Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet bence de en doğrusu

bende gidip bugün kan sulandırıcı yerine geçen bir kaç birşeyler aldım

Lavanta adaçayı ıhlamur kuru meyveler hünnap gibi

inşallah en kısa zaman da hepimiz müjdeli haberlerimizi vereceğiz inanıyorum

Bakalım canım hayırlısı

Sizde macun deneyin bence hic denedinizmi bende bu ay niyetleniyorumda bakalim pko ne derecede var sizde fsh lh dengeniz gecikmeler vs ne derecede acaba biseyler denedinizmi hayit cayi vs bnde bu ay alternatiflee dusunuyorumda ilac harici
Lh 10.46 fsh 5.2 gibi bişey çıktı geçen ay. Prolaktin 32 olunca ilaç verdi adet olunca da doğum kontrol hapına başlarız dedi. Ben de macun yağ inofolic omega ne varsa kullandım ve olumlu sonuç aldım. Yumurtlama olması bile mucize gibi bişey benim için. Bakalım hayırlısı inşalalh o illet doğum kontrol hapına mecbur kalmadan gebelik oluşur

Aaaaa çok enteresannnn eee çok zor böyle yani ben zaten hastaneye giden bir insan değilim ama gidince hoppp hemen işlemler tamam oluyor sonucu 1 saat içinde bazen 30 dakika içinde alıyorsun

Senin lh baya yüksekmiş kuzu benim 4 küsurlardaydı

Devam ettim canım işte ama dediğim gibi kimyasal gebelik sonrası adet olduktan sonra tekrar düzenli kullandım ve yumurtlma gördüm. Bencede bitkisel şeyler çok faydalı. Özellikle bekarlara evlenene kadar doğum kontrol hapı veriyorlar ya sinir oluyorum. Ben de bir dönem kullnııp 70 kilo olmuştum nefret ediyorum o haplardan. Keşke o zamanlar bilseydim bitkisel takviyeleri

Yani yumurtlama oldu gebelikmi olmadi anlayamadm tam kusura bakma degerlerimiz yakin benimde fsh 5.2 lh 8 cikti prolaktin 26 bakalim bu ay degisti hersey onceden prolaktin en yuksek 14tu simdi 26ya cikti fsh 9 lh 8.7ydi bu ay hersey degisti kimisi fsh dusmus daha iyi olmus diyo kimisi dusmus yumurtlama ondan olmaz diyo kafam karisik yani tum ilac vs biraktim bu ay adeti bekliyorum tekrar hormon testi yapcam inşallah duzelmistir en son hormon testim uzerinden 25 gun gecti degismistir olumlu sekilde insallah diyorum degismezse bu ay dogum kontrol hapi kullnsammi ondanda kararsizim yani tamamen karmakarisigim

tildamilda oooo topiğimize kimler uğramış kızlar tildamilda 1 yılın sonunda mucize şekilde hamile kaldı benim eski topik arkadaşım
Kuzum
Neler yaşıyorsun bi bakmaya geldim
Valla mucize gibi bişey oldu dimi
Rabbim bu topikte hasretle bekleyen herkesin kucağını doldursun

Randevuya bile gerek yok acilden gir kan ver tamam cidden Avrupa bu konuda bi acayip ya da biz çok hastalık hastası olduğumuz için bize acayip geliyo
vallahi eşim üc saattir olmaz imkansız 2 gün bekleriz araya haftasonu girer dedikce krizler geçirdim ülkemin gözünü seveyim bu konuda, kan testi bile hemen cıkmıyor herşey bekleme üzerine

Aaaaa çok enteresannnn eee çok zor böyle yani ben zaten hastaneye giden bir insan değilim ama gidince hoppp hemen işlemler tamam oluyor sonucu 1 saat içinde bazen 30 dakika içinde alıyorsun
kesinlikle cok saçma. özel doktor gibi kliniğe gidiyorsun burda. test yapıyorsun haber gönderiyorlar 3-4 gün sonra arayıp. yani yarın gitsem bile sonuc alamıyorum. uyuz oluyorum sağlık sistemine. randevu almakta sonuc almakta bir dert. geçen idrar testi yaptırdım 1 hafta sonra eve soncuu geldi. hala eski usül burda o tarz işler, bu konuda Türkiye çok çok iyi

kesinlikle çok saçmaymış canım
sağlık ocağına kan versen bile burada akşama sonuc çıkıyor özel hastanede ise 40 dakikaya çıkıyor genelde kan tahlili gebelik tahlili

bir de bizi beğenmiyorlar

rabbim yar ve yardımcınız olsun canım benimmm

Biz bir hafta sonuç beklesek kurdeşen Dökeriz heralde evde damardan kesip kendimiz yaparız testi

Canım bende aynı durumdayım hatta doğum kontrol hapını aldım adet olunca başlarım diye beklerken yumurtlama gördüm ümitlendim tekrar. Muhtemelen kullanmayıp bitkisel takviyelere devam edeceğim. Sen hiç macun falan denedin mi canım

Bu macunun adı ne? Kadın mı erkek mi kullanıyor acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…