Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yardımcı olabilecek yok mu
Selam Chern30 cum. Eos değerin yüksek çıkmış sadece, diğerleri hep normal aralıklarda. Eos benim de yüksek çıkmıştı. Doktor alerjim olup olmadığını sormuştu. Benim de toza, ve kokuya alerjim var, sürekli hapşırırım. Böyle olunca vücutta akyuvarlar üretiliyor savunmak için. Onların değeri eos’la ölçülüyor. Bi de daha önce kızamıkçık ve su çiçeği gibi bi enfeksiyon geçirmişsin heralde, vücudunda antikor bulunmuş. Bunlar da rutin testler, gebelikten önce istiyorlar genelde. Geçmiş olsun

Bat

Bat 14 kasım 2 ay

Birkaç ay geçsin de sorarım canım
Cnm sen cok yipranmissin kafanı toplamaya ihtiyacın var anlıyorum seni suan sana ne desek de umrunda olmayacak bir kulağından girip oburunden cikacak .bir kaç ay kafanı toparla cnm hatta buralara da girme ben sadece senin ilerde pişman olmani istemiyorum yollar vardi belki neden ugrasmadim demeni istemiyorum beni yanlış anlama lütfen Rabbımin tüm isteyenlere yasatmasi tek dileğim çünkü ben o duyguyu yaşadım biliyorum insallah sen de yaşayacaksın nasipte varsa istemesen de olacak ama dediklerimi yabana atma cnm mutlaka vardır yolu onları görmezden gelme kafandan tamamen atma insanlarda ne problemler oluyo gerçekten hic hamile kalma şansı olmayanlar bile bi umut çırpınıyor senin durumun tedavilik şansı var bence premenapoz dediğin uzuuun bi donem de olabilir dediğin gibi illa şak diye kesilecek hali yok bu süreyi değerlendirmeye bak cnm bana da kızma lütfen

Estağfurullah kuzum kızmak ne demek. Çok haklısınız hepiniz de. Sadece ben yoruldum biraz. Psikolojik dalgalanmalar yaşıyorum. Bugün mesela çok daha iyi ve keyifle uyandım. Biraz akışına bırakmak istiyorum. Şu an bir karar verirsem yanlış yapabilirim.

Günaydın kızlarr. Benim reglim 2 gün gecik hala yok. Ama test te tek çizgi anlamadım valla

Çok teşekkür ederim canım evet eos her kan testinde yüksek çıkar zaten bende biraz alerjik bir insanım

Ben de randevu aldım kuzu 2 ay çok kısa bir süre ama yine de bir kontrol ettirmek istedim kendimi

Evet cnm haklisin bir sure kendini topla kafanı dağıt sonra iyice bi düşünürsün ne yapman gerektiğini suan saglikli karar veremezsin zaten dualarim seninle cnm Hakkında hayırlısı olsun inşallah

BaşınKızlar selam, normalde çok moralim bozuk buralara girmeyecektim ama boynumun borcu diye geldim. Ben bebeğimi aşırı kanama ile maalesef ki düşürd
Kızlar selam, normalde çok moralim bozuk buralara girmeyecektim ama boynumun borcu diye geldim. Ben bebeğimi aşırı kanama ile maalesef ki düşürdüm.
Başın sağolsun canım benim Rabbim aynı sevinci yine yaşatsın kucağını boş bırakmasın inşallah

Canım genelde birisi daha iyi gelişip catlıyor su an birbirine yakın büyüklükte gelişmekte olan 2 yumurtan vardır daha sağlıklı olanı vücut seçip döllenmeye hazır hale getirir tabi bazen cok nadir 2 side catlıyor ama onda genetik faktörler etkili oluyo ya da işte çatlatma iğnesi yaparlarsa da ikisi birden catlayabiliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…