Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yok canim reglin ikinci gunu muayne edicek doktor ama her turlu baslariz elimizdekiyle dedi. Esimin sonuclarini atayimmi size dedim gerek yok dedi
Allah allah. Eşinin değerlerini sen söyledin mi peki? Bizim bütün sonuçlarımıza tek tek sırayla baktı. Hatta bir ara odadan çıktı. Ben o arada nerde kaldığımızı unuttum. Şunu söylüyordun diye o hatırlattı :/

Bence eşinin bir odaya kapanması en mantıklısı sonuç çıkana kadar, benimkide baya hasta dün test yaptırdı çok şükür negatif çıktı. Aynı gün çıkıyor sonuç zaten, umarım soğuk algınlığıdır

Hay Allah. Histereskopiyi kendisi mi yapacak peki? Başkasına mı yaptıracaksın? Bekletmeden yap madem enfeksiyon falan yapmasın

canım yaptır bence kafan rahat olsun polip düzensizlik mi yapıyormuş

sorun kadında görüldüğü için erkeğin üstüne düşmemiş olabilir, sizde sorun eşinde olduğundan onun üstüne düşmüştür

Bi aksilik olmazsa sonbahar da döneceğiz sene sonu yani esim de erken baba olsun istiyorum adan 34 yaşında sene sonu gittik yil bitti olacak 35 .. Ne zor şeyler ya of . Canim bizim ilişki zorunluluktan çıksa da fark etmez suan hani bi zorunluluk plan yok yine de ayni

sorun kadında görüldüğü için erkeğin üstüne düşmemiş olabilir, sizde sorun eşinde olduğundan onun üstüne düşmüştür
Humm hiç böyle düşünmemiştim. Belki de öyle. Ya bir de şu da var. Erkekte hiç sperm yok değilse zaten tüp bebekte azı çoğu kalitesi falan hiçbir şeye bakmıyorlar erkekte. Biz seçiyoruz sağlıklı olanı diyorlar. Üff karışık işler

tüp bebekte genelde sorun kimde yoğunlaşıyorsa ona eğiliyorlar mesela sende düşük amh çik kisti vs olsa eşinin değerleri çok iyi olmasa bile sana yoğunlaşırlardı sperm bi şekilde seçiliyor çünkü

canım senn eşinin sperm sayısı ve hareketi nasıl ?
bizim de doktor bunlar iadere eder deyip morfolojiye takılmadı. demem o ki o prosedürde de böyle parametreler aranıyo olabilir.
yani bazı kadın doğumcular direk yok sayıyo bile morfolojiyi, ürologlarda onlara söyleniyo tabi .
bence kesin etkisi var.
ama her durum kişi kendine özel
sizin sperm sayısı fazlaysa yüzdesel olarak alınanda bunlar çıktı kesin böyle diye tümevarım yapmıyolar. şöyle düşğn 400 milyon spermde incelenen numune 50 bin, 80 milyonda da 50
bin.

O gidemez mi ya da sen ve çocuk annende kalsanız onlara sıkıntı mı vermiş olursunuz
Bilemedim ki ,otele mi gidecek ? Bu durumda kimseyi zor durumda birakmak istemeyiz
Annesine gitsin, sen nasıl bakacaksın
Anne baba sizlere ömür
İnsallah bizimde negatif çıkar ,size de gecmis olsun canım.
Mecbur ben evde bakıcam gibi görünüyor

Hay Allah. Histereskopiyi kendisi mi yapacak peki? Başkasına mı yaptıracaksın? Bekletmeden yap madem enfeksiyon falan yapmasın
Evet kendisi yapacak, son regl tarihim çok geçmediği için haftaya çarşamba.

canım yaptır bence kafan rahat olsun polip düzensizlik mi yapıyormuş
Evet canım, benimde amh hariç hormonlarımın hepsi normal çıkar hep direk pcos teşhisi konmadı hiç, bu yüzden demekki. Akıntımda çok fazla olur hep.

Bilemedim ki ,otele mi gidecek ? Bu durumda kimseyi zor durumda birakmak istemeyiz

Anne baba sizlere ömür

İnsallah bizimde negatif çıkar ,size de gecmis olsun canım.
Mecbur ben evde bakıcam gibi görünüyor
Of ben de bilemedim. Dur bakalım inşallah soğuk algınlığıdır da hiçbir kaygıya mahal kalmaz

İyi bari sağ salim olsun bitsin. Sen de daha fazla stres yükünü taşımamış olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…