Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kuzu ben alıştım sorun yok. Erken test yapmayın üzülüyorsunuz diyorum kimse takmıyor. Yap gel ağla madem 😂
ağlamaya erken başlayalım da adeti bekleyelim şevkle :işsiz: aslında cok haklısın canım bende senin gibi düşünüyorum ama son günler çok zorluyo şeytan :KK70:

ağlamaya erken başlayalım da adeti bekleyelim şevkle :işsiz: aslında cok haklısın canım bende senin gibi düşünüyorum ama son günler çok zorluyo şeytan :KK70:
Şeytana suç atma şimdi. Oyala kendini kuzu. Düşünmemek mümkün değil ama vaktin daha hızlı geçmesini sağlatabilirsin.

Yok canım benim adetimde öyle sancılı geçtiği için fark görmedim adetim aşırı sancılı geçiyor zaten 😣
Valla bendeki acı eşiği devede yokmuş drun dediğine göre. Ama düşükte tepindim. Yastık tırmalarken tırnaklarım kanadı.

Şeytana suç atma şimdi. Oyala kendini kuzu. Düşünmemek mümkün değil ama vaktin daha hızlı geçmesini sağlatabilirsin.
Geçmiyo ki işte vakitte bi yanım kötüye hazırla kendini diyor bi yanım mucize olursa hadi diyor.. karısık duygular her zaman ki gibi. buda yoruyor bizi farkındayım ama bazen istemsiz kendimi bu düşüncelerin içinde buluyorum ve çıkamıyorumm...

Geçmiyo ki işte vakitte bi yanım kötüye hazırla kendini diyor bi yanım mucize olursa hadi diyor.. karısık duygular her zaman ki gibi. buda yoruyor bizi farkındayım ama bazen istemsiz kendimi bu düşüncelerin içinde buluyorum ve çıkamıyorumm...
Çalılıyor musun evde misin?

onu bende bilmiyorum kuzum ilk defa yaptırdımya tecrubem yok. erken yapılırsa iğne etkisi var onu biliyorum sadece ama benim bat geldi nerdeyse
yani canım ben bekleme taraftarıyım ama herhangi bi kan rahatsızlığın vs. varsa önlem alman gereken dene şansını silik çizgi çıkarsa iğne etkisi mi diye de kafana takılacak bi de o var bilemedim

X