Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok şükür benim anam doğum saatimi hatırlamıyor. Her seferinde sallıyor. Yükselenimi bile bilmiyorum. Kafa raad 😎

Bizde takı da yok. Ev alacağız diye hepsini bozdurduk. Üstüne borç aldık babamdan. Yeni bitmişti borç da. 14 ayar para etmeyen bir setim bir de 14 ayar aksesuar tipli bileziğim var. Tüp bebeğin t'sini yaptıramayız o parayla :/

Uğur değil ya muhtemelen dedikleri gibi o sıvının embriyonun tutunmasını kolaylaştırıcı bir etkisi var. Daha önce de bununla ilgili yazılar okumuştum. Darısı başımıza

Tüm kaygıların boşa çıksın, emeklerin sonuç versin, bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah 🤲🏻
Cok tesekkur ederim canim amin, buradaki herkesin dogal yollardan olur dilerim 🤲🏻

Günaydın kızlar hayırlı kandiller 🙏
Sabaha karşı gördüğüm rüya yüzünden ağlayarak uyandım. O kadar tatlı bi erkek çocuğunu emziriyordum ki, onu koynuma basıp annecim diye sevdim içim aktı resmen 😔
Günaydın canım sana da ,🍀

Yaa kıyamam. Çok güzel bir rüya. Hayırlara çıksın inşallah. Gerçeğini yaşayasın 🥰
herkese gunaydın kızlar.
adet felan olmadım hala ben söküluyorm sandm ama rüya görmusum heralde. yarın gıdebılırsem kan vermeye gıdıcem. ondan sonra tarlusal alıcam. kan sonucunada gerek yokta genede yaptırayım. keyıfsızlıgım diz boyu
Ayy hay Allah kız ben de dün aklıma geldi oldun sandım. Yaptır yaptır canım test mutlaka. Haklısın can sıkıcı bir durum ama inşallah bir daha yaşamazsın diyelim 😔

Kizlar ben daha uc gune kadar gunde 3 fincan iciyordum filtre turk karisik ,yani kahve tiryakisiyim diyebilirim.oyle sutlu falanda degil sek ve sert 🙈🙈 sadece bir kac gundur bire düşürdüm o kadar, yani bu kadar kasmaya gerek var mı bilemedim,ben mi yanlıs dusunuyorum 🙄gunde bir tane den birsey olmaz bana kalırsa ,oncesinde zaten sınırım yoktu 😆😆
Ya biz zaten bunların hep detay olduğunda hemfikiriz ama olmayınca insan her yerden zorlatıyor. Sonra kendimi suçlamayayım bundan mı olmuyor diye bıraktım ben. Sonra doya doya içerim 🤣

Günaydın herkeşe hayırlı kandiller. Dualarımız hayırlı bir şekilde kabul olsun inşallah. En kısa zamanda biz de onlar da sağlıklı olacak şekilde bebiklerimizi alalım kucağımıza
Günaydın kızlar hayırlı kandiller 🙏
Sabaha karşı gördüğüm rüya yüzünden ağlayarak uyandım. O kadar tatlı bi erkek çocuğunu emziriyordum ki, onu koynuma basıp annecim diye sevdim içim aktı resmen 😔
Gerçeğini sağlıkla en kısa zamanda yaşamak nasip olsun inşallah. Ben de evlenmeden önce benzer bir rüya görüp çok uzun süre etkisinde kalmıştım

Günaydın herkeşe hayırlı kandiller. Dualarımız hayırlı bir şekilde kabul olsun inşallah. En kısa zamanda biz de onlar da sağlıklı olacak şekilde bebiklerimizi alalım kucağımıza

Gerçeğini sağlıkla en kısa zamanda yaşamak nasip olsun inşallah. Ben de evlenmeden önce benzer bir rüya görüp çok uzun süre etkisinde kalmıştım
İnşallah kuzu inşallah Allah o duyguyu isteyen tüm kadınlara tatmayı nasip etsin inşallah 🙏

Biruni'de Mapfre indirimiyle 208'e yaptırdık spermiogramı. Haberiniz olsun kızlar. Normalde 420 TL fiyat vermişlerdi telefonda sigortasız. Sonucu yarın sabah alırsınız dediler ☹️

Beklerken bir kız çocuğu geldi minicik. Tahlil yapıldı sanırım, içli içli ağlaya ağlaya çıktı içeriden "Gidelim burdaaaaan" diye. Nasıl güzel bir kızdı maşallah

Biruni'de Mapfre indirimiyle 208'e yaptırdık spermiogramı. Haberiniz olsun kızlar. Normalde 420 TL fiyat vermişlerdi telefonda sigortasız. Sonucu yarın sabah alırsınız dediler ☹️

Beklerken bir kız çocuğu geldi minicik. Tahlil yapıldı sanırım, içli içli ağlaya ağlaya çıktı içeriden "Gidelim burdaaaaan" diye. Nasıl güzel bir kızdı maşallah
Güzel sonuçlar çıkar inşallah canım 🙏

X