Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ohh iyi bari bi tık içim rahatladı 🙏🏻 Şu rahim filmi bir geçse çok strestliyim kızlar sakinleştirin beni 😭😭
bende çok stres olmuştum ama beni anestezeli yaptılar canım ben hiç bişi hissetmedim uyumuşum :KK70: sonrasında kanama oluyo dediler kanamamda olmadı çok şükür biraz hafif acı vardı içinde oda ilaç verdi zaten ağrı kesici ve antibiyotik 2 güne komple düzeliyosun hiç sıkıntı olmuyor insan sadece tedirgin oluyor idrarını yaparken acırmı falan diye ama korkma kısa sürüyo 20-25 dk kadar

Aynen kuzu ben şimdi gidip biraz adaçayı içeyim de belki gelir şu adet 😬
Canim sogan suyunu veya karabas otunu dene ikiside etlikidir ben 3 gun regl olurum gecikmisti sogan suyunu ictim soktu ve 5 gun tam 3gun lekelenme seklinde sòkuldu

Bu sabah büyük bir heyecanla doktora gittim. Aslında 1 aydır deniyoruz mucize olmasını beklemekti benimki... ve kan testinin sonucuna göre hamile değilim. Regl olmadım henüz ama test yanılmaz sanırım.
gözledimden yaşlar dökülmeden bu kadar çok istediğimi bilmiyordum. Bir de genel kan tahlilinde AMH 2.36 çıktı, sizce nasıl? Yaş 33
regline kac gun var yada gectimi gunun

canım onu da bi kre yapmak istiyoum ama hotmonları etkiliyomuş ya zaten oynaklar çığrından çıkarlar diye korkuyorumm
Canim etkiliycegi hormanlari arastir bende ne zaman hamile kalmak icin yapsam kaliyorum ayrica sökūluyor prolaktin hormonum yuksekti oglumu sutten kestim fakat yinede sut geliyordu ictigim ay gelmedi deneyin birsey kaybetmezsiniz ilac yerine bunu deneyin oynamaya oynuyor hormanlar belki iyi olarak oynar

Canim sogan suyunu veya karabas otunu dene ikiside etlikidir ben 3 gun regl olurum gecikmisti sogan suyunu ictim soktu ve 5 gun tam 3gun lekelenme seklinde sòkuldu
Denicem heralde canım ya olmuyor çünkü şuan yarın bir hafta olmuş olacak 🙄

canım onu da bi kre yapmak istiyoum ama hotmonları etkiliyomuş ya zaten oynaklar çığrından çıkarlar diye korkuyorumm
bende yaptm kuzum çok faydalıymış ya ben 2 ay yapmıştım enfeksiyon herşey için iyi geliyomuş ama dediğine ne etkis olur bilemiyorum

Ay son sayfada senin mesajın alıntılanmış okumadım ama sayı görünce kan testi vermiş heralde pozitif diye önceki sayfaya geldim :KK70: :KK70:
Kan verdim evet ama sonucum çıkmadı henüz burdaki sağlık ocağı geç veriyor yarın çıkacak inşallah, İnşallah hayırlı haberler alırım 😍

Vallahi suan icimden hepinize bir tencere kaynatip icirmek geldi sira sira:kızgın:
Ben 6 ayda bir yapıyorum fazlası iyi değil zaten rahim inceltebiliyır. Geçen ay da 6 ay önce de içtim günü gününde geldi reglim. Süper bir şey bu soğan. Teyzem soğan kürü ile gebe kaldı. Arkadaşım da. Ama benim sorun Bende değil eşimde ondan dolayı pek işe yaramıyor çocuk için.

X