Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bu zamana kadar kistim oldu, hamileliğim oldu, belki elli kere belki yüz kere gittim. Bir kere çatala çıkarmadılar.
Vay arkadaş.

Benim astımcım da öyle ya. Allah böyle iyi doktorları eksik etmesin başımızdan. Ellerine düşürmesin ama onlarsız da bırakmasın. Kaygı bozukluğum olduğunu da biliyor. Kafana ne takılırsa biriktir bana sor ya da whatsapp'tan yaz diyor. Kafa doktorumla da acayip bir iletişimimiz var. Seansta karşılıklı çay içmişliğimiz var Dün de dedi ki "Benim 3'te çıkmam lazım bak anlatacaklarını ona göre ayarla eksik bir şey kalmasın" Tamam dedim, çıktığımızda 3'ü 10 geçiyordu

Benimki benden aldığı paralarla piyano dersi alıyodu en son. Her hafta giden bi müşteri bulmuş tabi.
Vajinal muayene mi peki sedyede yine? Yoksa benim doktor gibi yeminli mi seninkiler de aşağı bakmamaya
Hani kist için bekarlıkta gittim, ondan bakmamışlardır ona tamam, ama sadece hamilelik için 4 ayda 4 doktor değiştirdim. Hiç biri vajinal muayene gereği duymadı.

Kız fiona13 sonradan gördüm sana da ne oldu ya? Bence havalar da etkiliyor hepimizi. Dur bakalım hakkımızda hayırlısı artık ne diyeyim. Sen hemen ilk aydan yelkenleri indirme bakalım. Doktor yönlendirir seni ama ilk tedavili ayda böyle pes etme. Hadi inşallah güzel gelişmeler gelecek artık. Havalar bozduğu için ben henüz bahar etkisinden yararlanamadığımızı düşünüyorum. O etkiyi göreceğiz bence hepimiz en kısa zamanda

Hamilelikte vajinali mecbur kalmadıkça pek tercih etmiyorlar galiba ama öncesinde de mi bakmadılar

ee gecikmiş ki daha neden yapmıyosunn yoksa yaptın poz de bizi mi kandırıyon
Size heyecan yasatacagim cnm yarin sabaha kadar
Aaa ben bunu kaçırmışım kız hadi yapdana
Yarın sabah yapacağım cnm çift çizgimin koyu olmasını istiyorum ziraa ilk idrarla
Bana da öyle geliyor zeynep-ahmet yoksa aaa korunuyoduk nasıl oldu mu diyeceksin sen de
Aaa cnm ya sürprizimi bozuyorsun ama yapma böyle

Gerçekten mi ben de bekarken tipime bakıp bakire değilsin dimi geç çatala diyorlardı yoo falan deyince bozuluyordu doktor evlenmeden önce her doktpr istisnasız çatala çıkarmaya çalıştı hep vajinal muayene yapmaya çalıştı hem ultrasonla hem de elle muayene düşün.

O nedenle benim şimdiki doktorumdan çok memnunum ama bir türlü vajinal bakmıyor diye bir terslik eksiklik var gibi geliyor. Kızlar da çok şaşırdı o nedenle resmen yedek doktor araştırıyordum arada açıp göstermek için doğru anladım dimi ultrasonu da karından yapıyorlar sadece ellenvajinal muayene yapmıyor demiyorsun ultrasonu da vajinal yapmıyor? Oh be sonunda doktorumun yalnız olmadığını öğrendim çok rahatladım sağolasın valla duyun kızlar duyun doktorum normal çıktı @NealStreet minseo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…