Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bebeklerin için çok üzüldüm. Neredeyse aynı şeyleri yaşamışız bidahaki gebeliğin sağlıkla ilerlesin inşallahTrombofili paneli baktırdın mı kuzum ?
Sizede geçmiş olsun Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım sizin düşüklerinizin sebebi belli mi

@venushatun28 ben de dalgalanma diye tahmin ediyorum kuzu şuan yumurtlasam 14 gün sonra regl olmam lazım
Canım benim gecen ay ben testin i atmıştım hatırlarmısın bilmiyorum bana dalgalanma demiştin bata 6 gün kala seninkide böyle birşey olabilir bak ovu testi attayım bata 6 gün kala yapmıştım ben

Sizede geçmiş olsun Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım sizin düşüklerinizin sebebi belli mi
Çok sağol Amin canım benim Rahim filmi falan temiz, kromozom analizinde de sorun yoktu ma pıhtılaşma egilimi var dedi doktor bebeklerinin gitmesinde bulunabilen tek problem buymuş.. peki rahim filminde septumu parketmemislar mi?

Çok sağol Amin canım benim Rahim filmi falan temiz, kromozom analizinde de sorun yoktu ma pıhtılaşma egilimi var dedi doktor bebeklerinin gitmesinde bulunabilen tek problem buymuş.. peki rahim filminde septumu parketmemislar mi?
Maalesef fark etmemiş Mr de renkli çektirdim bide gittigim doktor prof du ikisinde de fark etmemiş bu son gittiğim ultrason la gördü

Eklentiler

• C3E7FDB3-D69C-4B1B-A2B9-D12BE8F41587.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 36
Değerlendirin bence bugün değilse bile yarın pik olur. Bence pik gibi. Testin alt kısmı silik çıkmış idrar az mı geliyor çok mu bilemedim yarın da test yapınca duruma göre ilişkiye devam edersiniz M Meltemmisin

Maalesef fark etmemiş Mr de renkli çektirdim bide gittigim doktor prof du ikisinde de fark etmemiş bu son gittiğim ultrason la gördü
Ahhh bende son hamileliğimde prof. A gitmiştim kanamaların olmasına rağmen kanamanın önüne gecicek iğne bile vermedi.. Neyse rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez vakitte insallahh hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…