Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ovülasyon testi siparişi vermiştim. Geldi bugün. Adet bitince yapayım bakalım.
Aynen kuzu başla bakalım
Canım evet endokrin doktoru baktı. kadın doğumcu insülin direnci düştükten sonra 3 ay denemen lazım dedi zaten 3 4 aya 1 senem dolacak

Kızlar adetime yedi gün kaldı. İki gün önce test yaptım negatif çıktı. Test yapmamın sebebi de bir önceki adetim üç gün sürdü ve çok az oldu rengi de farklıydı. Şüphelenmiştim. Bir aylık evliyim. Kasık ağrısı var bel ağrısı var baş ağrısı var. Hiç böyle şeyler hissetmemiştim. Kasık ağrım geçmişti uzanınca dinlenince. Bugün yüksek bir yere uzandım ve uzandığım an çok kötü bir ağrı girdi kasığıma sizce bu ne olabilir nedendir? Soğuk alma ile olabilecek bir şey mi? Yoksa hamilelik olabilir mi?

Canm 28-29muthis sol kask agrisi oldu 29-30uda seffaf uzayan akinti 30undada agrim kesildi eminim yani hepsi ovulasyon belirtisi insallah olmustur
Evet cnm doğru hepsi de ovulasyon belirtisi test falan kullandın mı diye sormuştun aslında emin misin diye

Kızlar merhaba Ben gebelik düşünüyorum diye devlet hastanesine gitmiştim doktora 3 ay önce, farklı bir devlet Hastanesi'ne gidip 1 yıldır deniyoruz dersem sistemlerinden görürler mi acaba? Bir bilginiz var mı ?

Ben merakla bekliyorum kuzucum sabah ilk işin olsun testi yapmak
Ya yapıcam yapmasına kuzu ama bence adet olucam yoğun şekilde progrsteron etkisinde olduğumu hissediyorum sanki sabaha kalmadan kırmızı kart yicem gibime geliyor ateşim bir an da 37 ye çıktı , adete çevircek bence, işte bu yüzden erken yapmayım diyorlar ama dinleyem küm

Kızlar merhaba Ben gebelik düşünüyorum diye devlet hastanesine gitmiştim doktora 3 ay önce, farklı bir devlet Hastanesi'ne gidip 1 yıldır deniyoruz dersem sistemlerinden görürler mi acaba? Bir bilginiz var mı ?

Yalan söylemenize gerek var mı ,güzel bir yola yanlış bir şekilde gireceksiniz, doktora ben hemen çocuk sahibi olmak istiyorum 1 sene beklemek istemiyorum deyin size yardım eder naçizane fikrim bu,

Canım işte sabredemiyoruz bende her ay test yapmıcam diyorum dayanamıyorum. İnşallah bir an önce sağlıkla hamiş oluruzda bu stresimiz biter

Canım işte sabredemiyoruz bende her ay test yapmıcam diyorum dayanamıyorum. İnşallah bir an önce sağlıkla hamiş oluruzda bu stresimiz biter
inşallah canım seninde olmadı demi ah beklemek çok zor ama biliyor musun asıl bu bekleyişler hamile olduğunu öğrendiğinde daha zor burda hep görüyorum olmayan zaten yok alışkın bu hisse ama az da olsa hamilelik.şüphesi varsa hamileyse alıyor onu bir sıkıntı, yok beta arttı artmadı kese göründü görünmedi kalp atışı oldu olmadı leke geldi gelmedi çok çok zor kuzuu

Aynen doğana kadar her anı zor. Benim yarın pik plcak heralde canım sonra 14 gün beklemekle gecicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…