Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Lanet olsun sizin kafalarınıza 😂😂😂

Ben seni artık @NealStreet e havale ettim o güzel hallediyor bu işleri 😂

Seda Sayan ruh ikizim 😂

Ben bingo oksijen alıyorum memnunum. Şey yap bi kazan temizliği yaptır şu çamaşır mak temizleyiciler var kazan kirlendiyse o yüzden verimli yıkamıyor olabilir.
hee bende seni ona havale ediyorum ozamaann :bicak:

Kızlar ozmut ozmut arkadaşımız İstanbul da doktor arayışında şuan, gidip memnun kaldığınız tavsiye edeceğiniz doktorlar var mı ? (istanbul dışında yaşayan varsa dikkate almasın)

ipek_annesi ipek_annesi cukulatam cukulatam istanbulsultani istanbulsultani mell_in_shell mell_in_shell z e y n o m z e y n o m D Duhanin annesi @NealStreet
Gebze Jhon hopkins Anadolu sağlik hastanesi ,bayan hoca olarak zeynep hanım ,erkek nuri bey.
Özel sağlik sigortası varsa çok daha avantajli olur.
Onun dısında sleepy05 sleepy05 de medikal parka gidiyordu pendikte.oda yazar gorunce

Erkekler öyle dimi hepimizinki öyle 🙈 ah bu erkekler, erkeklerimiz.. 🤣 ne diyeyim onların daha fazla zamana ihtiyacı oluyor gerçekten biz hayatta da çok daha çabuk olgunlaşıyoruz genelde. O nedenle onlarda fikirlerin olgunlaşması da baya zaman alıyor.

İnşallah dediğin gibi olur canım. Evet benim de umudum yumurtalıklarımın ilaca iyi yanıt vermesi. Ama işte yumurta var sperm var yol açık döllenme tutunma olmuyor. Bence aşılama gerçekten bu durumda benim işimi belki kolaylaştırabilir. Ama aşılamada da çok yumurta istemiyorlar ya. O nasıl olur bilemiyorum🙄

Güzel bir şeymiş osteapat 🙈 ama dediğin gibi emin ellere gitmek lazım. Aynen canım ben daha Ergenken sırt kısmımda kasıklarımda falan ağrılar olurdu. O kan dışarı akıyor ve içeride bir nevi enfeksiyon yapıyor işte gerçekten tam da dediğin yara gibi. Vücutta sürekli bir inflamasyon tepkisi var yani dişimiz iltihap kapmış şişmiş gibi düşün onun kim bilir nerelerimizde olduğunu düşün 😔 sevinirim canım, hele birkaç gündür sırta baya vurdu benim. Başka bir şey de olabilir ama aman her şeyden bu hastalık çıkabilirmiş gibi geliyor. Zaten bu alanda uzman çoğu hekim bu çok yönlü, pek çok farklı alan doktorunun birlikte çalışması gerektiği bir jastalık olduğunu kabul ediyor. Sadece jinekolojinin işi değil yani.

İnşallah canım aynen öyle. Azcık para biriktireyim de ben öyle kalkışçam her seçeneğe hazır olmak istiyorum sanırım

Evet ya. Üstelik aşılamada çok yumurta istemiyorlar.senin tek gelişmiş olması bulunmaz fırsatmış. Boşa bir döngü yakmak yerine denenebilirdi yani.

Aynen canım inşallah 🥰🥰
Ilac dozun ne kadar senin canim? Belki dozunu azaltir veya hic ilacsiz asilama yapabilir

Gebze Jhon hopkins Anadolu sağlik hastanesi ,bayan hoca olarak zeynep hanım ,erkek nuri bey.
Özel sağlik sigortası varsa çok daha avantajli olur.
Onun dısında sleepy05 sleepy05 de medikal parka gidiyordu pendikte.oda yazar gorunce
çok sağol canım allianz tamamlayıcı sağlık sigortam var geçerli midir bilmiyorum ama artık onu sorun etmeyceğim yete ki iyi bir doktor bulabiileyim.

X