Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yok canım yapmadım zaten normal reglm 2 nisandı ama 30 martta gelnce snrm erken oldm die düşndm birde pek cesaret edemyorm açkcası daha önceden hep negatif oldğndan cesaretm yok inan
Reglin düzenlimidir, öyleyse yap bence test

Reactions: niw
9-10 arası dediler yine. Senin de randevun yarın, değil mi?
kuzum ben gittim 31 martta . reglimn 2. günüydü. İkinci tur femaraya geçiyoruz. başladım bugn 2. yi aldım. günde bir yine 5 gün. bakalım kısmet benim rahim duvarıyla yumurtlar senkronize değilmiş :/ var mı ya böyle bi sorun duyan ?
yani yumurta atıldığjnda rahim gebeliğe hazır olmadığı için döllenmyo dedi.

Peki o durumu düzenlemek için yapılacak bir şey yokmuymuş? Polip vardı sanırım sende onun için ne dediler?

Peki o durumu düzenlemek için yapılacak bir şey yokmuymuş? Polip vardı sanırım sende onun için ne dediler?
8 inde gidince net gözükecek sanırım polip için de o zaman konuşcaz , bilmiyorum ki tatlım ya sanırım ilaçlarla hale yola gelir heralde bi şekilde. rahim duvarı kalınlştkça pamuk gibi olur dedi. senin sert zemine düşüyor döllense bile dedi. mesela suan sağda zamansız büyüyen yumurta var. regl bitimi çatlayabilir ama gebelik olmaz rahim hazır değil dedi

M minik mucize92 sen naptın kuzu bata ne kadar kaldı? Regl olursan napmayı planlıyorsun bu ay çipli aşılamayı araştırın mı?
Doktorum adetin birnci günü haber ver dedi doktora yazdım bakalım nasıl bir yol çizecek kuzum çipli aşılamayı araştırdım genellikle sperm sayısı çok düşük olan kişilere yapılıyormuş ama normal aşılamadan daha iyi bir yöntemmiş aklımda bakalım eşimle ne karar vereceğiz bilmiyoruz henüz kuzum

Merhaba nuba göre cinsiyet tahmini yapabilen varmı doktorum söylemiyor merak ediyorum
12 hafta

Aa hayırlı olsun yeni tedavi. Ben başladığını bilmiyordum. Bunu birkaç hafta önce okudum ya kim yazmıştı hatırlamıyorum. Yumurtlama kayıyor mu neymiş, sanırım regl dönemine denk geliyormuş yumurtlama ama ilaçla düzeltiliyormuş demişlerdi galiba. İlaç dediği de bu yumurta büyüten ilaçlar mı acaba? Rahim duvarını kalınlaştıracak bir şey de mi verdi yoksa?

@NealStreet U Uzaygemisi35 kızlar sizler nerelerdesiniz muhabbetlere katılamasam da sıkı takipçiyim eksikliğiniz göze batıyor
Canım valla biraz uzaklaşmam gerekti arada girip bakıyorum ama çok aktif değilim. Çok sağol ben de özledim bile sizleri ama işte bazı başka gereklilikler doğdu inşallah güzel haberlerle geri döneriz

suan vermedi canım yumurtlamadan sonra belki progestan falan verir anlamadım ki
benim regl 28 günde saat gibi gelir. ama regk zamanı mesela bu ay da resmen yumurtlama akıntısı gördüm. ve gidince sağda yumurta var 3-5 güne çatlar dedi. ama işte boşa rahim kalın değil dedi.

Spermiogram da vermemiz gerekiyor yeniden esimin takviyesi bitti ancak asıl sorunumuz bizim anomali olması burada morfoloji ye de bakilmiyormus

Kizlar amh ye bastıralım dedim bi tane özel hastane var burada o da şehir dışına yolluyormus testi ve fiyatı 200 tl bana çok pahalı geldi normalde böyle mi burası ufak dışarı gidiyor diye mi pahalı?
öyle canım amh ileri tetkik geçiyo bana izmirde bi hastane 400 demişti. lab ise 350 demişti

Kizlar amh ye bastıralım dedim bi tane özel hastane var burada o da şehir dışına yolluyormus testi ve fiyatı 200 tl bana çok pahalı geldi normalde böyle mi burası ufak dışarı gidiyor diye mi pahalı?
Amh için de yine üni hastanesinin infertilite bölümünden randevu al. Sabah kan ver öğleden sonra çıkıyor sonuçlar o kadar para vermene gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…