Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hahaja çok haklısın ya anladım ben öyle anlatınca ben de söylemeden hemen oraya geçiyorsun sandım ama daha önce hep öyle muayene ettiyse insan söylemeden de öyle geçer oraya yani. O örtü de zaten bizim görmememiz için var ne işe yarıyor hiç anlamadım sinir oluyorum o örtüye güya bak rahat ol her yerin kapalı gibi bir rahatlık veriyor bize, e aşağısı püfür püfür beni de genelde kaydırıyorlar aşağı nasıl tırmanıyorsak kim bilir

Ben de saçını laciye mi boyatmıştın diyecektim Tipten bekaret analizi yapan bir doktor ilginç yalnız ya

İş çıkışı gitmiştim ben de halbuki darmadağın çok yanlış bence tipe bakıp yorum yapmak.

O doktor da kıçımı yesin. Ne biçim konuşuyorlar ya valla insanda moral bırakmıyorlar. O doktora git de ultrason fotonu göster kabak gibi. Ya ne söylediğinden ziyade nasıl söylediğin çok önemli bence bu süreçlerde. Doktorların bu konuda daha hassas olması lazım.
Kıyamam bu kız çok mağdur. Ey ahali yok mu şu kıza vajinal ultrasonla bakacak bi tanıdık doktor? İnsanlık öldü mü beee
Kocam da meraklıyım sanacak niye bakmıyor bu adam diye kafayı takınca ben gerek görmemiştir ya AA diyor

İlk sıraya "Ne zaman alttan bakacaksınız???" yazarsan tamam gibi liste
Hahsgsgs iyi fikir direkt eline vereyim telefonu
Ben de saçını laciye mi boyatmıştın diyecektim Tipten bekaret analizi yapan bir doktor ilginç yalnız ya
Laci de olsa çok acayip doktorun tavrı. Beni paldır küldür ameliyat edecekti zaten. Çok tuhaf bir kadındı bıraktım hemen.

Üstüne para verseler kendi inisiyatifimi kullanıp geçmem oraya. Kanım çekiliyor çatal deyince.
Gerçekten püfür püfür manasız ahhshd Doğum mu yapıyorum kimden neyi saklıyorsun

Hayır bi de anaokulu öğretmeniyim, çocuk gelişimciyim aynı zamanda.
Ders çalışayım diyorum, çocuk, işe gideyim, kafam dağılır diyorum, gidiyorum, yine her yer bıcır bıcır çocuk, kafamı çevirdiğim her yer çocuk.
Şimdi gülüyorum ama o zamanlar yorucu bi durumdu tabi.

Bazı doktorların cıvatalar gevşek cidden. Bana da her ihtimali ilk anda söylemişti bir doktor. Neye uğradığımı şaşırmıştım.

Her türlü ayıp tabii dış görünüşten böyle bir kanaate varması. Hadsizce hem de

Muhtemelen dediğin gibi ya, böyle çok detaylı sormadım bende o zaman bu kadar bilgim yoktu. Başlamadan tekrar detaylı fiyat alırım artık. Ama yıllık dondurma ücreti varmış onu farkettim. Aylık dondurma ücreti ödemek ise çok saçma geliyor

Bize aylıktan bahsetmediler hiç. Fazla embriyo olursa zaten donduralım diyorlarmış direkt. Buna yıllık ödüyorsun. Eğer dondurulmuş transfer olacaksa da ekstra çözdürme maliyeti oluyormuş. Kalanlar da yıllık aidatla devam ediyormuş

Aylık derken bundan bahsediyordum aslında, çok saçma geliyor. Bakalım ne kadar tutacak

Saçma ama buna rahim dinlendime diyor doktorlar. Yıllık dondurma tamamen farklı bir amaçla donduruluyor.

Burayı yeni gördüm ne güzel grup anne olanları hep okuyacam yazdıklarını beni de ekler misiniz buraya bat 14 Nisan 2.5 yıldır istiyorum.

Doktorla konuştuk şimdi. Sol tamamen açık sıkıntı yok, sağda da yapışıklık varmış yüzde 90 ihtimalle açılmış. Sıkıntı görünmüyor geçiş var yani. Şuan hsg çeksek o da sıkıntısız çıkar yüksek ihtimal dedi. Emin olmak için laparoskopi yapabiliriz isterseniz ama bence 6 ay deneyin ben açıldığını düşünüyorum dedi. Bi de 1 ay korunun dedi ama ben korunmucam. Bu arada e nabızdan indirdiğim görüntü bu burda daha net görülüyor geçiş olduğu U Uzaygemisi35

Eklentiler

• Screenshot_20210323_090144_com.mobisystems.fileman.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…