Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Miss Bride Miss Bride nörüyon? sobe, çık ortaya
Takipteyim, her gün girip başlığı okuyorum. Bu arada bir miktar sürünüyorum.
Küçülmesi gereken minik kistim gebelikle beraber 9 cm olmuş. Doktor söyleyince ben şok. Patlamasın diye kaplumbağa hızıyla yaşıyorum işte. :KK70:

Günaydın hanımlar 😌
Jane Jetgil Jane Jetgil ehliyet sınavında başarılar canım 🏎️
@terelellidenhalliceyim çıktığınız yol için tebrik ederim. Umarım dilediğiniz gibi gelişir. 🔬🧬🧫
minseo minseo başgan hanım bugün güzel haberlerle gel. No kırmızı No! 🚫
Hepimizin çıktığı yollar güzel güzel sonuçlanır inşallah. Bundan sonra hep mutlu gelişmeler paylaşalım birbirimizle 😍

Sabah sabah kavga ettik iyi mi 😔 ilişkiden sonra uzanırken acayip tuvaletim geldi (büyük tabii 🙈) tutamadım dayanamadım gittim. Sonra bir sürü kızdı bağırdı. Boşuna mı uğraşıyoruz, 5 dk bile yatmadın. Bu ay da bitti gitti tutmaz daha diye 😔 olacağı varsa ayakta da oluyor, kazayla da oluyor dedim. Biz onlardan değiliz işte, olsa bu kadar uğraşa 10 kere olurdu zaten diye daha da dellendi. Benim de moralimi bozdu gitti. Tutabilecek olsam kalkar mıyım yaa offff
İyi ki bi seks yapıyolar cidden çok emek veriyolar helal olsun bu erkeklere valla 👏👏👏 bi de kadını suçlayıcı tavırlar. Olsa yüz kere olurdu, neden tuvalete gittin bilmem ne. 😒

Küçülmesi gereken minik kistim gebelikle beraber 9 cm olmuş. Doktor söyleyince ben şok. Patlamasın diye kaplumbağa hızıyla yaşıyorum işte. :KK70:
Yav neler diyorsun? Gebelik kisti mi bu, yoksa öncesinde mi vardı? Gebelik kistiyse hiç korkma. Evli olan ablamın ilk gebeliğinde çıktı. 10 cm olursa ameliyatla alacağız mecburen dediler, bebeğe dokunmayacaklardı. 9 cm oldu onun da sonra kendiliğinden kayboldu. Ona da istirahat verdiler tabii, geldi bizde yattı bol bol 😃

Çok geçmiş olsun, inşallah erir gider bi an öncen🤲

Yav neler diyorsun? Gebelik kisti mi bu, yoksa öncesinde mi vardı? Gebelik kistiyse hiç korkma. Evli olan ablamın ilk gebeliğinde çıktı. 10 cm olursa ameliyatla alacağız mecburen dediler, bebeğe dokunmayacaklardı. 9 cm oldu onun da sonra kendiliğinden kayboldu. Ona da istirahat verdiler tabii, geldi bizde yattı bol bol 😃
Benim yıllardır bir kistim vardı, bir ara 3 cm oldu, sonra 7'ye çıktı, hamileliğimi öğrendiğimde 5'e düştü, 4. ayda 9 cm olduğunu öğrendim. Zamanında üç ayrı doktora gittim, böyle hamile kalabilirsin, birşey olmaz erir falan dediler. Sonuncusu bir ilaç bile vermedi. Üçü de yanılıyor olamaz diye düşünüp denemelere başladım. Bayağı bir zaman geçti, en son bu ay da olmazsa ara vericem yoruldum derken hamile kaldığımı öğrendim.
Doktorum yine erir, merak etme, gider, üstünde bile durma diye diye oyaladı, en son doktor değiştirdim. İki hafta önce bi gittim, 9 cm olmuş.
Durabildiği kadar duracak, normalde bana da bebeğe de zararı olan birşey değilmiş, patlamadığı sürece. Bebeğin suyu falan iyiymiş. Ne kadar geç o kadar iyi yani. İdare edebildiğimiz yere kadar ediyoruz, çok büyürse mecbur ameliyat.

Sabah sabah kavga ettik iyi mi 😔 ilişkiden sonra uzanırken acayip tuvaletim geldi (büyük tabii 🙈) tutamadım dayanamadım gittim. Sonra bir sürü kızdı bağırdı. Boşuna mı uğraşıyoruz, 5 dk bile yatmadın. Bu ay da bitti gitti tutmaz daha diye 😔 olacağı varsa ayakta da oluyor, kazayla da oluyor dedim. Biz onlardan değiliz işte, olsa bu kadar uğraşa 10 kere olurdu zaten diye daha da dellendi. Benim de moralimi bozdu gitti. Tutabilecek olsam kalkar mıyım yaa offff
Kötü olmuş ama onun da sinirleri yıpranmış belli ki. Bu süreç herkesi mahvediyor. Yani her ay bekleyip hüsran olması, bir de sizin kaybınız da oldu, kolay değil. Benimki bak ne kadar rahat ve sallamıyor diye şikayet ediyorum burada hep. Regl oldum diye banyodan çıktığımda "Yaa" diye kaldı birkaç kez. O zaman "Demek ki o da umut ediyormuş" diye düşündüm

Benim yıllardır bir kistim vardı, bir ara 3 cm oldu, sonra 7'ye çıktı, hamileliğimi öğrendiğimde 5'e düştü, 4. ayda 9 cm olduğunu öğrendim. Zamanında üç ayrı doktora gittim, böyle hamile kalabilirsin, birşey olmaz erir falan dediler. Sonuncusu bir ilaç bile vermedi. Üçü de yanılıyor olamaz diye düşünüp denemelere başladım. Bayağı bir zaman geçti, en son bu ay da olmazsa ara vericem yoruldum derken hamile kaldığımı öğrendim.
Doktorum yine erir, merak etme, gider, üstünde bile durma diye diye oyaladı, en son doktor değiştirdim. İki hafta önce bi gittim, 9 cm olmuş.
Durabildiği kadar duracak, normalde bana da bebeğe de zararı olan birşey değilmiş, patlamadığı sürece. Bebeğin suyu falan iyiymiş. Ne kadar geç o kadar iyi yani. İdare edebildiğimiz yere kadar ediyoruz, çok büyürse mecbur ameliyat.
Sen iyi düşün. Bak gebelik öncesi de arada kendiliğinden küçüldüğü olmuş. Ablama da hiç ilaç falan vermediler. Sadece dinlen dediler. 9 cm olunca artık biz tamam bu ameliyatlık olacak herhalde dedik ama öyle olmadı. Seninki de tez vakitte kendiliğinden kaybolur inşallah. Çalışmıyorsun değil mi?

Kızlar günaydın ne yapacağımı bilemedim size göre hamile miyim

Eklentiler

• F116B3F4-2873-4752-87B0-9538796AC947.jpeg
    F116B3F4-2873-4752-87B0-9538796AC947.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 38
Benim de hayalim, eğer olursa o aylarda söylemek 😇
Herkes çok kızdı, karnını saklayamayacağını anlayınca söyledin, yoksa 9 ay söylemezdin diye ama, çok zor zamanlar geçti.
Eşim yanımda yoktu, iki kere düşük tehlikesi atlattım, ilaçlar kullandım, yeni geldi yemek yapmaya halim olmadı aç yattım. O sırada bebeğe birşey olsaydı kimseye birşey açıklayacak gücüm olmayacaktı.
Şimdi dışardan bakıyolar a hamile ne güzel görünüyo, ama bilmiyolar ki ben yataktan kalkarken, otururken, öksürürken bile korkuyorum kistim patlayacak diye. Kendim için de değil, çocuk için. Herkes resimlerde görünen kadar biliyor herşeyi.

İyi ki bi seks yapıyolar cidden çok emek veriyolar helal olsun bu erkeklere valla 👏👏👏 bi de kadını suçlayıcı tavırlar. Olsa yüz kere olurdu, neden tuvalete gittin bilmem ne. 😒
Gerçekten benimki kan verirken ruhunu teslim etmemek için tavana falan bakıyor. Bizim çektiklerimizi asla çekemezler zaten onu geçtim bunlar doğuma da giremez böyle 😡

X