Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ipek_annesi canım eşinin sonucu çıktı mı? Nasıl? Sen nasılsın ? Ne durumdasınız?
Sabah yazdim ama seni etiketlemeyi unutmusum canim kusura bakma ,negatif sonuc sükür ama biz yine de ayriyiz baska odalarda.Yarın hatta işe gidecek beni dinlemiyor.Sonra çilesini ben çekiyorum ,bir iki söylendim iyice tepem atinca.iki gundur verdigim çaba hemen çöp oldu valla bu adamlar hasta olmasin lavoba temizligi zorluyor birde kalkip baya yemek yaptim iki gundur yetti bana ,pek dinlenemedim ne yazikki.suan mutfaga girilmiyor yarin yaparim artik

Ay canım ben de sana cevap yazmış olabilirim ya şimdi böyle yazınca hatırladım. Ne kusuru aşkolsun. Benim kafam bugün çok karışık uykusuzluk iş güç baya yoğundu unuttum her şeyi aman canım valla wc konusunda haklısın mümkünse fazla soluma maskeyle yap hatta bence. Ay hiç üst üste yapma canım dinleme dinlene. Benim de şu an mutfağa girilmiyor ama işler yoğun olunca salıyorum valla ben senin şu an çok daha rahat olman lazım azcık dinlen zorlama kendini canım benim

Esimle ne alakasi var bana yazik deseydin manyakmi ne

Offff amaa ben ona yaptirmicamkii

Kız karar verdin mi sen şimdi nereye yaptırcan

Neey e sen kime yaptıracaksın benim kafam karıştı
Kız Cartedor ben onla online görüşemediğini muayene istediğini biliyorum ama sonra yine geldiğinde ona gitçen sandımdı. O merkezde çoğu iyi gibi zaten canım ama ben de en çok bu mrayı biliyorum
Bu vidyoyu izleyip izleyip aha ben derdim ama burda tevazuyu elden bırakmak istemedim. Seni görünce halime şükretmiş olabilirim
Burda hepimizin bir bugı sıkıntısı var kızlar burda öyle tuhaflıklarımız var ki herkes diğerini görünce haline şükrediyor

Kız Cartedor ben onla online görüşemediğini muayene istediğini biliyorum ama sonra yine geldiğinde ona gitçen sandımdı. O merkezde çoğu iyi gibi zaten canım ama ben de en çok bu mrayı biliyorum
Ben de öyle sandımdımdı minseo 'den arta kalan aklımızı Cartedor almaya niyetlenmiş. Al bacım sen de al
Burda hepimizin bir bugı sıkıntısı var kızlar burda öyle tuhaflıklarımız var ki herkes diğerini görünce haline şükrediyor
agagshsjsb

Ben de öyle sandımdımdı minseo 'den arta kalan aklımızı Cartedor almaya niyetlenmiş. Al bacım sen de al

agagshsjsb
Harbiden ha minseo doktorum aşılamayı uyguna yapacak diyor, sonra diyor ki benim doktorum değil ama

Cartedor bir gün geliyor ben mrayı tuttum ona yaptırcam çok tatlı değil mi beğeni falan yaptım diyor, sonra ben ona yaptırmıcam ki diyor

Valla gitti aklımız canım biz tutarlıyız ama dimi? Karıştırmadık hiç ortalığı. Bence bunlar bizi o kösele ayakkabı giymeyin yere basın diyen dayı gibi yapmaya çalışıyorlar büyük resmi gördüm

Ben böyleyim, sen tutarlı mısın bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…