Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bu ikisi hastalık hastası mı acaba
Yok anacım örnekler gayet açık, ben onların tezlerini çürütürüm gelsinler bana olmadı izmirle bursaya gidip tokatlıycaz bu ikisini kendilerine getirmek için başka çare kalmıyor. Amme hizmeti sayılır bi yerde.
bu arada benim de eşim bursalı, ailesi orda yaşıyor hatta

Hadi bakalım, akıntı büyük belirtilerden ama fake de atabiliyor iyi düşünelim iyi olsun. Haber ver bize de

Aslında kafa doktorundan tescilli sağlık anksiyetesi olan benim ama deli deliyi görünce sopasını saklarmış ya bunlardan bana sıra gelmiyor. Kendimi unutturdular bana
Önce Bursa'ya gidelim madem kalacak yerimiz de var. Benim kalacak yer biraz sallantılı ama olmadı senin kaynananlara geliriz. Ben alıştım zaten sizin kaynanalara

Test yaptın mı? Bekle bekle ama belirti aramadan beklemeyi dene

Hahah görümcem de orda kaynanamda, yer kolay. En iyi kaynana başkasının kaynanasıdır biliyon bebeem ama iyilerdir bizimkiler
Canım valla doğru dedin onu, bu ikisinin pimpirikliğinden hiç sen sivrilmiyon bunu bil

Hahah görümcem de orda kaynanamda, yer kolay. En iyi kaynana başkasının kaynanasıdır biliyon bebeem ama iyilerdir bizimkiler
Canım valla doğru dedin onu, bu ikisinin pimpirikliğinden hiç sen sivrilmiyon bunu bil
Benim de görümcem orda da işte biz yine de kaynananda kalalım ahshhsjd
Yeminle dün gece sağdan soldan geldiler "Tüp bebek tedavisi yüzünden erken menapoza gireceğim. Hormonlarım alt üst olacak. O ilaçların bir sürü de uzun vadeli yan etkileri varmış. Kim bilir nereme neler yapacak o ilaçlar" diye diye sıyırıyordum ki kocamın "Şimdi oturup ilaçları mı düşünelim" demesiyle bu ne rahatlık diye iyice krize girdim. Sonra bir güzel uyuyamadım. Sonra sabah kalktım adamla kavga ettim "Ben burda neleri düşünüp uyuyamıyorum sen hala oyun oynuyorsun, benimle ilgilenmiyorsun" diye. Sonra bir geldim ki ne dert ne tasa. Efendime söyleyeyim hanımefendiler sıraya girmişler. Kendilerine teşhisler koyup duruyorlar. Ben kendi derdimi unuttum sonra. Tüp bebek tedavisi dedim, neymiş ki dedim, heheyt dedim. Bir de bana sen de bak diyorlar, boğum var diyorlar. Boğum tartıştılar 64 sayfa. Bakıp anlıyorlar bir de hangi boğum hastalıktan hangi boğum sıvının tazyikinden falan. Anlıyorlar yani öyle

Hadi hayırlısı olsun İnşaAllah canım üzülme geç kalmadın tecrübeli olarak söylüyorum 2.aşılamam salı günü yapıldı
Daha ilk sefer ya süreç nasıl ilerliyor bilmediğim için aşırı panik oldum ins siizn aşılamanız tutmuştur aşılama yapıp tutanlara sordum hepsi 7-8-9 gün hep yatmislar birde avakado yemişler 2 gün duş almamışlar sizde dinlenin umarım bebiş sizinledir

Bak kuzu, ben şimdi inceledim örnekleri de, kapalı olan tüplerde, tüpler şişmiş hep. Senin içleri dolu şişik değildi. O yüzden açılmış gibi geldi bana
İnşallah öyledir canımmm şişlik yok ona ben de karar verdim ama diğeri açıldı mı bakalım radyolog bey ne yazacak rapora
Görüyon mu adımız çıkmış 9 a inmez 8 e püüüüh U Uzaygemisi35 benim kocam da bursalı
Teşekkürler teşekkürler teşekkürler mell hanım bunu iltifat kabul ediyoruz.

Biz burada yalnızca ve yalnızca doğruları konuşuyoruz
Her şey ispatlı

Yok kız ilacın yan etkisi falan, sadece kilo alabilirsin, belli yaştan dolayı kilon yerleşebilir ki çok zayıftın zaten ele avuca gelirsin artık iyi bile gelir kocanı da yeme boşuna, tatlıdır kocaların baş eti ama bu arada iğnelere başlıycan ya, atma iğne şişelerini, millet ilk ultrason fotoğrafını bu boş iğne şişeleriyle kalp şekli verip foto çekiyo. Sonradan bebene gösterirsin her kızdığında, ben ne mücadelelerle seni doğurdum diye

Topiğin adını bursalı gelinler mi yapsan
Sen pazartesiye kadar yeme kendini de, 500 doktora mesaj attınız gün boyu zaten, örnek de bulduk sana bence ikna olma zamanın geldi

Saçmalamaz mısın lütfen? Benimki sürpriz bebek olacak. Ne iğnesi ne tüpü? Plansız gebelik benimki

mell_in_shell Yarım gönderdim. Yazamadıklarım içimde kalmasın sonra bir tarafım şişer. Takriben kaç kilo alırım hocam? Belli bir yere kadar yerim var, fazlasını istemem. Kocamdan da şikayetçiyim. Konuştuk ya o konuyu bir daha ne diyeyim diyor. Ben mi diyeyim ne diyeceğini. "Her şey bana yapılacak zaten" dedim diye bir de üstüne o haklı çıkıyor. Ne desinmiş ben lafı başka yere götürüyormuşum. Sanki sorun bende olsa tüpü buna yapacaklardı allam ya

Ya 45 kilo hatunsun, 10 kilo kalsın sende nolcak
Senin bu kocan seni endişelendirmemek için konuyu çok dillendirmiyor bence. İçten çok umursuyo aslında bakma sen onun ağzından çıkanlara.
benimki ben her adet oluşumda susardı sadece hayırlısı derdi. Ben de deli olurdum gelsin beni teselli etsin falan isterdim. Bi gün söylendim biraz desteğine ihtiyacım var diye, belki benim de var ne biliyosun dedi adam benden daha üzülüyomuş meğer. Hiç bişey göründüğü gibi değil bence ya, boşuna canını sıkma yavrum bence

Ayy püü bunlara. "Ben bu süreci seninle yaşıyorum senden destek bekleyeceğim başka kimden bekleyeyim?" dedim. Senin kadınlar kulübün var ben kime anlatayım dedi. Kulüp de benim oldu bu arada çaktırmayın. Ben anlamam arkadaş. Kendi kendime buhranlar yaşıyorum. O da gidiyor oyunlarına sığınıyor. Gelsin bana anlatsın ne düşünüyorsa ya da hissediyorsa. Bir daha sinirlendim bak şimdi
10 kilo çok 10 kalmasın. 3 kilo daha alırım, üst kalsın lütfen

Günaydın kizlar aksam yine döktürmüssunuz valla ben yemekten sonra 9 olmadan koltukta uyuyakalmisim gözümü acamiyordum ilk kez böyle oldum. Bu arada alemsiniz kizlar minseo ve U Uzaygemisi35 ve de aynı bensinizben de böyleyim film yorumlamalara efendime söyleyim ultrason mr raporu yorumlamalara bayılırım adete ailenin tıp okumamış doktoru sayılırım eşimin sonuçlarını ilk ben yorumlarım e nabizdan ama herkese olumluyum kendime gelince sizin gibi mutlaka bulurum burda sanki su var bende sanki bu hastalık var diye 3 yıl önce ben MS oldum diye kendime teşhis koyup doktora kostum doktor dedi bu kanıya nereden vardın belirtilerimi arastirdim netten birebir uyuyor dedim ne iş yapıyorsunuz dedi öğretmenim dedim peki öğrenciler neden zahmet edip okula geliyor sizi dinlemeye internetten ogrensinler dedi kapağimi sıkıca kapattı bız neciyiz burda der gibi neticede MS değil fibromiyalji ciktim .ondan sonra vazgeçmiştim netten hastalık bakmaya ta ki kovid gelene kadar kovid oldugum zaman çok baktım ben yaptım siz yapmayın doktor orda tümör olsa görmez mi cnm görünür tabi ki çekim esnasında olabilecek görüntülerdir minseo kuzum sen de bak kaç uzmana sordun dünden beri bunların hepsi mi bilgisiz de aynı şeyi söylüyor bence artık rahat ol bak adam 5 kez basınçla ilaç vermiş ve sonunda açmış da şanslısın cnm herkese böyle uğrasmiyorlar benim doktor 5 i bırak iki kez bile vermedi bı kez verdi ilaci sol açık sağ kapalı dedi kalktı gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…