Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
işşte esının sonuclarına takılma dıye dedın . ınan olur yani olacakta. doğuştan kısır değilsek illa ki olacak Allahın izniyle aynen onun için inşallah sağlıkla olucak merak etme.
Ay inşallah. Ürolog da onu dedi eşime. Sonuçta kısır değilsin doğru bir uygulamayla başarılı sonuç elde edilebilir dedi de işte kolay bir şey değil ya ne bileyim. Kocamın dili yavaş yavaş çözülmeye başladı bu arada. Böyle sonuçları görünce oranın artık bir işe yaramadığı gibi bir düşünce oluşuyormuş. Bu yüzden de kaçıyormuş sanırım biraz da. Artık neyi ne kadar doğru söylüyor bilemiyorum da ben elimden geldiğince desteğim ona

Tühh yaa aynı kaderi paylaşıyoruz bu ay.. Başka hiçbişey vermedi. Hiçbi değere de bakmıyor doktorum sağolsun. Pek bi rahat daha da deli oluyorum. 1 kez gebelik oldu diye bu rahatlığı. Evet 2şer kullandım kuzum. İnşallah senin de gelişip çatlamıştır erken olmuştur amin inşallah boşa çıkmasın çabalarımız

Valla canim ben pko yum ona rağmen bir yumurtam oluştu ve değil 20 mm bin üstünü görmek 16 mm yi zor gördük bekleye bekleye üzülme yani menepoz falan diye

amin canım ben onun ses tonundan hayal kırıklığınu anladım zaten gösterdi sağ baya karışık yani birbirne girmiş sanki yumurtalar
sol da işte bi tane çatlamş sıvısı var dedi.
benim normalfe de erken çatlıyor zaten. kanama gördüm dedim doğal dedi. çok kasıkların ağrıması lazımdı dedi ilk başta çok ağrımadı ki dedim. ondan sonra tahmin ettik zaten durumu.

Ya bi dur ama bir yumurtayla işin gayet görülebilir ki

cidden üst üste gelmiş sabah ilişki daha iyi boşver spermler hızlı oluyor
Evet tek tesellim o inşallah tutar ne diyeyim.. Kendimi hayal edemedim bi gözüm kapalı hiç istekli olmayacak
İnan bence kuzum erkekler çok etkileniyor gerçekten psikolojik olarak. Hassas minnoşlar
Ama tatlım benim de her seferinde çok ağrım olmazdı. Sen olumlu düşün imkansızı bile başarırız allahın izniyle

Kızlar kafam çok dolu. Doğru mu hesaplıyorum bi bakın yaa. Ben birazdan saat 6da vursam iğneyi. Yarın değil, öbür gün sabah 6ya denk geliyor dimi 36 saat?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…