Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Malesef ben yine her zamanki gibi tam günümde adet oldum
Üzülme canım ben ilk senin topiğine gelerek başlamıştım bu foruma ben bu topik açanların bir uğurunun olacağını düşünüyorum ve minseo Paresilaaa ve senden kısa sürede bebiş haberleri bekliyorum. İçime öyle doğuyor

Yaa sorma benim de bugün yoğun çok tarçınlı suyumla online ız kuzum valla sadece göğsüm acıyor o kadar başka hiç bişi yok
belirtisiz hamile kalmak bence daha güzel o kadar çok o ay belirtm yoktu kaldım diyen var ki.. mesela bence ben geçen ay hamileydim yani nasıl dinlediysem kendimi inandırmışım sonunda

belirtisiz hamile kalmak bence daha güzel o kadar çok o ay belirtm yoktu kaldım diyen var ki.. mesela bence ben geçen ay hamileydim yani nasıl dinlediysem kendimi inandırmışım sonunda
Belirtiisiz de olabiliyormuş canım okuyoruz burdaki deneyimleri. Hayırlısı neyse o olsun inşallah diye ağzım diyor da gönlüm olsun ama lütfen diyor
Olacak kesin olacak Ekim ayında en az 4-5 hamiş olacak bak görürsünüz

Belirtiisiz de olabiliyormuş canım okuyoruz burdaki deneyimleri. Hayırlısı neyse o olsun inşallah diye ağzım diyor da gönlüm olsun ama lütfen diyor
Olacak kesin olacak Ekim ayında en az 4-5 hamiş olacak bak görürsünüz
Bal peteğine mi düştünüz mübarekler gelsin bebeler mis kokular sarsın buraları

İnşallah canm benim sen ne durumdasn
Benim bata 5 gün kaldı canım dün göğüs acıması başladı onun dışında belirtim yok onu da pms dönemi olmasına bağlıyorum bi de ara ara belim sızlıyor ama o sürekli oturarak çalışmaktan bence regle çok hazırım

Bende belirti aramiyorjm ama krem gibi beyaz akintim var bel agrisi kask agrisi oluyo arada gebelige yoramiyorum endiseliyim bende gorucez artk

nooo nooo nooo bebişe hazırsın regle değil olumlama yapıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…