Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnşallahh canım hayırlısıı

Günaydın kizlar benim leke reglimis hala devam ediyor ve peçeteye silince baya bi bulaştı az bi leke değildi. Ped koyacak kadar yok ama leke diyecek kadarda az değil ilaçsız kendi kendine geldiği için böyle sapıtmasi normal herhalde

Kizlar bu sans mi bi işaret mi .. Yumurta akı akıntı geliyor ovulssyon pike yakin hemen ilişki oluyor ayaklarımı dikip bi saat yatıyorum ertesi gün regl oluyorum .. ve aksi gibi hafta sonu giriyor araya klomend başlayacak doktor ama en erken sali günü gidebilirim ve regl bitmiş olur bu bi işaret mi

Kızlar günaydın,

İğnenin 10.günü geceden beri adet sancılarım var söküldüm sökülcem

İğnenin etkisiyle gebelik testi yapmak istedim silik de olsa görmek için...

Daha adetime 9 gün var çok erken oluyorum

Eklentiler

• BeautyPlus_20210213100349125_save.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 49
Günaydın canım, hafif bir pembelik var gibi geldi bana

Canım bu kadar erken regl olmazsın bence ama bu kadar erken de testte doğru çıkmaz daha iğne etkisi devam ediyor olabilir regline bi 4 gün kala tekrarla testi

O kadar uğraş, iğneye ilaca maruz kal, doktorun saçmalamasıyla hepsi boşa gitsin. İnanılır gibi değil şu düştüğümüz durumlar. Çektiğimiz yetmiyor, doktorun da iyisini arayıp bulmak bize düşüyor. Allah kolaylık versin. Tekrarını yaşamana gerek kalmadan bebeğin sana bir sürpriz yapar inşallah
Günaydınn kızlar eşim sabah sekizde gitti ondan sonra şu hamile kalma meditasyonunu yapıp geri uyumusmm
Sen hamile kalma değil uyku meditasyonu yapıyor olmayasın? Bu seni niye uyutuyor? Fingirdetmesi lazım
Tam sökülmediği günler sayılır mı acaba? Ya da ilaçsız olduğu için böyle mi devam eder? Aslında ilaçsız regl olabildiğin için sevinebiliriz galiba bir yandan. Salı git bir görüş sen yine de doktorunla

Bence de canım daha cok var regline ,hala ümit var.suan hala ignenin etkisini gosteriyor ilove baskanin dedigi gibi adete yakin tekrarlarsin insallah

Bence ilacsiz oldugun icin guzel bir durum olmus bu ay sevinelim
Digerini tam anlayamadim adete yakin mi yumurtladigini dusunuyorsun yani

Benimde tutuyor arada baş agrisi dunyam degisiyor ya en iyi ilac ama sen dayanmaya calis guzel bir kahvalti ve kahve
Dikkat et yine de cok yorma kendini yarin degil mi bat test yapicak misin
Şimdi sert bi filtre kahve yapıcam kendime canım hiç bişi yemek istemiyor, evde testim yok ki olaya o kadar uzağım ki test bile yok yarın olmazsam pazartesi bakarız artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…