Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok şükür canım bi de bizim sokakta balıkçı olunca iyi oluyor sık sık yiyoruz taze taze
Ayy harika valla. Bizim yerimize de afiyetle yiyin
Omega 3 mu konusuldu ben kacırdım , ne onerirsiniz ? Bende kullanmak istiyorum aslinda
Birde kilo yapiyor mu bu takviyeler ,istah falan acmasin zaten kilo vermem gerek benim
Valla ben rastgele kullanıyorum kapsül formunda ama düzenli değil aklıma geldikçe haftada bir iki falan. Aslında her gün almak lazım. fiona13 möller'inkini önerdi sanırım. Ben balen diye sanırım yerli bir marka kullanıyorum. Valla ben de diyete başladım dengeli beslenerek kilo vermeye çalışıyorum bakalım kesinlikle bunun da etkili olduğunu düşünüyorum hamile kalmada.
benim yaklaşık 4-5 aydır martta hamile kalacağıma dair hislerim var gajshsjjs o yüzden mart diyorum kuzusuu
Oo ne güzel hissiyatmış o. Ben hiçbir şey hissetmiyorum ya. Ay hadi tutsun inşallah seninki ne güzel olur

Canım yağ oranın az ise olabiliyor oyle bir etki
fazlasıda zarar azıda

neden bu kadar zayıfsın ya yemiyon mu bişey

Benimde başlamam lazım bence de herseyin başı kilo bende pco ve insulin direnci olunca iyice zorlaşıyor kilo sorunu

İnşallahhhh eğer tutarsa gerçekten önce şok olup sonra hepinizin hislerine inicem hahahah

minnikMucize canım sende durumlar nasıl cinsiyeti öğrendin mi ?
Canimsin unutmamissin benide bayadir yazamiyorum tasinma durumlari falan oldu ancak yerlestim 17 haftalik olmusuzz Rabbimin izniylr bu hafta gittim doktora erkek dedi 1 oglum vardi kardes geliyor yine iste Rabbim hayirli saglikli evvlat nasip etsin cinsiyet farketmez sende sizde durumlar nedir bakalimm inseALLaH alicaz hayirli haberleriniiii M merve_1 di degilmi duduk yapmisti 8 haftalikkrn onuda merak ediyorum ezchanimi oylesine canikoxdan haber varmi

Maşallah iki aslan parçası olacak yani.. Allah bağışlasın ikisini de inşallah. Sağ salim kucağına almanı nasip etsin Rabbim

Ya maşallah size Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı bizlerin başına Merve nin kan pıhtılaşması çıktı canım, eczhnm da iyi onun da erkeğe benzetmişler kesin değildi Canikox da malesef yine düşük yaşadı

günaydn canım benim olduğum yerde allahtan aşırı bişiy olmadı. ben zaten doğal afet lover resmen depremden kaçarım sel, selden kaçarım hortum. allahım sonumuzı hayır etsin
Bu aralar hep İzmir de yaşanıyor afetler Allah korusun hepinizi ve hepimizi İnşaAllah canım ya çok geçmiş olsun

Rabbim sizlerede en kisa zamanda nasip etsin nasil bir tedavi uyguluyorsunuz bilmiyorum gulum sende seker direnci falanda vardi ama ben bal tarcin corekitundan umtluyum denedigim ay kaldim tabi bu benim vesilemdir ama inseALLaH belki birinizide vesile olur

Geçmiş olsun kuzum Rabbim beterinden korusun bu aralar pek giremiyorum ama sürekli dualarımdasınız inanki
Sağol canım benim sen nasılsın nasıl oldun?
Amiiin kuzum inşallah ezan okunuyor rabbim isteyen herkese bu duyguyu bu sevinci yaşatsın onu da deneriz kuzum bu ay soğan suyu yapcam

Sağol canım benim sen nasılsın nasıl oldun?

Amiiin kuzum inşallah ezan okunuyor rabbim isteyen herkese bu duyguyu bu sevinci yaşatsın onu da deneriz kuzum bu ay soğan suyu yapcam
Doktorlara git gel koşturmaca kuzum kanamam bir türlü bitmiyor diye pazartesi çağırdı doktorum gittik kist yüzündenmiş 1 aylığına doğum kontrol hapına başlattı ilaç bitince adetle kisti atarmışım büyük ihtimalle öyle dedi Rabbim tez vakitte hepimize sağlıklı bebişler versinde bu doktor gezmelerimiz bitsin artık çok yoruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…