Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hadi hayırlısı olsun İnşaAllah canım üzülme geç kalmadın tecrübeli olarak söylüyorum 2.aşılamam salı günü yapıldı

minseo kuzucum misafirim vardı bugün, anca gittiler ve tonla biriken sayfayı okudum öncelikle geçmiş olsun, çok şükür atlatmışsın. En azından neden olmuyor? sorun azcık azalmıştır. Ama tüplerin tıkanıklığı da açılmış gibi geldi bana.
bu echomar daki cevat beyin sitesi bu, rahim filmi örnekleri ve açıklamaları var. İstersen gir bi incele, bi de adamın mail adresi de var sitesinde. Rahim filmini bi at istersen inşallah cevap döner sana. Sanki bi kaç sayfada dönüyor gibi görmüştüm, ya da bana özelden atın sonuçlarınızı falan demişti. İkinci bi görüş iyidir her zaman. Herşey artık daha güzel olacak göreceksin, içini ferah tut canım benim

fiona13 kuzu ben adetime bir hafta varken mide yanmaları yaşamaya başladım (hala devam ediyor ) bat dan bir gün sonra da gebeliği öğrendim. Senin de öyle olmasın bence bi kan testi yaptır, sonrasında başla ilaçlara. İnşallah benim gibidir durumun -tabi öncesi öyle olsun da seninki benim ki devam etmesin, çok amin

Sağol canım bakayım

dndnx

Uzman kadrosu genişliyor. Gel mell gel sen de gel. Bunlar zaten devreleri yaktı sabahtan beri. Bir kurşun da sen at
Hahahha ama tatlım attığım sitedeki örneklere baksana. Adam 10-15 hsg örneği koyup yorumlamış. Tıkalı olanlar balon gibi şişmiş. O yüzden herkes içini ferah tutsun

fiona13 mell sana beddua ediyooooo
Ben yandım sen de yan, diyor.
Hamile kal ama diyor, senin de miden yansın gak guk et günde 250 kez diyor hiiiiiiiih çok ayıp mell_in_shell

Son düzenleyen: Moderatör:
Hahahha ama tatlım attığım sitedeki örneklere baksana. Adam 10-15 hsg örneği koyup yorumlamış. Tıkalı olanlar balon gibi şişmiş. O yüzden herkes içini ferah tutsun
Ben bıraktım hacı o işleri. Çocuğuma odaklancam ben ya. Valla bunlar çocuğumun rızkını doktor sayfalarında, rahim filmleri arasında harcıyor. Çocuğum var benim anlıyor musun??? Yani daha yarısı var bende ama alcam diğer yarısını da. Ben niye rahim filmi ezberleyeyim di mi ama? Onun yerine gideyim hangi ayda hangi dişler çıkarılıyor ona bakayım. Leğen kemiğiyle omurgaya bakıp tüp var diyonuz. Diş bakıcam ben, diş diş

Hahahha kızz allah düşmanıma vermesin.
fiona13 cım dikkat etsin diye vurguladım mevzuyu ayrıca Bugün kesin 300 olmuştur
Sen de şu sıpayı bir eğitemedin. Ona da mı Fransız mürebbiye tutsak. Biraz adab-ı muaşeret öğrense bu kadar gak guk'latmaz belki bak. Bizim mürebbiyeye sorayım mı arkadaşı var mıymıymış diye? Sorayım mı?

Bacım sen zaten yarı hamiş değilmisin, dişe mişe de bakma. Beybi şavır dır,
Cinsiyet partisidir sen bu eğlenceli kısımlarq baksana. Loğusa pijaması bakmadır, ne renk loğusa tacı takılmalıdır, makyaj yapılıp mı gidilmelidir yoksa doğum çantasına mı bi iki malzeme hazır edilmelidir senin olayın bunlar artık

ay bacım kendimden tiksindim yemin ederim. Ben ki karanlıkta yatakta esnetken bile elimle ağzımı kapatan bir prensestim. Geçen yolda yürürken tutamadım gakk diye salıvermişim, eşim diyoki yandaki adam sesinden korktı döndü sana bakıyor, azcık yavaş ay valla umrumda değil çıksın rahatlıyım yeterki

Aynen ben hamile sayılırım ama daha tam değilim ya biraz daha işlerim var halletmem gereken.
Miss Bride bana indirimli 15.000'e doğum ayarladı lüks bir otelde, şey hastanede ama ben vazgeçtim. Bu kadar uzman var. Niye hastaneye gideyim? Siz eve gelin. Biriniz havlu getirin, biriniz leğen. Kettle var, biriniz su kaynatır. El birliğiyle çözersiniz bu işi. Size inanıyorum. Zaten evler de yakın. minseo ve fiona13 köprüden zırt diye gelebiliyorlar.
Süslenmeli işler benlik değil. Küpe takmamaktan kulak deliklerim kapanayazmış. Bugün evde küpeyle gezdim. Gece de çıkarmayacağım. Kulaklarım deliklerini hatırlasın. "Oraya küpe takılıyordu aa evet" desin.
Ben evde penye-modal karışımı tayt ve picamalarla geziyorum. Shower, lohusa tacı falan yok ya ben çok yanlış adresim onlar için. Bebek bezi araştırayım ben ya da ben niye araştırayım U Uzaygemisi35 araştırsın onu da

Çıkması da iyi bir şey tabii. İçerde kalsa daha mı iyi

Benim doktorun da 2020 sezeryan fiyatı 8500 dü. Ben doğurana kadar 10 bincik olur. Floryada ama deniz de görünmüyor bacım sen hazırım doğurcam de yeterki, U Uzaygemisi35 araştırmış olur zaten görevi ona verirsen, o tarif eder biz yaparız. minseo yi zaten biliyon, biz bebeği çıkarınca gerisi onda, rahme en az 3 kez bakar içerde başka bebek var mı diye, iyice emin olduktan sonra seni kapatır hallederiz, gerisi kolay

minseo kendi leğen kemiği görüntülerini paylaşınca U Uzaygemisi35 gitti 53,5 ay önce çektirdiği hsg görüntlerini çıkardı çeyiz sandığından. Sonra orda doktorun ve radyologun gözden kaçırdığı bazı yeni teşhisler koydu kendine. Şimdi senin attığın görüntüleri de inceleyip minseo ikna olan yerlerini aksine ikna eder, meğer benim 4 tüpüm varmış diye gelirse napıcan?

Beni de listeye ekler misiniz? BAT 24.03.2021 3 aydıristiyoruz
Kızlar belirti mi bilmiyorum ama hiç olmazdı yumurtlama günümden beri hergün beyaz bir akıntım var bat 24ü. Normalde adete yakın biraz akınrı olur son 3-4 gün kupkuru olurdum ama bu ay böyle oldu. Göğüslerim hassas. Kasık ağrılarım şiddetli değil ama minik minik var. Belirti mi arıyorum bilmiyorum ama akıntım olmazdı böyle, hiç bat geçsin olmazsa test yapacağım tabi ki heyecanlandım ayol böyle olunca

Ashjsjshshshsb hangi birine güleceğimi şaşırdım ahahhsjsjshdjdjjsj
Tam da bu dediklerin olur. Ekleme yapamıyorum ahshhsjsjshhs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…