Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benimde iğneden sonra kiste dönüştü ama hiç kırmızı bir şekilde adet olmadım 3,5 cm iki kistim oluşmuş 😞
Normal bir şekilde adet olmamak anormal bir durum değilmiş doktorum beni uyarmıştı. İlk adetin çok az miktarda ve normal renginde olmayabilir dedi benim şu an adetim de tam doktorun tarif ettiği gibi. Gece pedleri ile geçirirdim ilk iki günü ama şu an kısa pedlerden kullanıyorum resmen. Merak etmeyin normalmiş yani

konum atıııın😎😎😎
EA343A40-2674-4339-8345-BA9028D62E58.jpeg

Ne bilem üstten azcık basık değil mi sizce de? Hmm anladım canım hızlı da vermemişti çok sağolsun acırss söyle falan demişti hep. Normal gözüküyor ama taktım kafama o aşağıdaki yeri ve rahmin tepesini 🙈
fiona13 fiona13 anlıyor bu işlerden o bi baksın 😇 ben çok anlamıyorum ama bana normal geldi kuzu o dediğin karaltı da karın boşluğu bence kitle falan olduğunu sanmıyorum ya

Ne bilem üstten azcık basık değil mi sizce de? Hmm anladım canım hızlı da vermemişti çok sağolsun acırss söyle falan demişti hep. Normal gözüküyor ama taktım kafama o aşağıdaki yeri ve rahmin tepesini 🙈

Afsfsg bu kadar zaman buralardasın öğrenemedin mi daha? Bu konuda biraz daha okumalar yapman kendini geliştirmen lazım canım eksik kalmış 😒 azcık örnek fotolara bak öğren gel buraya gözüm görmesin 😒

Acaba benim çikolata kistimin olduğu bölgelerde orada mı gözükürdü olsaydı? Ama ne alaka yani bu karın boşluğunda boşaldığı yer. Anlamadım valla orda bişi var ne ki o ? Bizim bir hastaneyle protokol imzalanmış mrlı check up falan uygun yapacaklarmış gidip onu munyaptırsam 😬

Afsfsg o kadar haklısın ki. Zorlasak gebelik kesesi ve içindeki embriyoya da benzettim ben🤣
Ben daha fazla yeni bilgi istemiyorum. Ana olucam anaaa. Hafızamda "bebek ağlamasından derdi nasıl anlaşılır" tarzı soruların cevaplarına yer lazım daha 🥸

fiona13 fiona13 anlıyor bu işlerden o bi baksın 😇 ben çok anlamıyorum ama bana normal geldi kuzu o dediğin karaltı da karın boşluğu bence kitle falan olduğunu sanmıyorum ya
fiona13 fiona13 baksana benim filmlere bi 🙈 minseo minseo sağolsun benim kaygım tetiklendi onu rahatlatayım derken🤣 kadın doğum doktoru, radyoloji doktoru ve buradaki kızlar normal diyor 🤣 ama ben kendim bilinemeyen bulunamayan bir kitle fark ettim 🙈 ikna olamıyorum🤣
Ben daha fazla yeni bilgi istemiyorum. Ana olucam anaaa. Hafızamda "bebek ağlamasından derdi nasıl anlaşılır" tarzı soruların cevaplarına yer lazım daha 🥸
Biz o aşamaya geçemedik tabi 😒 ben de aşılamaya geçecek olursam filmi tekrarlamam gerekir mi acaba? 6 ay geçerliliği oluyor sanırım. Püff ne zor işler.

İndirimimiz var, baş hekim tanıdık, öyleydi böyledi 1300'e düşürdük, kadın diyor ki, ekstra bir gün kalmanız gerekirse gecesi sizin için 750 tl.
Bizim için indirimli fiyatmış bi de bu. Bizden hep dörtte bir fiyatı aldılar herşeyde, kim bilir normal gidene bir gecesi 1000 lira mı 2000 lira mı artık.
Sezaryenin kendisi indirimsiz ne kadarmış bu arada?

minseo minseo cim benim filmi buldum şimdi. Gönderiyorum bak aşama aşama tüm fotoları attım. Örnek olsun diye gönderiyorum Ama böyle bakıp da karşılaştırıp da anlayacak düzeyde değiliz bence biz. Hatta ben kendi filmime bakınca hafif perde var gibi geldi 🙈 ben de onu taktım şimdi görüyor musun üst tarafta biraz basıklık var. Bu arada bak filmde sol tarafta o boğum boğumluk bende de var fark ettin mi ? En sona ayrıca bir foto daha ekledim çoğu bulanık çıkmış. Ama yani biz böyle kafamıza göre yorumlayamayız inşallah radyoloji doktoru diğer sorduğunuz kişiler gibi düşünecek 🙏🙏
canımm gayet normal senn filmde de sorun yok 🤌🏻

Sağol canım şimdi bursada bilinen bi doktorla konuştuk o da rahim görüntüsü iyi tüplerde geçiş var histereskopiye gerek yok dedi. Tsh, ins direnci, B12 ve D vit gibi değerleri yerine koymanız lazım eğer düzenli değilse dedi
Senin değerlerin gayet iyiydi bir tek ins direncin vardı ama düşmüştü diye hatırlıyorum değil mi?

fiona13 fiona13 baksana benim filmlere bi 🙈 minseo minseo sağolsun benim kaygım tetiklendi onu rahatlatayım derken🤣 kadın doğum doktoru, radyoloji doktoru ve buradaki kızlar normal diyor 🤣 ama ben kendim bilinemeyen bulunamayan bir kitle fark ettim 🙈 ikna olamıyorum🤣

Biz o aşamaya geçemedik tabi 😒 ben de aşılamaya geçecek olursam filmi tekrarlamam gerekir mi acaba? 6 ay geçerliliği oluyor sanırım. Püff ne zor işler.
kuzu o kitlemsi seyler görüntü ve çekim sebepli sende sıvılar gayey iyi gidiyo rahim de normal tam Y formatlı basıklık yok o basıklık çok daha derrine doğru oluyor .

İcat çıkarmayınsanıza ya. Bir şeyin yok senin. Baktılar doktorlar. Geçti gitti sen hsg sıranı savdın uzay. Bitti uzay. Bir daha çekilmene gereeeek yok uzay. 6 ay nerden çıktı yav? Bak yine icat. Bu kızlar icat seviyor. Yeni yeni elementler uyduruyorlar. Uzay hadi aşılat kendini nooğlur. Beni yalnız bırakmayın hadi

Nen var? Üşüttün mü? Geçmiş olsun ☹️
sabah portakal suyu sıktık içtik kahvaltıda bir de tost , benim mideme sucuk ve biraz soğuk portakal iyi gelmed diye tahmin ediyorum.biraz sabrettim geçer diye geçmedi apar topar acile , ya üşüttüm ya dokundu. çok fazla bağırsak harreketi var dedi doktor bi gastroya görünün geçmezse falan serum işte bi
torba ilaç geldim eve :KK43:

indirimsiz fiyatını hiç söylemediler bize, 3900 e indirdi onu biliyorum. Ama ameliyat parasından pay biçersek 15.000 civarı tahminim.
Gelin gız biz seninle akraba sayılırız. Ben de o hastanede doğum yapmayı düşünüyorum. En ucuzu hangisiyse o şekilde. Otelcilik hizmeti olmayan, hastane hizmeti olan odada. Sana şey pardon bana kaça yaparmış?

sabah portakal suyu sıktık içtik kahvaltıda bir de tost , benim mideme sucuk ve biraz soğuk portakal iyi gelmed diye tahmin ediyorum.biraz sabrettim geçer diye geçmedi apar topar acile , ya üşüttüm ya dokundu. çok fazla bağırsak harreketi var dedi doktor bi gastroya görünün geçmezse falan serum işte bi
torba ilaç geldim eve :KK43:
Humm hafif gastritimsi durumlar varsa evet ikisi de dokunmuş olabilir. Bana şu an turunçgiller, baharatlı şeyler yasak mesela. İlaçlar iyi gelir inşallah toparlarsın hemen

X