Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar regl tarihleri ile ilgili dönüş bekliyorum sizden,

@Mihribaalin banlı onlar dışında olanlardan güncelleme bekliyorum listeden sileceğim eski tarihleri

@Busrayld 29.10.20203 YIL
@cennetimgel 30.10.20204 YIL
@Cgdmbjk31.10.20201 YIL
@edaecoo 09.11.202018 AY
@Tskskn 12.11.20201 YIL
@Blacklight 13.11.202014 AY
@Selinos 15.11.202014 AY
@minnikMucize 16.11.20204 AY
@marymine 17.11.20208 AY
@Mihribaalin 17.11.20201,5 YIL
@ciklettt 17.11.20202 YIL
S sedanur4004 17.11.20204 AY
WunderLost WunderLost 18.11.20202 AY
@Sudamlasii 18.11.20204 YIL
@Sinoplu17 19.11.202010 AY
Olmadım ben daha bi belirti de yok. Bir sonraki adet tarihim 16 Aralık isterseniz o şekilde güncelleyebilirsiniz

GÜNAYDIN TATLIM KARDEŞİM 9 GÜN SONRA YAPMIŞTI O ZAMAN ÇIKMIŞTI O KADAR ÇOK TEST YAPTIM Kİ ZAMANINDA İNSAN ARTIK YAPMAK İSTEMİYOR BİRAZ GEÇMESİNİ İSTİYORUM
9 gün adet gecikmesinin üstüne mi yapmıştı testini. ben de gecikince yapmaktan yanayım ki öyle de yapıyorum. Geçen ay mesela 4 gün gecikti ilk geciktiği gün yaptım buz gibi tek çizgiydi. sonra da zaten adet oldum. bu ayı ovu hafdtası hergün değerlendirdik. bundan sonrada gün aşırı değendirmeyi düşünüyorum. bakalım bu sefer nasıl olacak

Merhaba bende aranıza katılabilir miyim bat 13 kasimdi hala adet olmadım pkos var kaç aydan bwri ilk defa bu ay yumurtlama dediğim.gunlerde akıntıyı gördüm belirti aramıyorum hiç 4 gün önce test yaptım yani gecikme bir gün felan iken negatif çıktı sizce ne yapmalıyım testi tekrar edeyim mi minseo minseo beni de listeye ekler misin

Hmm anladım canım ben döllenme ne zaman bilmediğim için beklemem lazım varsa bile 🤷🏻‍♀️
Canım ben dün testimi yıkadım kuruma çizgisiyse gider diye altta kalan çizgi iyice belirgin olmuş, dünki testi bugün ciddiye alamayız demi bak böyle olmuş,

Eklentiler

• 5D5D56C0-2ADA-4F98-B6E1-AA4896176755.jpeg
    5D5D56C0-2ADA-4F98-B6E1-AA4896176755.jpeg
    115,4 KB · Görüntüleme: 116
9 gün adet gecikmesinin üstüne mi yapmıştı testini. ben de gecikince yapmaktan yanayım ki öyle de yapıyorum. Geçen ay mesela 4 gün gecikti ilk geciktiği gün yaptım buz gibi tek çizgiydi. sonra da zaten adet oldum. bu ayı ovu hafdtası hergün değerlendirdik. bundan sonrada gün aşırı değendirmeyi düşünüyorum. bakalım bu sefer nasıl olacak
aynen canım adeti 9 gün gecikince yapmış öyle belli olmuştu 1 yıldır istiyolardı 1 yılın sonunda oldu Hoppa inşallah bizimde olur ya siz ne kadar evlisiniz ne zamandır deniyorsunuz

Merhaba bende aranıza katılabilir miyim bat 13 kasimdi hala adet olmadım pkos var kaç aydan bwri ilk defa bu ay yumurtlama dediğim.gunlerde akıntıyı gördüm belirti aramıyorum hiç 4 gün önce test yaptım yani gecikme bir gün felan iken negatif çıktı sizce ne yapmalıyım testi tekrar edeyim mi minseo minseo beni de listeye ekler misin
Baya gecikmiş canım olsa çıkardı sanırım, regl olursan beni etiketle yeni tarihin ile ekliyim listeye elinde test varda tekrar edebilirsin

Kızlar 2 3 gündür kasık ağrım var zonklama sızlama tarzı normalde 12 sinde çatlama görmüştüm o kesin yumurtlamaydı eminim akıntılar ağrı ve belirtiler her şey vardı bugün ağrı belime vurunca şüphelenip ovü yaptım böyle çıktı 🙄 Dr 2 yumurta büyüyor demişti 2. Sinin de büyümüş olma ihtimali var mı sizce? Bat a 1 hafta var @eczhnm @Canikox @Cartedor
Canım bu koyuluk kaç dakikada çıkıyor? Ben de bu ay ilk kez yapıyorum, ama hep 10 dakika beklemem gerekiyor rengin tam oturması için? Pik olunca daha mı hızlı çıkıyor acaba?

Canım bu koyuluk kaç dakikada çıkıyor? Ben de bu ay ilk kez yapıyorum, ama hep 10 dakika beklemem gerekiyor rengin tam oturması için? Pik olunca daha mı hızlı çıkıyor acaba?
Anında çıkıyor ben idrar test çubuğunu doldururken anlıyorum koyuluğundan mesela ama emin olmak için 5 dk beklersen kesin sonucu alırsın, bu tam pik değil henüz benim sanırım bugün tam koyuluk olacak, kasığım ağrıyor hala. 🤔 Bu arada senden bat bekliyorum yeni tarihini👍

Anında çıkıyor ben idrar test çubuğunu doldururken anlıyorum koyuluğundan mesela ama emin olmak için 5 dk beklersen kesin sonucu alırsın, bu tam pik değil henüz benim sanırım bugün tam koyuluk olacak, kasığım ağrıyor hala. 🤔 Bu arada senden bat bekliyorum yeni tarihini👍
Ben yazmıştım kuzum 5 Aralık 3 aydır deniyoruz 😊 yaaa benim niye çıkmıyor ya 😫 peki bu koyuluk döngünün kaçıncı günü 💗

aynen canım adeti 9 gün gecikince yapmış öyle belli olmuştu 1 yıldır istiyolardı 1 yılın sonunda oldu Hoppa inşallah bizimde olur ya siz ne kadar evlisiniz ne zamandır deniyorsunuz
İnşallah bu yılı hamiş olarak kapatırız. Ben 10 senelik evliyim canım. 2,5 - 3 yıldır istiyoruz ikinci bebeği. Bir oğlum var ben Allah bağışlasın. 6,5 yaşında. geçen sene bir gebelik yaşadım ama olmadı nasip :KK43:.. Tam geçen sene bu günlerde hamileydim ben 17 Aralık ta kürtaj oldum 8 haftalıkken :KK43:

Ben yazmıştım kuzum 5 Aralık 3 aydır deniyoruz 😊 yaaa benim niye çıkmıyor ya 😫 peki bu koyuluk döngünün kaçıncı günü 💗
Direk resim atayım yazınca çok karışık oluyor, Dr bana 2 yumurta büyüyor demişti ilk piki döngümün 12. Günü gördüm, 2. Piki de muhtemelen bugün görücem dün 19. Gün pike çok yakındı test (reglimin 1. Günü 31.10.2020 idi)

Eklentiler

• Screenshot_20201119_113319.jpg
    Screenshot_20201119_113319.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 110
X