Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Geliyor mu senin regl, en son ne zaman test yaptın?
8 Ekim miydi senin de
Benim 9 ekimdi canım, tedavilerden önce 30günde regl oluyormuşum, en son 5 aydır falan 27-28 günde oluyordum bugün 34.gün, normal bir gecikme olarak da kabul edebilir doktor ama bilmiyorum 🙄
En son pazartesi akşamı test yaptım ağrım var gibi ama gelmiyor 🤦🏻‍♀️

Bence at canım belki bi ilaç falan söyler iç diye ben de sabah pantolon giyerken sırtım tutuldu çok fenayım 😭
Kan tahlili yaptır diyecek büyük ihtimalle, kontrole de çağırabilir taaa 4 saat git gel 🤦🏻‍♀️
Yaa kıyamam nasıl oldu o öyle 😅 geçmiş olsun kuzum

Kan tahlili yaptır diyecek büyük ihtimalle, kontrole de çağırabilir taaa 4 saat git gel 🤦🏻‍♀️
Yaa kıyamam nasıl oldu o öyle 😅 geçmiş olsun kuzum
pantolonu çekmek için bi eğildim çat sırtımın ortasına girdi ağrı :KK42: kanda neye bakacak ki ya regl gecikmesinde durumun belli kist var ondan sökülemiyor işte

Benim 9 ekimdi canım, tedavilerden önce 30günde regl oluyormuşum, en son 5 aydır falan 27-28 günde oluyordum bugün 34.gün, normal bir gecikme olarak da kabul edebilir doktor ama bilmiyorum 🙄
En son pazartesi akşamı test yaptım ağrım var gibi ama gelmiyor 🤦🏻‍♀️
Bende aynı böyleyim ve gelmiyor şu regl ama ben en son 8 Ekim de test yaptım 16 Ekim hastaneye gidecem inşallah bakalım inşallah bebiştir ama pek sanmam 😒

Bence at canım belki bi ilaç falan söyler iç diye ben de sabah pantolon giyerken sırtım tutuldu çok fenayım 😭
Kas sıkışması falan olabilir kuzu. Bu ara havalar serinlemeye başladı gece sıcaklık düşüyor epey, sen de masabaşı iştesin. Günde 1 tane muz ye, bir de sabah yataktan kalkmadan otırduğun yerde sırtını gevşet biraz. Sıcak soğuk dengesizliğinden olabiliyor. Sıcak yataktan kalkınca kaslar hemen uyum sağlayamayabiliyor 🤗

Kas sıkışması falan olabilir kuzu. Bu ara havalar serinlemeye başladı gece sıcaklık düşüyor epey, sen de masabaşı iştesin. Günde 1 tane muz ye, bir de sabah yataktan kalkmadan otırduğun yerde sırtını gevşet biraz. Sıcak soğuk dengesizliğinden olabiliyor. Sıcak yataktan kalkınca kaslar hemen uyum sağlayamayabiliyor 🤗
olabilir kuzum valla, soda ile muz tüketcem bugün inşallah fayda sağlar :KK43: alarm çaldığı gibi yataktan fırlıyorum oturup kendime gelmek hiç huyum değil hızlı hareket ettiğim için de kaslar adapte olamadı heralde bu akşam battaniyeye geçiş yapayım :KK17:

Bende aynı böyleyim ve gelmiyor şu regl ama ben en son 8 Ekim de test yaptım 16 Ekim hastaneye gidecem inşallah bakalım inşallah bebiştir ama pek sanmam 😒
Senin test yapalı çok olmuş hamile olma ihtimalin var tabi ki 😍 idrara geçmemişse çıkmamış olabilir

pantolonu çekmek için bi eğildim çat sırtımın ortasına girdi ağrı :KK42: kanda neye bakacak ki ya regl gecikmesinde durumun belli kist var ondan sökülemiyor işte
Geçer inşallah canımcım😘 kanda gebelik baktırıp ona göre ilaç söyler kafasına göre vermez canım, zaten ultrasonla bakmadan da vereceğini sanmıyorum yine.

X