Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ah kuzum pko doğustan gelirmiş anamızın karnından pko doğarmışjz minik minik incilerle . ben ilk öğrendiğimde çok araştrdım da ama görüntüler tam pko bendeki
Canım hiç yumurta takibi çatlatma iğnesi falan kullandın mı

Yaa doğru söylüyosun dimi kotu bisey demedi degilmi ne olursun soyle
Icin rahat etsin diye ekran goruntusu atiyorum, yarisi fransizca ama diyoki ekografide ben bilemem

Eklentiler

• Screenshot_20201005_211205.jpg
    Screenshot_20201005_211205.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 47
Rica ederim kuzum şifa olsun 🥰 ben de kendimi çok yorgun hissediyorum bir de ayaklarım çok yanardı topuklarım ağrırdı o eksiklik belirtisiymiş 😬

Aynen kızlar 4 damla iyidir 😘 bir de yağlı yediğiniz öğünlerden sonra alırsanız emilim artmış olur ❤
Canım bide sana son bi sorum daha olcak bıktırdık resmen ama🙈 bu keçi boynuzu özü erkeklere öneriliyor ya ben hünnapınkini aldım eşime baya büyük bişey dedim acaba bende kullansam iyi gelir mi yumırta gelişimi vs acısından? Yoksa ters etki falan yapar mı diye korktum

Canım bide sana son bi sorum daha olcak bıktırdık resmen ama🙈 bu keçi boynuzu özü erkeklere öneriliyor ya ben hünnapınkini aldım eşime baya büyük bişey dedim acaba bende kullansam iyi gelir mi yumırta gelişimi vs acısından? Yoksa ters etki falan yapar mı diye korktum
Ben de aldım bu ay yarın başlıyoruz🙈

X