Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yaa harika allah kucağına almayı nasip etsin canım

Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin İnşaAllah size birşey soracağım 3-4 gündür aşırı kaşıntı var altımda kafayı yediriyor bana bazenleri trovogen krem sürüyorum sabah akşam o biraz hafifletiyor ama artık sinir olmaya başladım. Geçirmek için ne yapmayalıyım tavsiyeleriniz var mı

Mantar mı oldu?

Günaydın kizlar . Bende adet bitiminden beri sari akinti geliyo bir de her zaman olmayan hafif kaşıntı var mantar olsa kesik beyaz akinti olur diye biliyorum acaba enfeksiyon da kaşıntı yapar mi

Canım muhtemelen mantar olmuş aile hekimine git ilaç iste istersen mantar ilaçlarını bilmiyorum ben hiç yaşamadım

Rabbim herkese nasip etsin. Çok klasik olacak ama düşünmemek lazım.
Ben bu ay sadece 2 gun değerlendirebildim o da arka arkaya.
Ama ovulasyon testi de çok önemli tabi.
Sonra oluyor kuzum bir sekilde
Amin canım biz ne kadar takıp üzerine düşsekte olması gereken zamanda olacak, ama o içerideki kurt rahat durmuyor klomenin muhakkak faydası olmuştur canım, senin yumurtlamada yumurta kalitende herhangi bir sıkıntı var mıydı? Ben de cumartesi gideceğim Dr a reglim bitti bugün nasıl bi süreç izleyeceğiz bakalım önümüzdeki ay belki tedaviye başlar

Günaydın kizlar . Bende adet bitiminden beri sari akinti geliyo bir de her zaman olmayan hafif kaşıntı var mantar olsa kesik beyaz akinti olur diye biliyorum acaba enfeksiyon da kaşıntı yapar mi
Canım o hiç belli olmaz ya eğer kaşıntı artarsa bi Dr a görün enfeksiyon mantara çevirmiş olabilir sende enfeksiyon vardı hatırladığım kadarıyla di mi antibiyotik kullanmış mıydın antibiyotikler de vajina florasını bozup mantar yapabiliyor

Reglin bitti mi kuzu dün kötü geçiriyorum yazmışsın
Valla kuzu bu ay saçma sapan geçiyor. 6.gün bugün. Bir gün çok yoğunsa ertesi gün hiç gelmedi. Sonraki gün yine çoştu. Sonra yine kesildi vs. Ne zaman biterse dr randevu alıcam. Göğüslerim hala acıyor ve damarlar sönmedi. Sıtkım sıyrıldı inan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…