Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
evet canım hatta akşam test yapmıştım ya kırmızı çizgi pik mi diye sormuştum unuttun mu beniii :KK70:
söyleyince hatırladım şimdi mesleki defarmasyon kafada o kadar şey var ki artık her şey birbirine giriyor :KK70: yumurtlamadandır kuzu oldan yumurtluyorsan benim bu ay ki yumurtlamada bacağıma ve belime vurdu ağrısı bacağım kopacak sandım ağrıdan normal yani

söyleyince hatırladım şimdi mesleki defarmasyon kafada o kadar şey var ki artık her şey birbirine giriyor :KK70: yumurtlamadandır kuzu oldan yumurtluyorsan benim bu ay ki yumurtlamada bacağıma ve belime vurdu ağrısı bacağım kopacak sandım ağrıdan normal yani
olsun canım biliyorum ben senii elinden geleni yapıyorsun yardım etmek için :) bugün çatlayacak mı şimdi ya aksam testi tekrarlayacağım

direncim ve ben bugün çok yorgunuz bi an önce bitse de gitsek modundayız bugün :rolleyes: az kaldıı ne durumlardasın kuzu sorup sürekli darlamak istemiyorum ama merak ediyom 😁
Yaa sorma benim de bugün yoğun çok 😒 tarçınlı suyumla online ız😅 kuzum valla sadece göğsüm acıyor o kadar başka hiç bişi yok 😅

X