Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen canım. Kadın bedeninin bir mucize olduğunu ve her kadının da farklı bünyede olduğunu ekledi.

Canlarim Rabbim hepinizden Razi olsun
Sizlerede en kisa zamanda guzel hayirli evlatlar nasip etsin kucaklarinizi bos bitakmasin Rabbim dualarinizi kabul etsin sizleri gozuyasli birakmasin inseALLAH...Amin
Sabah test yaptim pozitif cikti 1 dakika icinde kan persembe vericem inseALLAH testin fotosunu cekemiyorum kameram kirik esim eve gelince ondan cektim atarim inseALLAH

ne güzel haber ekim ayı çok güzel geçecek belli oldu, kan testinden sonra mutlaka haber ver

yaa süper canım teşekkürler açıklamalar için . senin vucudun demek ki aslında adet sonrası mı kaliteli yumurta oluşturuyordu belki de ? aslında en güzelini demiş hiçbişey imkansız değil be, bedenimiz nasıl değişken nasıl adapte olmaya çalışıyo herşeye.

Cnm dışarı yürüyüşe gidemiyorum kızım var küçük ondan evde yapıyorum zaten leslie yi cok ağır hareketleri yok zaten onun yapılabilir gibi geliyor ama mekik bacak hareketlerini ve step i bırakayım cunku onları yaparken çok zorlanıyorum

Vallahi bilmiyorum ki belki de ilk defa olan bişey, ben sıfırdan bi yumurtanın 2 gün içinde büyüdüğünü değil de bu yumurtanın geçen aydan büyümeye başlayan kenarda bekleyen yumurta olduğunu düşünüyorum belki testi yapmadan önceki gün de koyuydu test ben o gün test yapmadığım için bilmiyorum ne oldu ne bitti zaten regl bitimi hamile kaldım diyen kişiler böyle hamile kalıyormuş önceki ayın yumurtası ile

Sağlıkla ilerlesin canım. Hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…