Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ayyyyyy ciddi misin Allah mı söyletiyor 😍😍😍 İnşallahhhh canım :dua: :KK200: Adet biter bitmez başlayacağım :super: Ekim'de Kasım'da bu topikte bol bol hamiş haberleri alalım nolur :dua: :anneadayı: Hızlıca kalalım hepimiz kalalım 😍😍😍
İnşallah canım valla bu ay ben de hamile olacakmış gibi hissediyorum daha farklı bir rahatlık geldi ama bakalım neler olacak 🤩🤩 gelsin minnaklar hayallerimiz gerçek olsun ama hadi hemen çabuk olsun 🤗🤗

Canım ben evde test yapmaktan çok sıkıldım o yüzden tavsiye etmiyorum hep negatif görmek çok zor cidden Dr bana bu ay test yapma gel kanda bakalım dedi böyle yaparak stres yapıyoruz ve malesef olumsuz sonuçlanabiliyor stres en büyük etkenmiş canımyabiki bu yinede senin kararın 😘❤️

Canım ben evde test yapmaktan çok sıkıldım o yüzden tavsiye etmiyorum hep negatif görmek çok zor cidden Dr bana bu ay test yapma gel kanda bakalım dedi böyle yaparak stres yapıyoruz ve malesef olumsuz sonuçlanabiliyor stres en büyük etkenmiş canımyabiki bu yinede senin kararın 😘❤️

İlk defa böyle bişey yaptım ya:) her anlamda zaten stres yapıyoruz bu seferde böyle olsun :)

X