Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
@D0RIS canım napıyosun, 2. Transfer aralıktaydı senin di mi? 😇

@rymruyam masalkzz masalkzz kızlar sizin nasıl gidiyor? İğnelere devam mı bir sıkıntı yoktur inşallah 🤲

@Hirasarem @Okuyanse Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 sizlerin nasıl gidiyor kızlar var mı bulantılar, aşermeler?🤭 Cinsiyetler ne zaman belli olacak bu sene erkek senesi diyorlar ne hissediyorsunuz? 😇
Bulantı sıfır😅ama aşermeler hat safhada sürekli aç hissediyorum ve genelde canım ekşi tuzlu şeyler çekiyor tatlıyla pek aram yok. Erkek hissediyor gibiyim ama emin değilim👶🏻😍eşim de kız diyor bakalım. Birkaç gün sonra 9 haftalık olacak Allahın izniyle

Kızlar prolaktin 26 çıktı çay falan var mı önereceğiniz az da olsa düşürse cok etkili olöayan bi şey

Sohrab Sohrab Aradım şimdi asistanla görüştüm canım progestanla ilgili, gebelik oluştuktan sonra gerek duyulursa veriyoruz, tüp bebek yapanlara, daha önce düşük yapanlara, vücutta yeteri kadar progesteron hormonu olmayanlara, rahim duvarı ince olanlara geçmiş öyküsüne bakılarak ve hormonlara bakılarak veriliyor. Ve sizin böyle bi sıkıntınız yok vücuttaki progesteron hormonunuza baktık herşey yolunda, rahim kalınlığınız da çok iyiydi sizin birtek spermin yumurtaya gitmesi gerekiyor, progestan kullanmayın dedi. Vücudun bi dengesi vardır o hormona fazla yüklenmeye gerek yok dedi. Öyle fazla yüklenme gibi bir durumdada istenmeyen durumlar yaşandığını söyledi.
Yinede teşekkür ederim canım❤🌹
Tammdır o zaman, kullanma kuzum, bana iğne vermisti en etkili o diye, tutunmayı kolaylastırması ıcın

@D0RIS canım napıyosun, 2. Transfer aralıktaydı senin di mi? 😇

@rymruyam masalkzz masalkzz kızlar sizin nasıl gidiyor? İğnelere devam mı bir sıkıntı yoktur inşallah 🤲

@Hirasarem @Okuyanse Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 sizlerin nasıl gidiyor kızlar var mı bulantılar, aşermeler?🤭 Cinsiyetler ne zaman belli olacak bu sene erkek senesi diyorlar ne hissediyorsunuz? 😇
Cok şükür bi sıkıntı yok su an kuzum iğnelere devam ediyorum işte günler gecmiyor😬 sen nasılsın napıyorsun? Sorduğun içinde teşekkür ederim🥰😍

Evet canım 4 ay önce kimyasal oldu şimdi de boş gebelik. Ama benim ilk gebeliğim gayet sağlıklıydı ve oğlum 3 yaşında Allaha şükürler olsun. Sağlıklı gebelik klomenle olmuştu diğerleri bitkisel takviyelerle oldu ama sonu gelmedi malesef. Doktorum bundan sonra gebelik oluşunca kan sulandırıcı başlarız dedi ama detayları konuşamadık. Ben sebebin yumurtanın kalitesiz olması olduğunu düşünüyorum. Lh fsh oranım 2 nin üzerinde. Pkos yumurta kalitemi düşürüyor. Yumurtlama testinde yumurtlama ve çatlama oluyor döllenme de oluyor ama devamı yok. Yani kızlar testler de yalan malesef:KK43: kalp atışını duyana kadar sevinemeyeceğim artık
Kesinlikle kalite çok etkiliyor kuzu ben de kimyasalımı ona bağlıyorum... Bu ay sonu klomene başlayacağım ben de nasipse
Bulantı sıfır😅ama aşermeler hat safhada sürekli aç hissediyorum ve genelde canım ekşi tuzlu şeyler çekiyor tatlıyla pek aram yok. Erkek hissediyor gibiyim ama emin değilim👶🏻😍eşim de kız diyor bakalım. Birkaç gün sonra 9 haftalık olacak Allahın izniyle
Belki 1 kız 1 erkektir 💕😇🤲

Kesinlikle kalite çok etkiliyor kuzu ben de kimyasalımı ona bağlıyorum... Bu ay sonu klomene başlayacağım ben de nasipse

Belki 1 kız 1 erkektir 💕😇🤲
Keşke öyle olsaydı ama Rabbim nasip etmedi birtanesinin kalbi durdu😔6 haftalıkta kaldı hala karnımda. Diğeri iyi çok şükür

X