Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sopalık ya. Bu zibidi sizi evden attıracak diye çok korkuyorum

Kediler bizi hiç takmadıkları için kendileri isterse poz verirler kendileri isterse sevdirirler. Bizim de bir tanesi hiperaktif asla hiçbir fotoda çıkamıyor hep bir koşturmaca halinde
Gece uyusun diye akşamları pek uyutmuyorum, uyandırıp oynatıyorum, bunu fark etmiş olacak ki, akşamları ben tv izlerken gidip sessizce yatak odasında yatıyo rahatsız etmiyim diye. Eşim diyor ki ev bizim mi onun mu anlamadım.
Oooyy longhair, patiler tam öpülmelik
Loghair değil, düşük kulaklı perde düşmanı.

İğne etkisi görünmüyor ve tek çizgi çıktıysa doğru söylüyor olabilirsin evet, o zaman 2 3 gün sonra erken gebelik testi yap istersen canım

Hahah aynen onlar bizden daha uyanıklar valla çok güzel anlıyorlar her şeyi ona göre bizi eğitiyorlar benim eşim de öyle diyor

Sopalık ya. Bu zibidi sizi evden attıracak diye çok korkuyorum
Ben evde tekim, pandemiden pek misafirim de gelmez, sessiz sakinim de, sadece kedi sesi olunca birşey diyemiyorlar.
Çünkü yukarda tepemde bi halay çekmedikleri kalıyor, kendileri çok sesliler. Bir de bayağı kira ödüyoruz buraya o kadar hakkı olmamasına rağmen, korkuyorlar birini bulamayız tekrar diye. Buralarda bu ev sahibini tanırlarmış, kimse evini tutmuyomuş sorunlu diye, biz bilmiyorduk, sonradan haberimiz oldu falan falan.

Fold muu ama uzun tüylü de sanki değil mi yanlış mı gördüm

Hahah aynen onlar bizden daha uyanıklar valla çok güzel anlıyorlar her şeyi ona göre bizi eğitiyorlar benim eşim de öyle diyor
Ama nasıl bir bağımlılık yapıyor ya, eşim bazen diyo ki, işim müsait olsa alıp onu da götürürüm, o derece. Bir yere gidiyorum, daha iki saat olmadan aklıma geliyo, evde ne yapıyo diye.
Ne yapacak halbuki devirmiş uyuyor.

Aynen ya. Çok kızdırıyorlar ama bir gülüşü var afsfsfsg bebekler için de öyle derler ya. Aynen insan merak ediyor aklı kalıyor. Ben işe geri döndüğümde pandemi sonrası, eve kamera taktırıp izlemeyi düşünüyorum şu bebek kameralarından. İyi olur bence bizsiz ne yapıyorlar görürüz

Hee yok, kendi imkanlarıyla bu kedi sizi attırıp kendi krallığını kuracak diye şey ettim. Kirayı ödeyebilse kesin şaapardı. Üst kattakiler dedin, yaramı deştin. Bizim üst katta da kreş mi işletiyorlar, mağaradan çıkan bir kabile mi yaşıyor çözemedik. Bütün gün ağlaşma, tepişme, tavanı üstümüze yıkma çalışmaları. Gece uyumak bilmiyorlar, sabahın köründe uyanıp kaldıkları yerden devam ediyorlar

Yok canım birşey demedi bende sormadım öğleden sonra tekrar gideceğim sorarim

Acaba sizin üst katla bizim üst katın aynı yer olma ihtimali var mı canimcim

İlk hamile kaldığım ay 5 cm, ikinci ay 7 cm, 4. ayın başında 9 cm.
Doktor da çok rahattı. :)
Gecmis olsun ,bende de rahimde kanama alanı var ? Doktorlar sana herhangi bir kısıtlama getirdi mi ? İstirahat, fazla ayakta kalmamak,cinsel birliktelik yasağı gibi

Reactions: niw
Kediye çocuk muamelesi yapma diyen annem geçen gün odaya girip, torunumun çizgi filmini de açtım, oturdu izliyo dedi. Torunu bizim perde düşmanı.
Yapar, bazen öyle bi bakışı var ki, insan bu benim ayağımdan donumu bile alıp diye düşünüyo.
Yaaa yerim ben onları hiç göze gelmiyor valla tüyleri kırıp döktükleri benimde var ama straight ve kısa tüylü
Tüy yumağı gibi, kedi olduğunu bilmesen, yere yattığında alttan ısıtmalı bi yer paspası zannedilebilir.

Gecmis olsun ,bende de rahimde kanama alanı var ? Doktorlar sana herhangi bir kısıtlama getirdi mi ? İstirahat, fazla ayakta kalmamak,cinsel birliktelik yasağı gibi
Sağol canım, doktor bana bir kısıtlama getirmedi, kist altta bebek üstte görünüyor şuan. Anca progestana dayanıyolar işte, başka yapacak pek birşey yok.
Benim hamileliğim başından beri bu lekelenmeler hep oluyor. İlk seferinde gittim, doktor kanama alanı yok dedi. İkinciye aradım, rengi kırmızı değilse sorun yok dedi, üçüncüye aradım, yine aynı şeyi söyledi.
Ben de böyle kabul ettim, benim hamileliğim de böyle geçecek. Sınırını anlıyorum, dün de yoruldum, bütün evi süpürdüm, yerleri sildim, buzdolabının içini tek tek çıkartıp raflarına kadar sildim, fırını temizledim, bulaşıkları hallettim, yemek yaptım, çalışma odasını temizledim derken belim ağrımaya başladı ama şu iş bitsin dedim. O iş bitti ama durum da böyle oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…