Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Geliyor mu senin regl, en son ne zaman test yaptın?
8 Ekim miydi senin de
Benim 9 ekimdi canım, tedavilerden önce 30günde regl oluyormuşum, en son 5 aydır falan 27-28 günde oluyordum bugün 34.gün, normal bir gecikme olarak da kabul edebilir doktor ama bilmiyorum
En son pazartesi akşamı test yaptım ağrım var gibi ama gelmiyor

Bence at canım belki bi ilaç falan söyler iç diye ben de sabah pantolon giyerken sırtım tutuldu çok fenayım
Kan tahlili yaptır diyecek büyük ihtimalle, kontrole de çağırabilir taaa 4 saat git gel
Yaa kıyamam nasıl oldu o öyle geçmiş olsun kuzum

Kan tahlili yaptır diyecek büyük ihtimalle, kontrole de çağırabilir taaa 4 saat git gel
Yaa kıyamam nasıl oldu o öyle geçmiş olsun kuzum
pantolonu çekmek için bi eğildim çat sırtımın ortasına girdi ağrı kanda neye bakacak ki ya regl gecikmesinde durumun belli kist var ondan sökülemiyor işte

Bende aynı böyleyim ve gelmiyor şu regl ama ben en son 8 Ekim de test yaptım 16 Ekim hastaneye gidecem inşallah bakalım inşallah bebiştir ama pek sanmam

Bence at canım belki bi ilaç falan söyler iç diye ben de sabah pantolon giyerken sırtım tutuldu çok fenayım
Kas sıkışması falan olabilir kuzu. Bu ara havalar serinlemeye başladı gece sıcaklık düşüyor epey, sen de masabaşı iştesin. Günde 1 tane muz ye, bir de sabah yataktan kalkmadan otırduğun yerde sırtını gevşet biraz. Sıcak soğuk dengesizliğinden olabiliyor. Sıcak yataktan kalkınca kaslar hemen uyum sağlayamayabiliyor

olabilir kuzum valla, soda ile muz tüketcem bugün inşallah fayda sağlar alarm çaldığı gibi yataktan fırlıyorum oturup kendime gelmek hiç huyum değil hızlı hareket ettiğim için de kaslar adapte olamadı heralde bu akşam battaniyeye geçiş yapayım

Bende aynı böyleyim ve gelmiyor şu regl ama ben en son 8 Ekim de test yaptım 16 Ekim hastaneye gidecem inşallah bakalım inşallah bebiştir ama pek sanmam
Senin test yapalı çok olmuş hamile olma ihtimalin var tabi ki idrara geçmemişse çıkmamış olabilir

pantolonu çekmek için bi eğildim çat sırtımın ortasına girdi ağrı kanda neye bakacak ki ya regl gecikmesinde durumun belli kist var ondan sökülemiyor işte
Geçer inşallah canımcım kanda gebelik baktırıp ona göre ilaç söyler kafasına göre vermez canım, zaten ultrasonla bakmadan da vereceğini sanmıyorum yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…