Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bence de canım öyle hidrosalpenks gibi bir şey olsa doktorun zaten görürdü mutlaka onu doktorların fark etmemesi mümkün değil. Biz burda farklı görüntülere baksak da benzete benzete yorum yapamayız sonuçta herkesin görüntüsü farklı olabiliyor. Bence de ikinci fotoda geçiş var ama diğerinden farklı görünüyor bence daha geç geçmiş olabilir enfeksiyondan bile olabilir şu anda yaşadığın enfeksiyonla bile alakalı olabilir bebeğim. Antibiyotik verdi mi bu arada o stresle onu da unutmuş olabilirsin. Hafif enfeksiyon varmış ya iyice ilerilere taşımasın film onu. Aynen raporda belli olur zaten ben uzun uzun doktorla detaylı görüşmek istersen diye git dedim ben telefonda rahat edemiyorum yüzyüze gibi olmuyor. Bir şey çıkarsa görüş alırsın zaten farklı yerlerden. Bir de internette instada bana görüntüsünü gönderen her hastaya ücretsiz dönüş yapıyorum diyen bir doktor vardı onu bulamadım. Bir bak istersen ama pazartesiye kadar kafanı buna hiç yorma bence iyice kafan karışacak
Şuan deli gibi üstüne yoğunlaşmak istemiyorum canım daha da takacağım yoksa, antibiyotik verdi canım 1 kutu içeceğim

Hayır kuzum hiç test yapmadım 8 gün gecikmişti ilk defa bugün yaptım çok umutsuzdum ama anında çıktı ve hemen çıkınca ben o kısmın c olduğunu bile düşündüm defalarca baktım doğru mu diyeee
Kan testi versen 1000 in üstünde çıkar kesin 😊hayırlı olsun tekrardan cnm darısı keseyi kalp atışını duymaya insallah😄

Bi doktora daha sorduk

Eklentiler

• IMG_20210320_174100.jpg
    IMG_20210320_174100.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 57
Ülen bak inşallah p.tesi sapasağlam çıkarsa o sonuç, seni kendi ellerimle doktora götürüp "bunun zaten açık olan tüplerini anestezi vermeden bir daha açın lütfen" dicem
İnşallah açık derler 😔 sağ zor açılmış normalde 2 defa veriyomuş ilacı doktor 5 defa vermiş bana

İnşallah açık derler 😔 sağ zor açılmış normalde 2 defa veriyomuş ilacı doktor 5 defa vermiş bana
He şimdi açıldığına ikna oldun bu sefer de zor açıldığına mı ağlayalım? Canım benim açıldıysa öpüyoruz, başımıza koyuyoruz, susuyoruz ve köşemize geçip oturuyoruz

Kızlar benim kanamam oldu adet gibi .
Hemen doktora gittim keseyi gördük ama progestan verdi fitil. Kese güzel yerleşmiş ama tedbir alalım dedi. Böyle bişey yaşayan oldu mu
Benim kuzenim ilk çocuğunda iki ay regl olmuştu. Hatta hamileliğini geç öğrendi bu yüzden. Çocuk şu an ilkokula gidiyor. Senin de belki öyle bir şeydir. Zaten düşük önlemek için fitil de vermiş. Pazartesi kendi doktoruna gidersin. Bir şey yoktur inşallah. Fazla yorulmamaya çalış

Kızlar benim kanamam oldu adet gibi .
Hemen doktora gittim keseyi gördük ama progestan verdi fitil. Kese güzel yerleşmiş ama tedbir alalım dedi. Böyle bişey yaşayan oldu mu
Cnm ben de yaşadım 8 ya da 9. Haftadaydim yanlış hatırlamıyorsam oyle fosur fosur değil ama bildiğin adet kanı gibi kıpkırmızıydi bizde kosmuştuk hemen doktora ama cok sukur hic biseycik olmadi sende korkma Allahin izniyle bisey olma

Benim kuzenim ilk çocuğunda iki ay regl olmuştu. Hatta hamileliğini geç öğrendi bu yüzden. Çocuk şu an ilkokula gidiyor. Senin de belki öyle bir şeydir. Zaten düşük önlemek için fitil de vermiş. Pazartesi kendi doktoruna gidersin. Bir şey yoktur inşallah. Fazla yorulmamaya çalış

Cnm ben de yaşadım 8 ya da 9. Haftadaydim yanlış hatırlamıyorsam oyle fosur fosur değil ama bildiğin adet kanı gibi kıpkırmızıydi bizde kosmuştuk hemen doktora ama cok sukur hic biseycik olmadi sende korkma Allahin izniyle bisey olma
Çok sağolun kızalr ya birden su gibi geldi tek sevincim kesenin iyi tutunmus olması . 10 gün sonra gel kalp atışını duyallım dedi .inşallah sağlıklı gelir duanızı bekliyorum

minseo minseo kocanı evden kovsana bu gece sana yatıya gelelim miiiiiiiğ? Çok kalabalık değiliz. 30-40-50 kişi falanız. Sabah kahvaltısını müteakip yildizsavascisi yildizsavascisi 'nin kaynanasına çaya gideriz yine. Semaverde çay yapar bize. Ordan olaysız dağılırız, hı?
Geliiiin ama benden bişi beklemeyin kendin pişir kendin ye, yarın da camları siliverin sevaba girersiniz🙂

X