Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kuzumm hayırlısı olsun bende aynıyım Mart topiğinde görüşürüz zaten Allah bilir vaktini ne diyelim umut her zaman var

Birşey soracağım kızlar benim ilk gebeliğim yerleşme kanaması olmadı nasıl birşey olduğunu bilmiyorum şuan 2. Bebek için uğraşıyoruz bat 14 şubat biraz önce akıntı ile pembelik geldi acaba yerleşme kanaması mi yoksa adet mi oluyorum anlayamadim

Ultrasonla takipten daha garanti bir yol yok zaten. Sen içini ferah tut. Testleri bırak bir kenara. Cuma da güzel haberle dön inşallah
Ya işte yumurta olmadığı halde testler pik gosterırse anlarız ki ozaman sıkıntı cumaya kadar yaparım test bakalım pikmi değilmi cumada doktor zaten söyler yumurta varmı yokmu. Yoksa zaten ılac dozu artcak yapcak baska bişe yok ama emınım cuma gorcegınden de kucuk olabılır

Regl ağrın var mı? Takip et bakalım yerleşme de olabilir ama akıntı artarak devam ederse regle döner büyük ihtimalle

Elini kolunu bağlayasım geliyor ha. Hala test yapayım diyor. Yap kız. Her gün ikişer ikişer yap, sağlamasını da yapmış olursun

Elini kolunu bağlayasım geliyor ha. Hala test yapayım diyor. Yap kız. Her gün ikişer ikişer yap, sağlamasını da yapmış olursun
Ya kız ınan kendımı streslendirmek değil cunku ben suan doktora gitmesemde bıkacgun sonra pik gorurdum ya sakinim onun ıcın doktorun illaki bişeler gorcegını dusunuyorum cumaya kadar streslenmem amacım sadece pik gorursem cumaya kadar doktorda ogun yumurta yok derse ozaman derimki arkadaşlar atın testleri bi halta yaramıyor yumurta gorurse de kac cm de pik oldugunu görmek ıstıyorum.

O değil de 2023 te uzaya gidiyormuşuz, bizi de gemine alsana ezhel-aya çalarak bi aya gidip gelelim U Uzaygemisi35
Gidiyorsak kalalım bir daha niye dönüyoruz? Bakarsın orda doğururuz. Çocuğumuz dünya vatandaşı olur. Dün haberlerde gördüm. Bir tane kadın uçakta sancılanmış gelmiş İstanbul'da havalimanında doğurmuş. Vizyonsuz bebek az daha erken gelse dünya vatandaşı olacaktı
Sıra dayağı timeee
İnternetten uygun fiyatlı kızılcık sopası bakıyorum. Gelip adresinizde döveceğim artık yapacak bir şey yok
Ben streslenmediğine ikna oldum şu an Kendini bizim için feda etmesen keşke ahahsjsj Biz testleri kendimiz atardık. Hep tuzak bunlar var ya. Önceden şüpheleniyordum. İyice emin oldum yani. Kocam erken gebelik testlerine kızıyordu "Sizi kandırıp üstünüzden zengin oluyorlar boşu boşuna para veriyorsun bunlara" diye. Ovülasyonu duyar duymaz "Alma" dedi direkt Neyse ki o çukura düşmedim

canım bu süreç içinde doktorlar o kadar acaip şeyler diyolar ki sen hepsinde böyle panik yaparsan olcak işi oldurmazsın ben de öyleydim. biri bişiy diyodu aman tanrım noluyo o ne derken kendimi paralıyodım. suan alştım akışına saldım rampa aşağı :) bence bu kadar detaylı düşünme. benim üç seneye yaklaşıyor artık . inan böyle paniklersem herşey sarpa sarar. calm down

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…