Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Gelcem doktorunla ben konuşacağım, diplomatik kriz çıkacak, o olacak. Deli mi ne 🤬 "Benim kendi yumurtam da var. Siz tenezzül edip alsaydınız belki şimdi hamileydim" deseydin geri dönüp.
Tükür yüzlerine gel bacım biz burda yaptırcaz kendi yumurtamızla inşallah
Ahahha bak tukurup geliyorum 🚿🚿
Biz yazarız aslında ha.

Kadınlar Kulübü Tüp Bebek Merkezi antetli kağıt. Kaşe minseo minseo 'de, o halleder. İmzayı da sen attın mı uzaycım Cartedor Cartedor yarın akşam burda
Evrakimi bile hazirliosunuz haa 😂 mecbur gelicem artik
Kız nakil nasıl oluyo başkasının yumurtasını mı alıyorsun?

Hahahaha ben de senin mesajı okurken güldüm 😂 ay onu ben gözlerim kanayan kadar okudum ya şok şok
Evet kuzu baskasinin yumurtasi
Aaa manyak mı ne. Kendi derdi var bence onun. Saçını başını yolası geliyor insanın. @NealStreet in dediği gibi o yumurtayı toplasalardı belki hamileydin. Hayret bişi ya. Değiştiremiyor musun bu kadını sen?
Yok kuzumm sigorta yuzunden yapmiyolar. Bazi yerler bes alti yapmiyomus dusun...

Aaa manyak mı ne. Kendi derdi var bence onun. Saçını başını yolası geliyor insanın. @NealStreet in dediği gibi o yumurtayı toplasalardı belki hamileydin. Hayret bişi ya. Değiştiremiyor musun bu kadını sen?

Canım özlüyoruz valla arada ses et aynen bu kız beni de koparıyor minseo minseo acaba topiği aktif tutsun diye adam tuttu da para mı veriyor diye düşünüyorum 🤭 @NealStreet. çık çık oralarda o topiklerde ortalık çok karışık 🙈 gel sen mis gibi herkes gün sayıyor burda birileri bir şeylere. İnşallah hayırlısı olsun canım kısmet tabi

Valla ya aynen böyle desin. Bence de.

Hahaha kalsın canım herkesin kayınvalidesi kendine aşırı doz kayınvalide herkese zarar 🙈
Tuttu da paramı vermiyor minseo minseo Dolandırmaya mı çalışıyorsun beni? Çıkarım bak Müge Anlı'ya. Bak çıkarım!!!

Gitti bizi garip garip başlıkların içine attı kendi çıktı yav. Depresyona girmeme ramak kalmıştı gece. Uyuyamadım sinirden. Öyle başlık paylaşmasın bir daha burda hallahallaaa

Tuttu da paramı vermiyor minseo minseo Dolandırmaya mı çalışıyorsun beni? Çıkarım bak Müge Anlı'ya. Bak çıkarım!!!

Gitti bizi garip garip başlıkların içine attı kendi çıktı yav. Depresyona girmeme ramak kalmıştı gece. Uyuyamadım sinirden. Öyle başlık paylaşmasın bir daha burda hallahallaaa
Amma çok heyecanlıydı napim 😂

Daha dün konuştuk eşimle exxen satın alan insan var mı ya diye 🤣🤭 siz misiniz o ? Ne var kız burda nedir yani olayı nedir noluyor yani napıyolar ne var yani ne??

(Ben sizin gibi uygun videolu komikli laf sokma yapamıyorum da @NealStreet bu duruma uygun bir video ekleyebilir misin canım aşağıya bu mesajı alıntılayıp?) Bu da şey gibi oldu mailde yazıp yazıp bunu böyle yapalım diyip iş kitleyen yönetici gibi 🤣
Sen de mi o yöneticilerden oldun, yazzzık!
Exxen sorularının vidyosu geliyor U Uzaygemisi35 minseo minseo

Ay cnm inanki okumadığım hic bi sayfa yok topikte aslinda bu dönem çok yoğun derslerim ama kopamıyorum bu topikten bana moral oluyor girmek mesajlarınızı okumak arada hamile haberlerini duymak falan cok etkiliyor beni pozitif yönde ama az once mesajda yazdığım gibi okuyorum okuyorum bi bakmisim sayfadan çıkmışım mesaj yazamadan 😃😃
minseo minseo cnm yaptın mı öyle bisey @NealStreet i parayla mı tuttun itiraf et ay ozellikle gecen senin eşinin spermlerle ilgili yorumuna iki gün güldüm aklima getirip getirip dedi ya senin eşinin spermi hepimizin kocasının spermlerinin toplamına eşit olduğu için sigisamiyorlardir ondan üst uste binip yapisiyorlardir diye koptum ona ya esim dedi niye gülüyorsun anlattım o da güldü baya 🤣🤣🤣🤣 @NealStreet Allah iyiliğini versin cnm seni de tez zamanda güldürsün evine neşe dolsun minik bir kuş konsun senin de yuvana 🥰🤲🤲
Napayım şansını çok zorlatıyor o da. Haksız mıyım 🤣
Amin hayırlısıyla hepimizin inşallah 🙏
Yaz sen de, okuyup kaçma öyle

X