Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

Güzel Ekim ayını uğurlarken var mı bize müjdeli bir haber verecek olan güzel anne adayı? :emir_bebek:

@Rabbi Hebli Mines Salihin 16.10.20202 YILGECİKME
G gocmenkizi_35 18.10.20205 AYGECİKME
@SnowySecret 24.10.20207 AYGECİKME
zeynep-ahmet zeynep-ahmet 26.10.20203 AYGECİKME
@Erdembaby 26.10.20201 YILGECİKME
@severenim15 27.10.20204 AYGECİKME
@Yamikkk 28.10.20207 AY
@naar04 28.10.20204 YIL
@Tubaa9533 28.10.20201,5 YIL
@Busrayld 29.10.20203 YIL
@karadenizkizi198229.10.20202,5 YIL
@Cartedor29.10.20207 AY
@Kedilervekitaplar 29.10.20202 AY
@Bsrbsr3529.10.20202 YIL
Cnmmm ben yazmıştım görmedin galiba ben regl oldum bugün 4. Günüm hatta maalesef hatta doktora gittim rahim filmi istedi yazmıştım 😊

Kızlar regle yakın vücut ısısı yükseliyor değil mi? Her sabah aynı saatte ölçülüyor 36,5 36,8 derken 37,3 e çıktı bugün nerdeyse servise alınmıcaktım :KK70:
Caniiiiiim ben tam tersini biliyorum regle yakın düşüyor ama hamilelik olustuysa git gide daha da yükseliyor ovulasyondan sonra istersen bak oku bi netten 😊senden iskillendim ben bu yazdiklarindan sonra 😄

evet tatlım seni silmemişim :) yeni bat neydi ?
Ben de bilmiyorum ki 38 35 en son bu ay 40 günde adet gördüm ama tahmini olanı söyleyeyim sonra düzeltiriz gerçi ben bu ay bat falan beklemicem gibi rahim filmi istedi ya korunun der gibi düşünüyorum sen yine yaz 3 Aralık diye cnm ne olur ne olmaz

Günaydın herkese
minseo minseo ve Canikox Canikox sizinkiler yerleşme olabilir, gün olarak uyuyor, umarım öyledir.
minseo minseo kuzum adet gelince yeni batı söylerim henüz bir belirti yok, bu ay düzenim iyice sapıtmış durumda, adet olunca doktorumla görüşeceğim, umarım önümüzdeki ay böyle olmaz.
Günaydın canım. İnan ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Dün bir kez çok hafif birşey geldi ve bu saate dek yok bir daha. Sabahı sabah ettim mide yanmasından. İçmediğim şey kalmadı. Hala üşüttüm mü diye sorguluyorum.

Senin düzen niye sapıttı? Bat geçti mi? Daha önceden yazdıysan kusura bakma tekrar soruyorum, pek takip etmedim bu ara.

Canım selam, yazdıklarım dikkatimi cekdi de yazmak istedim bende de 5 cm lik basit liste vardı banada doktor doğum kontrol ilacı yazdı kullan gel ama geçer mi geçmez mi görürüz gibi böyle üstten üstten konuştu tamamen yok olmayacağını ima etti.bende ilaçla birlikte soğan kürünü yapdim ve diğer adette gittiğimde kistten eser yokdu.tamamen yok olmusdu kendisi bile şaşırdı.soylemedim ama ben soğan suyu icdigimi.ayni şeyi çikolata kisti olan bir tanıdığıma yapdi onunkisi de gecmisdi bilginiz olsun.
Cnm cevabın için çok teşekkür ederim sen de kullanmissin soğan Kuru ve doğum kontrol hapini beraber sıkıntı olmamış galiba söyleyim kiz kardeşim de yapsın kürü ya ben inanıyorum ise yaricak insallah baya memnun kalan var bu kürden

Günaydın canım. İnan ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Dün bir kez çok hafif birşey geldi ve bu saate dek yok bir daha. Sabahı sabah ettim mide yanmasından. İçmediğim şey kalmadı. Hala üşüttüm mü diye sorguluyorum.

Senin düzen niye sapıttı? Bat geçti mi? Daha önceden yazdıysan kusura bakma tekrar soruyorum, pek takip etmedim bu ara.
Cnm üşütme mide yanması yapmaz ki direk istifra ettirir ayni minseo minseo ye olduğu gibi senden de iskillendim bakalim yakında çıkar inşallah ne olduğu var bisey de bakalım 😄🥰

Caniiiiiim ben tam tersini biliyorum regle yakın düşüyor ama hamilelik olustuysa git gide daha da yükseliyor ovulasyondan sonra istersen bak oku bi netten 😊senden iskillendim ben bu yazdiklarindan sonra 😄
hiç anlamıyorum bu ısı işinden ya regl 30 ya da 31 i ama belirtim de yok göğüs ağrısından başka o da normal pmste olan bişi zaten bilemedim kuzu valla biraz okudum da bişey anlamadım kimi ısı düşünce regl olursun demiş kimi yumurtlamadan sonra artar demiş iyice kafam karıştı

Cnm üşütme mide yanması yapmaz ki direk istifra ettirir ayni minseo minseo ye olduğu gibi senden de iskillendim bakalim yakında çıkar inşallah ne olduğu var bisey de bakalım 😄🥰
Kuzu ikisi üstüste gelince üşüttüm diye düşündüm. Hamile kalmaya da korkar hale geldim. Hiç ona yormuyorum o yüzden.

merhaba kizlar bugun test yaptim da bu cizgi var demek mi yoksa kuruma falan mi resimle oynadim biraz telefonda gorunmuyodu basta farketmedim sonradan gordum

Eklentiler

• P01028-073336(1).jpg
    P01028-073336(1).jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 68
hiç anlamıyorum bu ısı işinden ya regl 30 ya da 31 i ama belirtim de yok göğüs ağrısından başka o da normal pmste olan bişi zaten bilemedim kuzu valla biraz okudum da bişey anlamadım kimi ısı düşünce regl olursun demiş kimi yumurtlamadan sonra artar demiş iyice kafam karıştı
Yumurtlamayla vücut ısısı bir miktar artıyor. Adet gününe dek minik artışlarla bir aralıktada sabitleniyor. Adet olunca ısı düşüyor. Günün gelip hatta geçip bbt düşmüyorsa gebelikten şüpheleniliyor. Ben bu şekilde biliyorum canım.

Kuzu ikisi üstüste gelince üşüttüm diye düşündüm. Hamile kalmaya da korkar hale geldim. Hiç ona yormuyorum o yüzden.
Haklisin cnm kayıplardan sonra insan ümit etmek istemiyor inanasi gelmiyor olacağına bende dis gebelikten sonra kızıma hamile kaldığımda sevinemedim sanki o da öyle olacak gibi geldi ta ki kese kalp atışı falan görüldü o zaman tmm hamileyim dedim

Ben de anlamıyordum de gecen hafta yasadiklarimi hamilelige yordugumda onu da arastirmistim regle yakın düşerken hamilelerde tam tersi git gide yükselme oluyormuş hatta sey yazıyordu kimi gebelerde 37 üstüne dahi çıkabilir

Haklisin cnm kayıplardan sonra insan ümit etmek istemiyor inanasi gelmiyor olacağına bende dis gebelikten sonra kızıma hamile kaldığımda sevinemedim sanki o da öyle olacak gibi geldi ta ki kese kalp atışı falan görüldü o zaman tmm hamileyim dedim
Aynen canım. O yüzden her yaşadığımı başka şeye yoruyor beynim otomatik olarak.

X