Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar @venushatun28 konuşan var mı acaba bayadır goremedim kendisini merak ediyorum
Ahh kuzum sağolasın düşündüğün için, ben rahatsızdım uzun zamandır giremedim hiç, sen nasılsın arada baktım ettim ama hiç yazamadım, izmir depremi den çok üzüldüm çok etkiledi beni toparlanamadım daha yeni yeni kedime geliyorum

Hanımlar merhaba,
Reglime bir hafta var ve sağ kasığımda dünden beri batma şeklinde ağrım var. Sizce gebelik belirtisi midir yoksa üşütmüş mü olabilirim. Böyle gebelik belirtisi yaşayan var mı aramızda??

Ne güzel darısı başımıza ya bende yeni adetim bitmesini bekliyorum bu ayı normal değerlendireceğiz olmadı Aralık ta bende yumurtalama takibi yapıp klomen isteyeceğim Dr dan.
Klomen in faydası oldugunu dusunuyorum evet. Ama doğru bir folik asit kullanmakta gerek.
Ben bu sefer kullandığım folik asiti önceden kullandığımda yine ilk ay gebe kalmıştım.

Kızlar günaydın 🌼 normalde her ay 1 yumurta büyüyor di mi Dr bana büyüyen 2 yumurta var bu ay dedi o an sormak aklıma gelmedi ne taraftan büyüyor vs. Diye ama iyi değerlendirin belki ilaca bile gerek kalmaz ay sonu hamile olarak gelirsin dedi
İnşallah kuzum folik asiti eksik etme tamam mı

İyi akşamlar arkadaşlar, benim sorum var, Hamile arkadaşlara sormak istiyorum özellikle hamile olduğunuz ay yumurtlama ağrısı sancısı yoğun şekilde çektiniz mi hissettiniz mi hatırlıyor musunuz,

Kızlar selam, normalde çok moralim bozuk buralara girmeyecektim ama boynumun borcu diye geldim. Ben bebeğimi aşırı kanama ile maalesef ki düşürdüm.
Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Ama inanıyorum ki en kısa zamanda tekrar hamile kalıp sağlıkla kucağına alacaksın 😔🤲❤️

Hanimlarrrrrr 8 gun var bata fitil kullansam zarari olurmu kasintim cok oluyor
Muhtemelen vajinal mantar oluşmuş, bi süre iç çamaşırını sık sık değiştir, o bölgeyi yıkarken sabun kullanma, su ile temizle ve pamuklu çamaşır giymeye özen göster. Bu şekilde bi hafta idare etmeye çalış canım, sonrasında doktoruna sorarsın. Çok geçmiş olsun 🌼

Bende herkess dusunmuyoruz diyorum halbuko tedavi asamasindayiz 3 ay tedaviyi bekleyelim yanit alamazsak dusunuoz dicez bi 3 ayda normal karsilanir o sirada tedaviler insallah gerek kalmazda çok zor ama buna bizi insanlar sürüklüyo 😔
Bence dusunuyoruz demeyin ne gerek varki, ben demiyorum kimseyi olunca olsuguni soylerim

Bence dusunuyoruz demeyin ne gerek varki, ben demiyorum kimseyi olunca olsuguni soylerim
Sıkıştırıyolar ne zaman dusuneceksiniz diye bende 2 ay sonra 4 ay sonra falan diyorum bilmiyorum belkide soylemem umarim o aşamaya gelmeden hamile kalirim tabi bu fsh sorunuyla ve esimdeki sorunla nasil olacak bilmiyorum o kadar yorgun hissediyorumki artik kendimemi bakip hormonlarimi duzenlemeye calisayim eşimemi yoksa yoruldum stres etkiliyo diyolar nasil stres olmayalimki heryerden olumsuz sorunlar oluyo eşimde aşilama tüp bebege yanaşmam diyo zormuş bu isler 🤷‍♀️

Muhtemelen vajinal mantar oluşmuş, bi süre iç çamaşırını sık sık değiştir, o bölgeyi yıkarken sabun kullanma, su ile temizle ve pamuklu çamaşır giymeye özen göster. Bu şekilde bi hafta idare etmeye çalış canım, sonrasında doktoruna sorarsın. Çok geçmiş olsun 🌼
Canim zaten evdeyim surekli abdest aliyorum ic camasiri degistiriyorum
Merhem var suruyorum ama gecmiyor bir turlu

İyi akşamlar arkadaşlar, benim sorum var, Hamile arkadaşlara sormak istiyorum özellikle hamile olduğunuz ay yumurtlama ağrısı sancısı yoğun şekilde çektiniz mi hissettiniz mi hatırlıyor musunuz,
Ben şu 2 3 aydan önce yumurtlama ağrısını hiç yaşamadım sadece çok nadir kasıkta batma hissi olurdu kimyasalda da aynı şekilde yaşamamıştım canım

X