Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Düne göre solunumları daha iyiymiş öyle diyorlar ama sesleri aynı hırıltıda ve kesik kesik. Kusmaları düzelmemiş hala. Biraz daha bekleyeceğiz canım. Özel hastaneler düzenleme aşamasındalar. Yarın öbür gün kabule başlayacaklar sanırım. İnşallah gerek kalmadan düzelirler umudundayım.
İnşallah canım ya çok kötü bi hastalık süründürüyor resmen ders olmuştur onlara da artık ekmek almaya bile çıkmazlar evden

Kizlar merhaba bugun doktor randevum vardi beni hatirladiniz mi adetten 13 gun falan gecti bugun doktor karindan bakti keseyi gordu ama kucuk bir kese gorunuyor 5 haftalik dedi bebek gormedi daha erken dedi 10 gun sonra anca bebek gorunur dedi ve 5 sise kan aldirdi sonuclar yarinn cikacak

Kizlar merhaba bugun doktor randevum vardi beni hatirladiniz mi adetten 13 gun falan gecti bugun doktor karindan bakti keseyi gordu ama kucuk bir kese gorunuyor 5 haftalik dedi bebek gormedi daha erken dedi 10 gun sonra anca bebek gorunur dedi ve 5 sise kan aldirdi sonuclar yarinn cikacak
Gözünaydın canım 🥰🙏

Tebrik ederim🌸🌸🌸🥰🥰🙏🏻 Sağlıkla ilerlesin büyüsün🙏🏻

D0RIS D0RIS canım nasılsın nasıl gidiyor süreç 🥰
İyiyim kuzum. Biraz kasık ağrılarım var, göğüs ağrısı vs. Sanırım kullandığım hormon ilaçlarından. Onun dışında bir belirti yok sanırım anlayamadım. Bu cuma kan testi yaptıracağım. 5 gün bitiyor 4 gün kalıyor. Bakalım nasıl sonuç gelecek. Biraz tedirginim ve korkuyorum açıkçası, birazda ağlak moddayım😁

İyiyim kuzum. Biraz kasık ağrılarım var, göğüs ağrısı vs. Sanırım kullandığım hormon ilaçlarından. Onun dışında bir belirti yok sanırım anlayamadım. Bu cuma kan testi yaptıracağım. 5 gün bitiyor 4 gün kalıyor. Bakalım nasıl sonuç gelecek. Biraz tedirginim ve korkuyorum açıkçası, birazda ağlak moddayım😁
Ben güzel sonuç alacağına inanıyorum🥰🙏 testten sonra mutlaka haber ver 🤩

Psikolojik o kuzum kendini öyle şartlama inşallah hayırlısı olsun :)
İnşallah :) transferden önce çok ümitliydim. Transferden sonra bi hüzün çöktü üstüme. Bakalım artık cuma öğlen öğrenicez.

İnşallah :) transferden önce çok ümitliydim. Transferden sonra bi hüzün çöktü üstüme. Bakalım artık cuma öğlen öğrenicez.
ben her ay yumurtlama dönemi aşırı umutlu olup regli beklemeye başlayınca umutsuz ve karamsar oluyorum kuzu istisnasız her ay :)

X