Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben aldim gecen aylarda atayim mi fotii
Atsana. Ben whatsapp'tan yazdım çıldırttı kadın. Bütün şeceremizi istiyor sistemde kayıt oluşturacakmış. Ya ben anlaşma sağlıyor değilim şu an fiyat alacağım niye evlilik tarihime ve kocamın telefon numarasına kadar tüm bilgilerimi sistemine kaydediyorsun deli mi ne

@terelellidenhalliceyim minseo minseo rahim filmi cekildigim gun gorusmustum sabri beyle ,cok sevmistim onu mesajlarima hep dondu saolsun,bize madem rahim filmi cekildin uc ay dene dedi saolsun 🙏🙏 hemen yapalim demedi yani hakkini yemeyeyim.
Canım mesela burada dondurulmuş embriyo transferi diyor ya. Yukarıda yazan tüp bebek fiyatına ekstra mı oluyor o? Yoksa o dışarıdan dondurulmuş embriyo getiren sadece transfer isteyenler için mi fiyat?

Benim bi akrabam yaptıracak bu yaz insallah onun esinde sorun var . Fiyat olarak ilaçlar dahil 13 bin TL civarı denmiş
Çok iyimiş hangi şehir
U Uzaygemisi35 'ın dediği gibi çocuğu ipotekletmem lazım burayı karşılayabilmek için

ipek_annesi ipek_annesi senin hsg'nin kaçıncı ayında oluştu gebelik? ay beklesem olur mu acaba ya kendiliğinden. senin de temizdi di mi hsg
Harbiden ipek_annesi ipek_annesi 27 ay sonra gebelik rahim filminin bi ilgisi olmalı bunla bence de kaçıncı ay da gebe kaldın

@terelellidenhalliceyim minseo minseo rahim filmi cekildigim gun gorusmustum sabri beyle ,cok sevmistim onu mesajlarima hep dondu saolsun,bize madem rahim filmi cekildin uc ay dene dedi saolsun 🙏🙏 hemen yapalim demedi yani hakkini yemeyeyim.
Aynen 12 bin ilac muayene haric, buna rahim dinlendirme olursa yani taze transfer olmazsa birde dondurma islemleri var,hersey hizli ard arda olursa en iyi 15 olur yoksa 20 yi bulur

Canim peki bi sey soracağım İstanbul pahalı bu bariz . Bu yüzden daha uygun olan bir şehir ve hastanede yaptırmayı düşündün mü ?? Böyle yaptıran da cok kisi var
Gidip başka bir yerde ya da birinin evinde kalmamız gerekecek. Bu beni daha çok gerer ve bu süreçte güvende ve evimde olmak istiyorum. Bir de buraya başarı oranları yüksek diye başka şehirlerden geliyor insanlar. Görümcem kendi kadın doğum uzmanı. Bursa'da yaşıyor. Oralarda denediler en son buraya gelip gitmeyi göze aldılar. Burada oldu tüp bebek tuttu

Çok iyimiş hangi şehir

Harbiden ipek_annesi ipek_annesi 27 ay sonra gebelik rahim filminin bi ilgisi olmalı bunla bence de kaçıncı ay da gebe kaldın
Ay hadi İnşallah ya. Valla tüm doktorlar ilgisi var diyor zaten. İlk 6 ay içinde artıyor diyorlar. Ne kadsr sürdü ipek_annesi ipek_annesi ya benim de umut var mı Aralık'ta çekildim 🥺🥺🥺

Aynen 12 bin ilac muayene haric, buna rahim dinlendirme olursa yani taze transfer olmazsa birde dondurma islemleri var,hersey hizli ard arda olursa en iyi 15 olur yoksa 20 yi bulur
Dondurma işlemine artı bir de dondurulmuş embriyo transferi ücreti ekleniyorsa baya bir artar 😬 o da eklenmiyordur herhalde ya. O dışardan getirilen embriyolar içindir, dimi?

Kizlar özelde progesteron testi yaptıran varmı aranızda fiyatı ne kadar acaba arayıp aoruyorum kimse fiyat vermiyor da.

Dondurma işlemine artı bir de dondurulmuş embriyo transferi ücreti ekleniyorsa baya bir artar 😬 o da eklenmiyordur herhalde ya. O dışardan getirilen embriyolar içindir, dimi?
Bence ekliyorlar. Orada dondurulan embriyorlardan bahsediyorlar bence. Ona da ödüyorsun yani. Sanki bankada kasa kiralıyoruz da altın emanet ediyoruz. Ulan embriyoyu oluşturan sensin. Zaten sana bunun için para veriyorum. Bu ay şartlar olgunlaşmadı bir dahaki ay transfer edeceğim diyorsun. İyi güzel de onun için niye ayrı para alıyorsun. Ver ben saklarım kendi embriyomu sıvı nitrojen içinde hallahallaaaa

X