Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canlar bende ovulasyon testi kullanmak istiyorum ama nasıl kullanılıyor nerden alınıyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Bence henüz yumurtlama gerçekleşmemiş. Keşke vücut sıcaklığını da takip etsen. O zamsn kesin biliniyormuş yumurtlama günü.

Ben çatlama iğnesi ilk kez yapıldı pazartesi 5 de ama anlayamadım vücudumuzda bunu anlayacak bir belirti oluyor mu ilk kez yapıldı
Canım bünyeden bünyeye değişiyor kendini takip edersen farkedersin ağrı batma akıntı bulantı gibi bir çok belirti olabiliyor

Kızlar benim testim yine koyulaşıyor ve kasıklarım ağrıyor
Canım benim de bugün 12.günüm dün daha koyuydu sinir oluyorum böyle olunca birden silikleşiyor pik olmadan daha sonra yine koyulaşıyor neden acaba

Eklentiler

• IMG_20201013_193954.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 55
Canlar bende ovulasyon testi kullanmak istiyorum ama nasıl kullanılıyor nerden alınıyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz
İnternet üzerinden alırsan eczanelerden çok daha uygun fiyatı nasıl yapıldığı da adet döngüne göre başlama tarihin değişiyor pcoslular adet biter bitmez başlıyor mesela yumurtlama günü herkeste aynı değil adet bitiminde başlamak herkes için daha doğru bence yavaş yavaş yumurta büyüdükçe koyulaşıyor t çizgisi c çizgisinden daha koyu olunca pik oluyor o 3 günü değerlendirme iyi olur silikleşmeye başlayınca da yumurta çatlamış oluyor umarım anlatabilmişimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…