Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba kızlar sonuçlarım çıkmış yorumlayabilecek var mı acaba

Eklentiler

• Screenshot_20201107_175318.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_20201107_175229.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 85
Gebe kalabiliyorum ama tutunmuyor canım. Yaşım 40 oldu zaten aklıma da gelmişti düzensiz adetten.
Dhea hapını bir araştır, erken menopozu önlüyor, doktoruna bir sor bunu.
Ben aşılma yapacağım bu ay, bana doktor 7 günlük dhea hapını verdi, ve ilk defa duyduğum için bayağı araştırdım. Hatta bazı kişiler zayıflamak için kullanıyormuş. Ama bu ilaç kesinlikle cinsel istek arttırıyor(yorumlardan ve kendimden biliyorum bugün 3. Günü kullanıyorum) kadının doğurganlığında önemli rol oynuyor,

Önlemek istemiyorum yine de teşekkürler.
Seninki tutar inşallah

Son düzenleme:
Teşekkürler. Biri daha söyledi ama engellemeyi düşünmüyorum. Bunda da bir hayır vardır.
Ki Rabbim sifasini vermis. Dermanini da. Demez mi vucuduna
Ters giden derken anlayamadım
Hormonlarin erken pes etmis. Yani gdo, sehir yasami, beslenme stres vb. Hatta elindeki o telefondan bile. Yasami duzenli hale getirmek bizim elimizde. Bende de ayni problem vardi. Onceki mesajlarima ek olrak dokunmatik tlfn kullanmayi biraktim. Tuslu tlfna gectim. 1 ayda o kadar mukemmel hale geldi ki yumurtalarm.
Gecen hafta doktorum dedi ki, 30 sene sonra hickimse nirmal yolla gebe kalamayacakmis. Herkes tup bebekle evlat sahibi olacakmis. Dogayi ve insani yine insan mahvetti ve en buyuk zarari kendisine verdi dedi

Er ya da geç olacak olan birşey. Bu süreç 10 ay da sürebilir 10 yıl da. Bir sorun değil ki müdahale gereksin diye bakıyorum olaya. Kist miyom polip vs olsaydı evet derman arardım. Bunu dert olarak görmemek gerek.

Yok canım. Zaten istemiyorum da artık.
Bu ay yine gebelik olmuş ama düşmüş. Hep aynı şeyi yaşamaktansa aksine tamamen kesmeyi düşünüyorum.
Geçmiş olsun yine kimyasal mı olmuş nasıl anlaşıldı kan mı verdin
Bir de fsh lh falan kaç çıkıyor, değerler mi bozulmuş doktor niye menopoz oncesi dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…