Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Afrodizyak etkili yedirdiğim şeyleri başkası yese düz duvara tırmanır. Her şeyimiz nerdeyse ev yapımı. Yoğurdu bile kendim mayalıyorum. Afeodizyak etkili müzikleri de denedim. Birlikte video da izledik. Her şey tek kullanımlık. Birden fazla kez işe yaramıyor. Evi de erotik shop'a çeviremem kusura bakmasın 🤣 Bence bizim aramızdaki ilişkinin bozulması ve benim ona baskı yapmam da çok etkili oldu onun kaçmasında. 4S kuralı devreye girdi ben peşinden koşunca. Saldım artık. Kendi gelirse ne ala, gelmezse de uzun vadede o zaman bir daha değerlendiririm durumu.
Ya valla o zaman cidden hem hormonal sıkıntılar hem de ilişkinin bozulması çok etkili. Cinsel terapi bile tek başına olmuyor önce ilişkinin düzelmesi lazım. İnşallah daha iyi olur canım biz o gün kaçtı mı çok öfkeleniyoruz haklı olarak bir ayımız gidiyor. Ama aslında birkaç gün önceki tek bi ilişki bile denk gelse tutabilir. Gerçekten kısmet. Ben bazen çok üstüne düştüğüm olaylarda bunu hissediyorum. Ne kadar önemsersem o kadar aksilik çıkıyor. Annem hep bir şeyi çok isteme çok heveslenme derdi. Gerçekten böyle bir murphy kanunu mudur nedir öyle bir şey var. Mesela ovulasyon testi yaptığım zamanlarda bütün ay eşimle mıç mıçız gayet güzel anlaşıyoruz keyifliyiz, ovulasyon pik yapıyor o gün abuk subuk incir çekirdeğini doldurmayacak bir sebepten tartışıyorduk benim bile içimden gelmiyordu ilişki sonra. Çok değişik bir dengesi var dünyanın😬

Canım benim şakasına diyorum ya biz görüşsek iyi olur bir şey getirmen önemli değil 🥰 burada dert ortağı olduk hepimiz. Görüşmek bence güzel olur gerçekten 😊

Ben merak ettiğimden sordum. Gittiğim yerlerin meşhur şeylerini merak eder denerim hep.

Tatlılar harikaymış gerçekten😍😍 orada olsam sanırım ciddi kilo alırdım🤣
Getiririm kuzu be nolcak.
Annemler hep cikolata goturur bilmem nedendir 😂😂
Buranin tatlilarini Turkiyenin yemeklerini severim

İnşallaaaaah geldi bahar ayları gevşer gönül yayları :KK8:

Valla benim eşim de öyle ama fazla hayal dünyasında geliyor ben o kadar hayal kuramıyorum ya o daha duygusal ben daha realistim o yüzden artık ciddi adımlar atmak istiyorum

TV yi gören @terelellidenhalliceyim kocası

agahshjsjsjsjs videoyu kocama da izlettim. güldü yaa. kendinin o kadar farkında ki. yalnız ben kahkaha attım. karnıma ağrılar girdi bu nasıl vidyo la 🤣
Ya valla o zaman cidden hem hormonal sıkıntılar hem de ilişkinin bozulması çok etkili. Cinsel terapi bile tek başına olmuyor önce ilişkinin düzelmesi lazım. İnşallah daha iyi olur canım biz o gün kaçtı mı çok öfkeleniyoruz haklı olarak bir ayımız gidiyor. Ama aslında birkaç gün önceki tek bi ilişki bile denk gelse tutabilir. Gerçekten kısmet. Ben bazen çok üstüne düştüğüm olaylarda bunu hissediyorum. Ne kadar önemsersem o kadar aksilik çıkıyor. Annem hep bir şeyi çok isteme çok heveslenme derdi. Gerçekten böyle bir murphy kanunu mudur nedir öyle bir şey var. Mesela ovulasyon testi yaptığım zamanlarda bütün ay eşimle mıç mıçız gayet güzel anlaşıyoruz keyifliyiz, ovulasyon pik yapıyor o gün abuk subuk incir çekirdeğini doldurmayacak bir sebepten tartışıyorduk benim bile içimden gelmiyordu ilişki sonra. Çok değişik bir dengesi var dünyanın😬
şu son dediğini biz korunmayı bıraktığımızdan beri yaşıyoruz. ne zaman ilişkiye girmek zorunluluk oldu o zaman işler daha da sarpa sardı. tüp bebek yapan arkadaşım da aynılarını biz de yaşadık dedi ama benimki biraz kendine has bir model. tam bir yeni gelin. adamı mütemadiyen pohpohlamam gerekiyor 😒 çocuk olsun da görsün dünya kaç bucak. o zaman beni mumla arar

U Uzaygemisi35 bu konuyu biyoloji öğretmenimize soralım
hocam bahar aylarında erkeklerin spermleri daha bi kımıl kımıl oluyo diyolar doğru mudur acaba? D Duhanin annesi 😂
🤣🤣🤣Bilimsel bir dayanagi var mı bilmiyorum ama spermlerin depolandığı testisler erkeklerin normal vucut sicakliklarina göre 2 derece daha soguktur çünkü sperm soğuk sever. O yüzden kış ve ilkbahar spermleri daha kalitelidir diye bir seyler görmüştüm geçmişte hadi hepinize denk gelsin💜

🤣🤣🤣Bilimsel bir dayanagi var mı bilmiyorum ama spermlerin depolandığı testisler erkeklerin normal vucut sicakliklarina göre 2 derece daha soguktur çünkü sperm soğuk sever. O yüzden kış ve ilkbahar spermleri daha kalitelidir diye bir seyler görmüştüm geçmişte hadi hepinize denk gelsin💜
Benimki kaynar suyla banyo yapıyor. O banyodan çıkınca ben içeri giremiyorum sauna gibi oluyor. Bin kere dedim spermler ölüyor yapma diye. Dinleyen kim

D Duhanin annesi tatlım napıyosun senden soru cevap bekliyoruz ☺️
Canım kalp atışını duyup yapim dedim burda bir kaç kiside olumsuz durumlar yaşandı emin olamiyorum ikizler burcunun özelliği mi bu da 😢 sıkıntı yok beta da 500lere çıkmış çok şükür bir kaç gün sonra yaparım

Benimki kaynar suyla banyo yapıyor. O banyodan çıkınca ben içeri giremiyorum sauna gibi oluyor. Bin kere dedim spermler ölüyor yapma diye. Dinleyen kim
Canım bu süreçte engel ol çünkü sıcak bayagi olumsuz etkiliyor spermi asiri kalin giyinme sıcak su torbası sicak hava bile etkiliyor banyoda buharda erkeklerin çok durması sakıncalı bu süreçte. Sperm sayısı ve hızında sorun var mıydı sizin isteksizlik olduğunu okudum da orayı kaçırmışım

Canım bu süreçte engel ol çünkü sıcak bayagi olumsuz etkiliyor spermi asiri kalin giyinme sıcak su torbası sicak hava bile etkiliyor banyoda buharda erkeklerin çok durması sakıncalı bu süreçte. Sperm sayısı ve hızında sorun var mıydı sizin isteksizlik olduğunu okudum da orayı kaçırmışım
Hız değil sayıda ve morfolojide var sıkıntı. Ben çok araştırdığım için söyledim sıcak suyu açma bu kadar diye. Ben içeride nefes alamıyorum o suyun soğuk olduğunu iddia ediyor. Ben onunla aşık atamam. Kendisi sırf inadından balığın kuyruğu olmadığını iddia etmiş bir insan. Kendimi yorduğumla kalırım yani diretsem

Cok
Hahaha evet konuyu uzmanından öğrenelim bizim yumurtalar falan da canlanıyormuş galiba hocam ne diyorsunuz 🙈 bu arada soru cevabı bekliyoruz çok merak ediyoruz her şey yolundadır inşallah 🍀 D Duhanin annesi
Canım teşekkür ederim her sey yolunda çok şükür inanabilsem tamam aslında zamana ihtiyacım var🙄 biyolojik saat gerçeği var sen de biliyorsun ama yumurtalarda değişim oluyor mu acaba. Ogretmenler genelde ilkbaharda hamile kalıyor🤣

Cok

Canım teşekkür ederim her sey yolunda çok şükür inanabilsem tamam aslında zamana ihtiyacım var🙄 biyolojik saat gerçeği var sen de biliyorsun ama yumurtalarda değişim oluyor mu acaba. Ogretmenler genelde ilkbaharda hamile kalıyor🤣
Ben de öğretmenim ama şu anda çalışmıyorum. Saylanır mı acaba? Allahım inşallah saylanıyordur. Amin

Dualarım seninle. İnşallah lekelenmelerin hemen biter, her şey düzene girer.

Dualarımız seninle canım, inşallah güzel şeyler olacak 🙏🏻🌸

İnşallah gebelikte olan normal lekelenmedir kuzum sakin ol, hayırlısını dile. Dualarımız seninle 🙏💕

canım ınsallah herseyyy yolunda gider moralını yuksek tut Allahtan hayırlısını dile

Kuzum dualarım seninle Rabbim yardımcın olsun inşallah sağ sağlim devam etsin gebeliğin ve sevincin 🤲💕

Canım inşallah bebeğin seninle kalır dualarımız seninle. 🙏

Canım betan iyi bence de lekelenme devam ediyor mu inş saglikla ilerler dualarım seninle

Hamileliğin başında bu lekelenmeleri yaşayanlar o kadar çoğunlukta ki canım buna canını sıkma şuan sadece gördüğün pozitife odaklanıp sevinmeye çalış biliyorum zor ama 🙏 İnnşallah sağlıklıdır ve sıkı sıkı tutunur annesine♥️🙏 betan düzenli artar inşallah.. dualarım seninle ve isteyen bekleyen
ipek_annesi ipek_annesi canım hiç içini bozma inşallah tamamına ersin 🤲🏻 bizi de haberdar et🌸 çok kıpraşma 🙃

Günaydınlar ipek_annesi umarım herşey yolunda gider lütfen üzmeyin kendinizi güzel haberlerinizi bekliyoruz .

Geçecek. Sen sakin kalmaya çalış. İyi düşün

Ayy cnm.. neler yaşamışsın ya.. Umarım durumlar düzelir cnm, senin de moralini yüksek tutman lazım ama, bebiş seni hisseder... Dua ediyorum cnm, Allah yardımcın olsun. İnşaşllah betan yükselir ve bebeğin tutunur :dua: :dua: :dua:

Kizlar ancak okuyabildim geçmişi ,hepinize ayrı teşekkur ederim 🙏 Allah hepimize gonlumuzdekini sağlıkla nasip etsin 🤲💝💝

Hız değil sayıda ve morfolojide var sıkıntı. Ben çok araştırdığım için söyledim sıcak suyu açma bu kadar diye. Ben içeride nefes alamıyorum o suyun soğuk olduğunu iddia ediyor. Ben onunla aşık atamam. Kendisi sırf inadından balığın kuyruğu olmadığını iddia etmiş bir insan. Kendimi yorduğumla kalırım yani diretsem
Canım sana çok dua ediyorum sıradan bir konuda dahi insan biriyle zitlassa yipraniyor. Senin eşin zor birine benziyor bazen burda okuyodum aynen katılıyorum catala oturuyoruz hormon yukleniyoruz pms yaşıyoruz her adette yıkılıyoruz hic kimseye bir sey caktirmamak için güçlü görünmek zorundayiz, gebelikten sonra da her sey bizim omzumuzda taşıması dogumu emzirmesi sağlığı eğitimi. Kadın olmak zor eşten destek alamayinca bu zorluk katlanıyor tabii ins bir gün anlasilirsin hepimiz az çok aynıyız erkekler çok bencil yaratılmış haksızlık😔

X