Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım genelde birisi daha iyi gelişip catlıyor su an birbirine yakın büyüklükte gelişmekte olan 2 yumurtan vardır daha sağlıklı olanı vücut seçip döllenmeye hazır hale getirir🥰 tabi bazen cok nadir 2 side catlıyor ama onda genetik faktörler etkili oluyo ya da işte çatlatma iğnesi yaparlarsa da ikisi birden catlayabiliyo
Bu ay iğne yok normal devam önümüzdeki ay klomen bakalım hayırlısı 🙏 ya dr bana 9 aylık bi tedavi Uygulucaz dedi 3 ay klomen ile denicez yanıt alamazsak iğne ile büyütcez gibi bişi söyledi öyle de oluyor mu? Sonra da çatlatma denicez 2 kere olmazsa tüp dedi

Bu ay iğne yok normal devam önümüzdeki ay klomen bakalım hayırlısı 🙏 ya dr bana 9 aylık bi tedavi Uygulucaz dedi 3 ay klomen ile denicez yanıt alamazsak iğne ile büyütcez gibi bişi söyledi öyle de oluyor mu? Sonra da çatlatma denicez 2 kere olmazsa tüp dedi
Klomen olmazsa canım daha etkili yumurta geliştiren iğneler deniyolar gonal f ve menopur gibi zaten tüp bebek tedavisinde de bu iğneler kullanılıyor. Umarım cok yormadan seni bebişin gelir🙏🏻🥰

Canlarim gecen ay baya akintim olmustu yumurtlayinca bu ay resmen 1 gun oldu cok dikkat etmesem farketmezdim catlamanin oldugu gun degilde ertesi gun iliski olsa bir mani olurmu acaba akintim yok bu ay fakat o kadar affedersiniz kasintim varki fitil kullansam ne olur acaba sizlere soriym dedim

Merhabalar kızlar malesef yine bir hüsran ve yine bir adet günü ve yine hiç anne olamayacakmisim hissi... kimselerle konuşamıyorum açıkçası herkes çocuk dusunmedigimizi sanıyor 2.5 yıl oldu malesef olmuyor artık öyle bir umutsuzluk çöktü ki kendime bile güvenim kalmadi artık her ay aynı şey başka şeylerle uğraştım hobi edindim tatile gittim yok vitaminler kürler yok ve artık umudum da yok malesef...

Klomen olmazsa canım daha etkili yumurta geliştiren iğneler deniyolar gonal f ve menopur gibi zaten tüp bebek tedavisinde de bu iğneler kullanılıyor. Umarım cok yormadan seni bebişin gelir🙏🏻🥰
Anladım canım hapa yanıt alamazsak dedi Dr sanırım iğne ile de büyütmeye çalışacak

Merhabalar kızlar malesef yine bir hüsran ve yine bir adet günü ve yine hiç anne olamayacakmisim hissi... kimselerle konuşamıyorum açıkçası herkes çocuk dusunmedigimizi sanıyor 2.5 yıl oldu malesef olmuyor artık öyle bir umutsuzluk çöktü ki kendime bile güvenim kalmadi artık her ay aynı şey başka şeylerle uğraştım hobi edindim tatile gittim yok vitaminler kürler yok ve artık umudum da yok malesef...
Bende herkess dusunmuyoruz diyorum halbuko tedavi asamasindayiz 3 ay tedaviyi bekleyelim yanit alamazsak dusunuoz dicez bi 3 ayda normal karsilanir o sirada tedaviler insallah gerek kalmazda çok zor ama buna bizi insanlar sürüklüyo 😔

Kızlar selam, normalde çok moralim bozuk buralara girmeyecektim ama boynumun borcu diye geldim. Ben bebeğimi aşırı kanama ile maalesef ki düşürdüm.
Kuzum cok üzüldümm allahım seni en kısa zamanda tekrar mükafatlandırsın ne söylesek sana dinmez belki acın biliyorum ama kendini sakın hırpalama unutma allah bize ne yazdıysa biz onu yaşıyoruz 🙏🏻

Kızlar tekrar günaydın, bebek haberimiz var mı bugün ? :KK49:
Ayrıca;
Eksik bilgileri güncelleyelim, regl olup tarih vermeyenlerin yeni batları yazacağım bilgi bekliyorum.
Hoppa

minnikMucize minnikMucize canım sen kaç aydır istiyordun tekrar yazar mısın ?

@Rabbi Hebli Mines Salihin 16.10.20202 YILGECİKME
@gocmenkizi_35 18.10.20205 AYGECİKME
@SnowySecret 24.10.20207 AYGECİKME
@Erdembaby 26.10.20201 YILYENİ BAT VERECEK
Y Yamikkk 28.10.20207 AY
@Tubaa9533 28.10.20201,5 YIL
@Busrayld 29.10.20203 YILGECİKME
@karadenizkizi198229.10.20202,5 YIL
@Cartedor29.10.20207 AYYENİ BAT VERECEK
@Kedilervekitaplar 29.10.20202 AYGECİKME
@minise 30.10.20204 AY
@Melegim96 30.10.20203 AY
@D0RIS 30.10.20202 YIL
@sbkt86 30.10.20201 AYYENİ BAT VERECEK
@cennetimgel 30.10.20204 YIL
@yesilli1 30.10.20207 AYYENİ BAT VERECEK
@Cgdmbjk31.10.20201 YIL
@Ankara1986 31.10.20207 AY
@Paresilaaa 31.10.20204 AY
@Chern30 31.10.20206 AY
@ayse2325 31.10.20202 AY
@Sarihul 31.10.20201 AY
minnikMucize minnikMucize 16.11.2020SÜRE BİLGİSİ
Kuzum ben regl oldum babam kalp krizi sonucu baypass oldu stresten 2 gün erken bile oldum 10 gün sürdü az az gele gele bu ayda olmadı bat 26.11.2020 😣

Anladım canım hapa yanıt alamazsak dedi Dr sanırım iğne ile de büyütmeye çalışacak
Kuzum bende kullanıyorum şu anda bana hiç klomen vermediler mesela ben aşılama öncesi felan da korunmadaydım cocugum olup olmadıgını bilmiyodum rahatsızlıklarımdan dolayı direk aşılama oldum daha sonra tüp bebek aşılamada menapur kullandım 10 tane veriyolar ortalama her gün aynı saate vurulmaya özen gösteriyorsun gonal f menapur iğne ile çok büyümeyen yumuturtalar olursa veriyorlar o daha etkili. Ben tüp bebekte onu kullanmıştım senin vücuduna göre dozlarını ayarlıyorlar

minseo minseo canım benim reglm bu ay da 3 gün önce başladı. Listeden adımı sildirmek istiyorum eşim tedaviye başladı bizim normal yolla olması imkansızmış tüp bebek denicez mecburen.
HAYırlısı olaun hakkında inş canım tüp bebek ile ilgili herhangi bir sorun olursa seve seve cvplarım 🙏🏻

Kızlar günaydın 🌼 normalde her ay 1 yumurta büyüyor di mi Dr bana büyüyen 2 yumurta var bu ay dedi o an sormak aklıma gelmedi ne taraftan büyüyor vs. Diye ama iyi değerlendirin belki ilaca bile gerek kalmaz ay sonu hamile olarak gelirsin dedi
Kuzum genelde bir tanesi diğerine göre daha büyük oluyor benimde bu ay 2 tane oluşmuştu menapur iğne ile geçen ay yine iğne ile 7 tane oluşmuştu ne geçen ay ne de bu ay tutmadı nedenini hiç bilmiyorum deli olmamak elde değil şu an hiç bir sorun yok diyorlar ama bakalım kısmet bnm bi yumurtam 18 diğeri 24 mm di. Yeterki sağlıklı olsun çatlasın dilerim ki hiç birşeye gerek kalmadan tutar 🙏🏻 İlişkiyi akışına bırak benim gibi sakın yapma 😭

Hanimlarrrrrr 8 gun var bata fitil kullansam zarari olurmu kasintim cok oluyor
Canım olmaz kullan zaten mantar geçmeden hamile kalman zor ki spermleri öldürüyor mantar enfeksiyon hem eşine de bulaşır bu sefer senin mantarın sürekli tekrarlar iyileşmeden korunmasız ilişki olmasın bence

Kuzum genelde bir tanesi diğerine göre daha büyük oluyor benimde bu ay 2 tane oluşmuştu menapur iğne ile geçen ay yine iğne ile 7 tane oluşmuştu ne geçen ay ne de bu ay tutmadı nedenini hiç bilmiyorum deli olmamak elde değil şu an hiç bir sorun yok diyorlar ama bakalım kısmet bnm bi yumurtam 18 diğeri 24 mm di. Yeterki sağlıklı olsun çatlasın dilerim ki hiç birşeye gerek kalmadan tutar 🙏🏻 İlişkiyi akışına bırak benim gibi sakın yapma 😭
Anladım canım, bu ay üstünde durmuyorum ovü de yapmıyorum artık olacağı varsa olur 🤷‍♀️ olmazsa da hayaller klomene kalır

X