Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım değiştirdim,en popüler doktora gittim ama herşeyi çok pahalı bunun. Dünyanın heryerinden kıbrısa bu doktora akın ediyorlar, tüp bebek, sperm donör, yumurtalık donör herşey yapıyor. Halil İbrahim Tekin.
Hayırlısı olsun canım şansını dene bakalım iyi bi aşılama ile tutar inşallah bu defa

8-9 kasım bat olanlar ne durumdasınızz ? ben bu kargasada inşallah bu ay tutmamıştır kafasına girdm kızlar. zaten stres eminim kötü etkiler. önümüzdek günlerde ve toplayacam eşya taşıycaz. hiç bir belirtim de yok zaten

Arkadaşlar benim Bat 6 Kasım. Yapmayacağım dedim ama dayanamadım işten gelirken bir test aldım. İlk idrar ile mi yapmak lazım acaba. Yoksa şimdi yapsam çıkar mı? Çok su içiyorum o yüzden emin değilim sağlıklı bir test olur mu🤗

çok korkuyorum bizleri nasıl bi gelecek beklediğini bile bilmiyoruz :KK43: mart ayında kimyasal geçirmesem bu depreme evde tek başıma karnım burnumda doğuma sayılı günler kala yakalanacaktım artık aklımı mı yitirirdim ne olurdu bilmiyorum, hayatımda ilk kez korkudan bağıramadım sesim bile çıkmadı o an ki çaresizliği hiç unutamıyacağım
Cnm benim seni o kadar iyi anlıyorum ki uzunca bir süre atamazsın aklindan ben de çok defa yaşadım büyük depremi ama sizinkisi daha da şiddetli olmus videolar çok korkunç 😔Rabbım bir an önce toparlanmayi nasip etsin daha beterinden korusun sizleri hepimizi. Iste bazen diyoruz ya olmadıysa vardır bunda da bi hayir diye bak senin verdiğin örnek tam da bu

Cnm benim seni o kadar iyi anlıyorum ki uzunca bir süre atamazsın aklindan ben de çok defa yaşadım büyük depremi ama sizinkisi daha da şiddetli olmus videolar çok korkunç 😔Rabbım bir an önce toparlanmayi nasip etsin daha beterinden korusun sizleri hepimizi. Iste bazen diyoruz ya olmadıysa vardır bunda da bi hayir diye bak senin verdiğin örnek tam da bu
Allah beterini yaşatmasın biz o kadar korktuysak evleri başına yıkılanlar enkaz altında bekleyenler nasıl korkmuştur düşüncesi bile çok kötü 😞 aynen canım aynen allahım hayırlı zamanda versin🤲

Allah beterini yaşatmasın biz o kadar korktuysak evleri başına yıkılanlar enkaz altında bekleyenler nasıl korkmuştur düşüncesi bile çok kötü 😞 aynen canım aynen allahım hayırlı zamanda versin🤲
Çook geçmiş olsun canım 💓
Bugun aldım haberi beni de ekler misin listeye, umut olmak isterim Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🌸🌸

Canım seni hatırlıyorum diğer topikten hamile misin hayırlı olsun nasıl oldu anlatsana kaç aydır istiyordun 🥰
Canım ben 2019 ağustosta bir kimyasal gebelik yaşamıştım. Sonra 6 ay korunmuştum. Sonra bir kaç ay denedik ama olmadı kanamalarım kahverengi li oluyordu gecikmeler oluyordu sonra geçen ay regl im 15 gun surdu doktora gittim ben de kist varmıs once kanamayı durdurdu, sonra bir ilaç verdi o bitince adet olacaksın dedi. Oldum sonra gittim kist yok olmuştu.
Ardından klomen verdi, 5. Ve 9. Gunu kullandım bana daha gelmene gerek yok yumurtalar canlı dedi. Ovulasyon testi önerdi kullandım. Pik yaptığı gun ve sonraki gun ilişki oldu. 1 Kasım adet gunumdu. Bugun agrılarım dan suphelenip test yaptım cift cizgi cıktı ama guven edim kan vermeye gittim. 72 cıktı degerim. Su an 1 hafta bekleyip işte doktora gideceğim 🌸💓

Kizlar bugün kiz kardeşim de doktora gitti 18 yaşında bekar düzensizlikten gitti kisti varmış 5 cm civarı mr çekildi kisti çikolata kistiymis doktoru yasmin vermiş bunu kullan ama erimez bu durdukça da hormonlarını yumurtaliklarini bozar laparoskopik ameliyat olup aldirman gerek demis aranızda çikolata kisti olup ameliyat olan sorunu kalmayan var mi ya da kistle hamile kalan var mı. cok mutsuz birkaç bisey okumuş nette hamilelige engel diye benim çocuğum olmayacak diye karalar bağlamış ağlıyor
Benimde bekarken vardı. Doktor bu kadar büyütmemişti kendiliğinden geçer dedi. Öyle de oldu evlenince geçti. 1 çocuğumda var.

Arkadaşlar benim Bat 6 Kasım. Yapmayacağım dedim ama dayanamadım işten gelirken bir test aldım. İlk idrar ile mi yapmak lazım acaba. Yoksa şimdi yapsam çıkar mı? Çok su içiyorum o yüzden emin değilim sağlıklı bir test olur mu🤗
Ben akşam üstü yaptım ama çıkıyor.
İlk gebelikte, ve bu seferde de 🌸
Erken gebelik testi mi o peki?

X