Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
rymruyam Canımm sayfamızın ilk hamilesi napıyosun, nasıl gidiyor hamilelik doğuma az kalmıştır , kızımız mı oluyor oğlumuz mu
Canımmm iyiyim evde zaman geçirmeye çalışıyorum oğlumuz olacak Allah’ın izniyle heyecanla gün sayıyoruz . Sen nasılsın canımm arada girip takip etmeye çalışıyorum

Bütün doktorlar sıkıntı yapma küçülecek dedi dedi, aksine büyüdü. İnşallah bebek büyüdükçe onu itekler itekler de küçültür.
Tamam işte başta büyüdü onun da, sonra küçüldü. Yav bi dur hele. Göreceğiz bugün bakalım. Kanama yok di mi

Canımmm iyiyim evde zaman geçirmeye çalışıyorum oğlumuz olacak Allah’ın izniyle heyecanla gün sayıyoruz . Sen nasılsın canımm arada girip takip etmeye çalışıyorum
Çok şükür canım iyiyim ben de aklıma geldin bi halini hatırını sorayım dedim

Ovulasyondan sonra 9.gün akşam silik bir çizgiyle öğrendim been 10.gün akşam 27 idi kan testim. Yarın 14. Gün tekrar test vereceğim yolunda mı diye kızlar
Canım çok sevindim ,gözün aydın sağlıcakla ilerlesin
Ne güzel hergün bir haber geliyor ,darısı diğer arkadaşlarımıza
Canım çok mutlu oldum ,aklım sendeydi.çok şukur ameliyatlık durum degilmis ,gözümüz aydın cinsiyet belli mi

Yat dinlen ya iş miş yapma. Kediye de söyle ayık olsun. Akıllı olsun
Kedi gündüzleri her bulduğu köşede yatıyo ama geceleri perdelere tırmanıyo. Ben böyle bişey görmedim. Düz duvara tırmanır gibi perdelere tırmana tırmana canına okudu, yeni gelin evi mi, yıllık evli birinin evi mi belli değil.
Sabah 6da beni uyandırırp kucağıma gelip kendini sevdirme seansları olmasa pek sorunumuz yok gerçi.

Olmuş bitmiş dün yumurtlama canım demek ki. Sen bugünü de değerlendirdin dimi? Dünkü yüksek ateş de ona işaretmiş resmen.
Biz çözümü perdeleri tavanda düğüm yaparak bulmuştuk baya perdesiz ev gibi takılıyorduk..en sonunda çıkardık kedileri salondan. Zaten biblo bardak vs hiçbir şey bırakmıyorlar eşyaların üstü bomboş olacakmış beğenmeyip yere atıyorlar çok minimalist kedilerimiz var perdeler daha ilk aydan gitmişti bizim de.

Bizim de böyle bi prensesimiz var teyzesi aşk onlar aşk

Eklentiler

• IMG_20210327_154018.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 66
Yatak odasına öyle yaptık ama oturma odası zaten gideceği kadar gitmiş, akışına bıraktık.

Olmuş bitmiş dün yumurtlama canım demek ki. Sen bugünü de değerlendirdin dimi? Dünkü yüksek ateş de ona işaretmiş resmen.
Dün değerlendirdik bugün de akşamı değerlendircem salı da sabah kuzu. Bence dün pikti bugün çatladı zaten o akıntı yumurtlama diye bağırıyordu

Galüba öyle canım inşallah yükselir bakalım ne olacak
Çatlatma iğnesi olduğun günü sayıyormusun...Benim çatlatma iğnesi olduğum gün ile birlikte dün geç satte test yaptım 7,-8, gün arasında tek çizgi çıktı. çok erkendi ama iğne etkisi hala devam ediyormu diye merak ettim. iğne etkisi devam etmiyor..benim 2 gün sonra 10 gün olacak varsa muhtamelen çıkar dimi...

Canım ben çatlatma iğnesi vurunmadım, çatlatma iğnesi vurunduysan yalancı pozitif görmemen adına en doğrusu 13 14 olacaktır diye biliyorum, inşallah vardır

Dün değerlendirdik bugün de akşamı değerlendircem salı da sabah kuzu. Bence dün pikti bugün çatladı zaten o akıntı yumurtlama diye bağırıyordu
Aynen canım bence de öyle. Önceki ilişkilerden de duruyordur spermler. İnşallah bu ay güzel değerlendirdin hsg sonrası umutluyum baya senden
Milletin prensesleri ne güzel miniş miniş bakıp poz veriyor. Bizde çekilen fotoğrafların %99,9 ' u aha da böyle.
Eki Görüntüle 2812133
Kediler bizi hiç takmadıkları için kendileri isterse poz verirler kendileri isterse sevdirirler. Bizim de bir tanesi hiperaktif asla hiçbir fotoda çıkamıyor hep bir koşturmaca halinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…