Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben sana dedim gebelik testi yap hadi hemennnnn
Kuzu ben yumurtlama mı diye düşündüm beyaz akıntı geldi idrarda da çok yoğun beyaz pütürcükler var ama 2 kere yumurtlama olması imkansız değil mi
Ümit vermek istemem ama koyu çıkmış canım. Çatlamadan sonra kaçıncı gündesin
Bata 4 gün var canım 10. Gün

Kuzu ben yumurtlama mı diye düşündüm beyaz akıntı geldi idrarda da çok yoğun beyaz pütürcükler var ama 2 kere yumurtlama olması imkansız değil mi

Gebelikte de o dediğin akıntı oluyor bence test yap canım müjdeli haberini bekliyorum

aaa şansa bak belirti yaşamış mıydın peki ? klomeni 1 sene sonunda mı kullanmıştın canım
Ben evlendikten 2 ay sonra doktora gitmeye başladım. 1 yıl bekle diyeceğini bildiğim için 1 yıllık korunmasız ilişki oldu gebelik olmadı dedim :) zaten pko olduğumu biliyordum. Önce 3 ay tarlusal verdi adet düzenlemek için. Sonra prolaktin yüksekliği çıktı. 3 ay da onu düşürmek için ilaç kullandım. 1 ay ara verdi ilaç sonrası. Sonra klomen verdiği ilk ay olmuş tu Allaha şükür. Toplam 8 ay tedavi gördüm. 10 aylık evliydim hamile kaldığımda. Bakalım bu sefer nasıl olacak

Beyaz ama süt kesiği gibi olmayan ve kokusuz akıntı benim ilk gebeliğimde olmustu. Gebelik belirtisi yani

2 kere yumurtlama olabiliyor nadir görülen ama olan bir şey canım

çoğul gebeliklerin bir kısmı da böyle oluşuyor

maşallah yumurtalıklarına diyelim

ama inşallah hayırla müjdeli haberi verirsin

Ay kızlar reglime 11 gün kalmasına rağmen inanılmaz göğüs acım var ama dokunamıyorum o derece yani. Heveslenmek istemiyorum ama sizce durum nedir ? Yumurtlma dönemini değerlendirmiştim bayağı
Henüz erken bence 11 gün varsa yumurtlama daha yeni olmuş demek ki, yumurtlama döneminde de hassasiyet olabilir. Takip edin bakalım artacak mı :)
Kızlar ateşim çok yüksek ölçme cihazı ikaz veriyor, ne yapmam lazım ? Ateş düşürmek için ilaç içmelimiyim
Eki Görüntüle 2698382
Canım ateş çok önemli gebelikte aman diyim şimdi sonradan okudum ilaç vermiş hemencecik kullan toparla inşallah. Doktora gitmesen de sorman çok iyi olmuş ihmal etmemek lazım Vücut bir müdahale yaşadı sonuçta ona da tepki veriyor olabilir. Bir de sizin gelin gelince bir süre görüşme onla aman diyim

Geçmiş olsun kaybınız için çok üzgünüm. Sebebi belli mi kayıplarınızın? Genetik pıhtılaşma testleriniz yapıldı mı eğer pıhtılaşma eğilimi varsa gebelik öncesi ve gebelik sırasında kan sulandırıcı kullanmanız gerekiyor görünce sorayım dedim bu nedenle..
Şu an bir külçe çikolata olsa yiyecek kapasitem var
Hahaha benim her zamanki halimm
Bugünkü ovulasyon sabah ilk idrarla yaptım
Yarın ya da öbür gün pik olur gibi.

Çoook sevindim. Sizi hiç tanımıyorum ama aklımdaydınız. Çok şükür. Bir an önce iyileşin İnşallah hemen ilaçlar iyi gelsin

Hah sevindim ilaçlara en azından hemen düşer ilaçlarla umarım. Malesef bizde çoğunlukla aynı evin içinde vaka varsa bile diğer kişi belirti göstermeden test yapmıyorlar ve bu kişiler de toplu taşımaya vs binmeye devam ediyor
Ballar yarın pik olur gibimi normalde takvime göre bugün olması lazım ama hiç tutmuyorEki Görüntüle 2698459
Yarın ya da öbür gün olur bence
Aman siz dönünce uzak durun kendisinden bir süre gerçekten
Ayy valla stres altında yaşıyoruz gerçekten çok sinir bozucu aman siz yine dikkat edin bebiş gelir diye iki kat dikkat etmek lazım
Çok saolun canim benim inan cok stres oldum oğlumu dusundum bensiz bakar ne eder
Ah kıyamam çok şükür hiçbişi çıkmadı, sımsıkı sarılın evladınıza güzel vakit geçirin Allah bağışlasın
Dalgalanmalar olabiliyor ay içinde bence o küçük dalgalanmalardan gibi
Merhaba kızlar napıyosunuz, çalısmalar nasıl gidiyor
Hahaha bugün de erkenden sızmazsam devam edicem
Kuzucuklar gününüz nasıl geçti, keyifler nasıl? Akşama hazır mısınız?
Aylar sonra 1 2 saatliğine üniversiteye gittim işe, ayy baya yorulmuşum senin nasıldı?
Kızlar bi şey dürttü ve Ovülasyon testi yaptım
Kuzu tekrar yumurtlama olabilir mi? Ya da belki bu asıl yumurtlamadan? Macun hormonlarda dönemsel yükselmelere neden olmuş olabilir belki? Tabi gebelik belirtisi de olabilir ama temkinli yaklaşmak lazım sen bugünü yine de değerlendir bence
Ben sana dedim gebelik testi yap hadi hemennnnn
Ay ben şok

Canım bata da az kalmış yani bu baya gebelik belirtisi gibi de duruyor melinda- nın dediği gibi. Negatif çıkarsa üzülme çğnkğ daha gününe var. Ama pozitifse pozitiftir bence
Gebelikte de o dediğin akıntı oluyor bence test yap canım müjdeli haberini bekliyorum
Ay hadi bakalım inşallah

Bebeklerin için çok üzüldüm. Neredeyse aynı şeyleri yaşamışız bidahaki gebeliğin sağlıkla ilerlesin inşallahTrombofili paneli baktırdın mı kuzum ?

Bebeklerin için çok üzüldüm. Neredeyse aynı şeyleri yaşamışız bidahaki gebeliğin sağlıkla ilerlesin inşallahTrombofili paneli baktırdın mı kuzum ?
Tskr ederim cnm benim genetik değil ilk düşük yaptıktan sonra ilaçlı Mr rahim filmi çektirdim doktor bana çift rahim demişti gebeliğe engel değil dedi ama öyle değilmiş 11 haftalık di kalp atışı durmuş kürtaj ile alamadılar sezaryenle aldılar ama 4 saat sürdü amaliyat rahimde ki perdeden dolayı yani daha önce ki doktorun yanlış teşhisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…