Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bunuda bi doktordan duydum arkadaşım o söyledi yine de doktoruna sor dedi ilk defa duydum ben de şaşırdım

Evet otizme sebep olduğu da söyleniyor bazı doktorlar tarafında ben şuan içmiyorum değerler normal çıktı hamile kalırsam başlıcam aylardır içiyorum çünkü

Anlamadıgım bir sey kızlar bata 5 gün kaldı yumurtlama olur mu? Ben rahatsz oldugum için değerlendiremedik son bir haftayı hayırlısı bakalım
5 gün kala pik gibiyse gebeliğe de işaret olabilir ama umutlandırmak istemem katiyyen. o şekilde gebe olduğunu öğrenenleri de gördük canım. kesinlikle gebeliktir diyemeyiz ama ihtimal var

bunu ben de duydum evet, ben de bir aydır kullanıyorum. iki ay daha kullanıp bırakırım. değerime baktırdım 18 di galiba . neyi kullanıp kullanmayacağımızı sapıttık gari ya

Evet otizme sebep olduğu da söyleniyor bazı doktorlar tarafında ben şuan içmiyorum değerler normal çıktı hamile kalırsam başlıcam aylardır içiyorum çünkü

hadi bakalımmm senden güzel haberler bekliyoruzz canım güzel değerlendirdinn macun da şifa oldu inşallah ben de pco seti sipariş verdim beralife. bakalım bu sefer düzenli kullanmaya çalışcam

bunu ben de duydum evet, ben de bir aydır kullanıyorum. iki ay daha kullanıp bırakırım. değerime baktırdım 18 di galiba . neyi kullanıp kullanmayacağımızı sapıttık gari ya
Gerçekten çok doğru dedin sapıttık canım ne yapacağımızı şaşırdık İnan ki ben bıraktım bırakmaya geç kaldım galiba Baya ama değerlerim de normal çıktı en son geçen hafta gitmiştim herşey normal denmişti bu konuyu açacağım perşembe gidince tekrar

Vitamin ne alıorsun canım? Ben çok sağlıklı de beslenmediğim için almalı mıyım acaba aynen bir an önce gelse de yeni dönem başlasa
Folik asit almaya devam ediyorum, hiç bırakmadım zaten. Onun dışında D vitamini eksikliği vardı, onun için de decavit alıyorum. Eczacının tavsiyesiyle Omega 3 almaya da başlamıştım. Şimdilik bu üçü.
Bu arada eşime de akşamları havuç suyu içiriyorum. Zaten seviyomuş

Hiperaktivite mi kimde peki? Bebek de mi yoksa anne adayında mı
Şöyle de bi durum var, folik asit vücutta depolanmıyo Dolayısıyla günlük almak lazım diye biliyorum.
Siz doktorunuza sorduktan sonra burda paylaşır mısınız? Merak ettim açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…