Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Cok pahali bi ürun solgar almadim o yuzden ve gunde 100mg aliyom icinde 60 tane var eşimde iciyo gunde 1 tane insallah ise yarar bunlari kullandigindami yumurtan kaliteli demisti doktor bana kalitesiz demisti bi kere buyudugunde
Evet. O ay kahve icmedim hic. Cok etkiliyr cnku. Cayi da gunde 2 bardaga dusurdum. Hic paketli urun yemedim. Dil altindan beeo marka ari sutu aldm. Bi de doktorum amh dusuk old. Icin biosteron marka ilac vermsti

Evet. O ay kahve icmedim hic. Cok etkiliyr cnku. Cayi da gunde 2 bardaga dusurdum. Hic paketli urun yemedim. Dil altindan beeo marka ari sutu aldm. Bi de doktorum amh dusuk old. Icin biosteron marka ilac vermsti
Ari sutunu nerden siparis ettin netten oluyomu biosteron ne acaba diger ayda bunlarimi alsam acaba eşimdende gelecek ay umitliyim cunku gelecek ay ilaclarda 1 ayi dolacak cunku

Ari sutunu nerden siparis ettin netten oluyomu biosteron ne acaba diger ayda bunlarimi alsam acaba eşimdende gelecek ay umitliyim cunku gelecek ay ilaclarda 1 ayi dolacak cunku
Beeo istanbul teknik universitesinin urunu. Patentli. Biosteron da yumurta kalitesini arttirmk icin bir ilac. Amh dusunce doktorum 3×1kullanmami onerdi. Ve bol dua.

Kızlar merhaba ben bu ay tekrar klomen kullandım bugün doktor randevum vardı ama doktor bir anda izne çıkmış sekreteri plansız oldu dedi ne zaman döneceğide yarın belli olacakmış bugün yumurtalara bakıp çatlatma iğnesi verecekti şimdi ben ne yapıcam bilmiyorum
Bence Başka doktora git tedavine devam et, iğneni mutlaka yaptır, klomen kullandığın için kolay çatlamıyormuş sonrasında kist olabiliyormuş.

X