Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen nasip hakketen bu ayki testlerimdede e2 40 fsh 7 olmustu eylulde fsh 5 e2 84tu ilac kullanmistin ilaci biraktim yukselmeye baslamis daha oncede 9 cikmisti fsh ama e2 baktırmamistim yani en normal bu ay heralde fsh 7 e2 40 bu ay takviyesiz yumurtlamamda oldu ama eşimde sorun var diye umutsuzum acikcasi daha fazla uzamaz inşallah

canımcım kaçıncı günü döngünün ? fizyolojik bir akıntı da olabilir benim de bazen yumurtlamada tam şeffaf jel gibi değil de senin bahsetttiğin gibi geliyor ama genellikle yumurtlamada olmuş oluyorum. o akıntıdan iki gün sonra da test pik oluyor kuzum

ben de çok umutsuzum bu ara böyle aamaaen diyip salasım var. göğüs ultrasonuna gidecem korkudan gitmek istemiyırum kaç gündür stresi bastı mideme vuruyor anksiyeteyle beraber . benim de fsh 7 çıkıyo bi kere baktırdımdı ben sadece. amh baktırdın mı ?

16 kuzu ben 13-14-15.günleri değerlendirdim

Yok baktirmadim korktum bendede anksiyete var o sebepten baktirmadim baktirsam yuksek ciksa takarim dusuk ciksa daha cok takarim olacagi varsada olmaz diye bilmemek en iyisisi dedim hem esimdede sorun cikti sperm testinde o bi once duzelsin eger yine olmazsa amhde rahim filmide mecbur cektirecem insallah gerek kalmaz cunku ben vajinusmus hastasiydim duzeldim cok sukurde vajinal ultrasonda bile bagiriyorum o sebepten hic rahim filmi falan gerek kalmaz insallah

ay kendimi gördğm kuzu sende ben geçen sene meme ultrasınuna girdim doktora bağırıyorum solda acı yok önce sağa bak diye adamın elini tutup bak burası buraya iyi bak diyorum flan. sonra bir geldi panik atak sakinleştrici vurdular acilde inşallah kalmaz canım gerek ama sanırım bizim bu durumların da biraz üzerine gitmemiz lazım kafa rahat değil çünkü.

Bu ay akıntı varken değerlendiremedik eşimin covid testi pozitif çıktı bakalım hayırlısı diğer aya kaldı galiba yine

Cnm simdi bi de bilsen bi dert bilmesen bi dert bi yanım diyor ara gelsinler senden de süruntu alsınlar ne olduğunu bilirsin en azından geçirdim ben deyip bi nebze rahatlar psikolojin diyorum sonra diyorum bilsen ne olacak bilmeden atlat bilirsen panik yaparsın daha da kötü olur bi de aileden bir kisi daha günler sonra pozitif cikarsa galiba karantinayi en baştan baslatiyolarmis ne yapsam bilemedim sizce belirtim var deyip çağırayım mi benden de süruntu alsınlar yoksa böyle bilmeden mi atlatayim gitsin

Erken kuzu daha :)
Cnm ne kadar var ki adetine benim kızıma hamile kaldığımda son bir hafta rakı beyazi kremsi kokusuz akintim olmuştu hatta burada da yazıp durdum rakı beyazi akintim var diye sonra hamile çıktım insallah senin de öyle olur ama dediğim gibi adete 1 hafta kala başlamıştı benim yanlış hatırlamıyorsam

Bunlar hangi marka ovulasyon testleri acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…