Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
A anne olmak isteyenler 7 yıldır evliyim 5 yıldır deniyorum

Bende direksiyon dersi istiyorum ya ama eşim parayı bana ver hoca gibi öğretiyim diyor vu konuda tartışmalarımız devam ediyor

Bende direksiyon dersi istiyorum ya ama eşim parayı bana ver hoca gibi öğretiyim diyor vu konuda tartışmalarımız devam ediyor
canm kesınlıkle eşinle calısma ben bıkere cıktım onla cok gerıldım cnku hocanın ayagının altında pedal var hemen mudahele edebılıyor sınava hazırlıyor ama eşin bı hata etsen mudahale ederken panık yapcak sende panık yapcan. kursa gıt zaten altı ders verıolar alısmıs oluyosun snra eşinle pratık yap :

Eşimle ilk kullanmaya başladığımızda normalde onun bana kızması gerekirken ben ona kızıp bağırıp arabadan iniyodum
1 sene oldu ehliyet alalı çok az kullandırttı onda da hiç bir şey anlatmıyor şunu Yap diyor nasıl yapıcam diyorum bağrıyor Park etme konusunda hiç bir bilgim yok ders alıcam diyincede bana ver o parayı 4 üstüne 4 derste benden diyor

ıste sınırlenıyor sennınde hevesın kaçıyor kesınlıkle ders al ozaman. kendılerı bıldıgı ıcın cok kolay sanıyorlar

Kuzum benim eşimle hiç olmaz o yanıma oturduğunda arabayı nasıl çalıştırdığımız unutuyorum o ilk andan beri herşeyi kusursuz yapmamı bekliyor sanki anamın karnında direksiyon sallıyordum

Kuzum benim eşimle hiç olmaz o yanıma oturduğunda arabayı nasıl çalıştırdığımız unutuyorum o ilk andan beri herşeyi kusursuz yapmamı bekliyor sanki anamın karnında direksiyon sallıyordum
aynen canım eşle asla olmaz gıt bı hocayla uc ders bile yter bence

Bende bugün doktora gittim 2 reglimi bekliyorum ,üzerinden 15 gün geçmesine rağmen regli olamadım.Bir tane yumurta kalmış o da henüz çatlamamış.Bu reglin geçsin 3.reglinde gel dediler.İlaçta vermediler 1 tane 4bb embriyom var.

Aynen insan trafikte minicik kızların kocaman arabalar kullandığını görünce biraz dokunuyor yani bende tık yok inşallah bir kaç aya bende tek çıkabilir hale gelirim

Kesinlikle ders al,ben 2 gun aldım bagdat caddesine goturdu direk kadın beni dur kalk dur kalk ,3. Gun işime gidip geldim sonrada gerisi geldi.hala eşim yanimdayken kullanmam ben

Söktürücü niye vermediler acaba ?
Reglinden sonra transfer mi olacaksın inşallah

Kesinlikle ders al,ben 2 gun aldım bagdat caddesine goturdu direk kadın beni dur kalk dur kalk ,3. Gun işime gidip geldim sonrada gerisi geldi.hala eşim yanimdayken kullanmam ben
Valla mı ya bende çok istiyorum ama benimki yanaşmıyor ikna ettim gibi bir yere gitmek için onuda sürüklüyorum arkamdan onada çok büyük kolaylık olacak ama farkında değil

acaba bır hafta sonra bende evden ıse gelcek kadar alısabılırmıyım
evle ısyerının arası eşim surerse on dkka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…