Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar. minseo fiona13 ve tüm İzmirli arkadaşlar başta olmak üzere hepinize çok geçmiş olsun. Muğla dan da yoğun bir şekilde hissettik. Çocukluk arkadaşım İzmirde yaşıyor hemen onu aradım o da Bayraklıda yaşıyor şükür iyi fakat şoka girmiş adam konuşamıyordu bile Allahım beterinden korusun

Çok geçmiş olsun canım dikkatli olun Allah beterinden korusun hepimizin yardımcısı olsun

Bizimde ileri hareket %25 cikti 35olmasi gerekmiş ama gebelige engel dedi doktorlar.. biraz kendi haline birak canm vermek isteyecektir daha sonra erkekleri kotu etkileyebiliyor spermiyogram vermek
Evet
Bende kendi testlerimi verdim.
Üzerine gitmedim.
İstemeyerek vermek de onu etkiler diy

Kızlar Süt kesiği akıntım var yanma kaşıntı yok mantar mi sizce bu doktor a gideyim mi ?

Eklentiler

• 20201031_124437.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 72
Evet canm normal degl bu akinti git
Kaşıntı yanma yok canım ama ya güya ankara gibi bi şehirde yaşıyorum ama 10 km uzaktaki hastanede bile yer yok inanır mısınız randevu alamıyorum en ufak bi semt poliklinik hastanesinde bile .sağlık ocağına gitsem daha önceki verilen mantar ilacını doktor aile hekimi yazar mi hastaneyi beklersem dört ay sonra giderim

Semptomsuz geciriyo olabilirsin belki ama nornal degil herturlu bu akinti aile hekimine git akintiyi anlat ona gore ilac yazar canm dedigin gibi

Ankaranın neresi kuzu bende Ankara'dayım

Selam kızlar bizde bugün eşimle doktora gittik öncelikle muayene etti rahimde hiç bir problem yok gayet iyi dedi. Her iki yumurtalığımda da polikistik over sendromu var fakat senin ileri derecede değil inan bana ben kapıdan girince pcos olduğunu anlıyorum ileri derecelerde hem kilo olarak hemde aşırı tüylenme oluyor dedi. En güzel haber de regl döneminde 2-3 gün harici değişiklik olmaması düzenli yumurtlama gösterir ovulasyon testinden de bunu görüyoruz dedi. Tüm gerekli kan testlerimi yaptırdım sonuçları bekliyoruz ek olarak eşime de bana da folik asit önerdi ve eşim için spermiyografi. Fakat en yakın tarihte 20 Kasıma randevu alabildik spermiyografi için eşime istersen sonra yaptıralım dedim ama çok istekli bende belki vazgeçer diye aldım yinede randevuyu. İşte bende bu ay haberler böyle kızlar bu ay belki fazla takip edemeyebilirim biraz rahat bırakacağım kendimi umarım 27 Kasım bat güzel haberlerle dönebilirim hayırlısı olsun hepimiz için

kızlar herkese selam, evimizde çatlaklar olduğu için ve sanrım eğim oluşmuş evlerimize giremiyoruz . biz eşimin köyüne geldik. sanırım evi boşaltacağız. allahım herkeese yardım etsin anımıızın kıymetni vbilelim iyi dileklerde bulunan herkese teşekkürler

Kardeşim de ankarada yaşıyor oda aynı durumdan şikayetçi. Bence aile hekimi aynı ilaç iyi geldiyse yazabilir. Ama kaşıntı falan yok diyorsun. Mantarda kaşıntı çok fazla oluyor biliyorsundur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…